تعرفه باربری قم

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه باربری قم

تعرفه باربری قم به نقاط مختلف کشور با نیسان بار و وانت بار و خاور و کامیونت با توجه به نوع بار و ویژگی های محاسبه می شود. باربری از قم به اهواز از دیگر خدمات باربری گروه حمل و نقل پیک آموت است که حمل و نقل برای این شهر شامل باربری قم به تهران ، اعزام کارگر بسته بندی و حمل بار می شود.

لازم به ذکر است که نرخ و قیمت باربری پیک آموت به عواملی مانند صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه بستگی دارد. بیمه کردن یا نکردن بار به اختیار صاحب بار است. با بیمه کردن بار نگرانی صاحب بار از نظر آسیب به بار برطرف خواهد شد؛ زیرا در صورت  آسیب به بار، بیمه خسارت وارد شده به بار را به صورت کامل پرداخت می کند.

بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت است که در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت سیستمی صادر می شود و در صدور بارنامه خطای دست به شدت کاهش یافته است. همچنین با استفاده از کد رهگیری بارنامه مشتریان می توانند از وضعیت بار به صورت آنلاین مطلع شوند.

جاده تهران رو به روی حلال احمر
09183103991

عوامل موثر بر تعرفه باربری قم

تعرفه باربری به دلیل اینکه به عواملی مانند نوع بار، وزن بار، حجم بار، زمان بارگیری و نوع ماشین باربری بستگی دارد، هزینه ثابتی ندارد و متغیر است. همچنین بار می تواند به صورت خرده بار با نیسان بار و وانت بار یا خاور انجام شود.

تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر حمل بار محاسبه می شود. به این صورت که امکان قیمت نهایی با توجه به مشخصات محموله و خدمات مورد نیاز برای حمل ممکن خواهد بود، بنابراین نمی توان برای حمل انواع بار با ویژگی های متفاوت تعرفه ثابت در نظر گرفت. برای اطلاع از نرخ دقیق باربری در مجموعه باربری پیک آموت می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

پیک آموت با داشتن سال ها تجربه در زمینه باربری بین شهری و بیش از 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور می کوشد که خدمات خود را با بالاترین کیفیت به متقاضیان حمل و نقل بین شهری ارائه دهد و همواره در تلاش است که نرخ باربری را در پایین ترین حد خود نگه دارد. بنابراین اگر شما مشتریان گرامی در جستجوی یک باربری ایمن و مقرون به صرفه هستید، پیشنهاد می شود آن را به مجموعه باربری پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام مراحل به صورت کاملا ایمن و حرفه ای انجام می شود.

همچنین لازم به ذکر است گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن نیروهای فعال و متخصص در زمینه حمل بار و بسته بندی، آماده انجام همه امور باربری به صورت کاملا ایمن و حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری است. برهمین اساس شما مشتریان گرامی می توانید با خیال راحت حمل و نقل انواع محموله خود را با پیک آموت انجام دهید، بدون اینکه دغدغه ای در زمینه باربری بین شهری داشته باشید.

برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری گروه حمل و نقل پیک آموت می توانید با شماره 09191491279 تماس حاصل فرمایید.

تعرفه باربری قم به شهرستان ها

مبدأ

مقصد

نوع خودرو

تعرفه باربری

قم

تهران

نیسان

قم

اهواز

خاور

قم

شیراز

کامیون

قم

یزد

کامیونت

قم

رشت

تریلی

قم

مازندران

تریلی 18 چرخ

قم

تبریز

خاور کمپرسی

قم

گیلان

جرثقیلدار

قم

قزوین

خاور مسقف

قم

بوشهر

خاور یخچال دار

قم

کرج

وانت کمپرسی

قم

سمنان

تریلی کفی

قم

اصفهان

خاور موتور سیکلت بر

قم

مشهد

خاور کفی

قم

اردبیل

نیسان کفی

پیک آموت، برای حمل بارهای مختلف متناسب با بار، ماشین باربری مناسب مانند وانت بار یا نیسان بار را به تمام نقاط کشور ارسال می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر