تعرفه و نرخ باربری بین شهری ارومیه 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری ارومیه 1402

تعرفه باربری برای متقاضیان حمل بار همواره مورد توجه است، بنابراین قبل از هر کاری تمایل دارند که درباره نرخ باربری بین شهری اطلاعات لازم را کسب کنند. در این مقاله برای آگاهی به مشتریان گرامی به بررسی نرخ باربری بین شهری ارومیه در سال 1402 پرداخته شده است.

باربری ارومیه تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی و فعال این مجموعه مشغول به فعالیت است. این باربری تمام امور باربری را به صورت کاملا ایمن و توسط نیروهای بسیار ماهر و با انواع ماشین باربری انجام می دهد. در باربری ارومیه همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین تعرفه باربری است.

برای استفاده از باربری ارومیه می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. با این کار در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال می شود. در این باربری امکان استعلام قیمت از سوی مشتریان وجود دارد، به این صورت که با مقایسه قیمت، متقاضیان باربری متوجه پایین بودن تعرفه باربری در حمل و نقل پیک آموت می شوند.

برای ارتباط با باربری ارومیه می توانید با شماره تلفن تماس 09149866851 حاصل فرمایید

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری ارومیه

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری ارومیه

نرخ باربری بین شهری ارومیه همانند سال های گذشته مطابق با نرخ اتحادیه باربری از مشتریان دریافت می شود. البته ویژگی های بر هزینه باربری تاثیر می گذارد. از عوامل مهم در نرخ باربری می توان به نوع بار، وزن بار، مسافت باربری، مبدا و مقصد باربری (برحسب کیلومتر)، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، سوخت ماشین باربری و تعداد آن، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری و زمان آن، نیروی باربری مورد استفاده اشاره کرد. همچنین بیمه نامه با توجه به ارزش کالا بر نرخ باربری تاثیرگذار است و موجب افزایش هزینه باربری می شود.

در نهایت می توان بیان کرد که نرخ باربری بین شهری ارومیه با توجه نرخ اتحادیه باربری و عوامل تاثیرگذار بر باربری محاسبه می شود و امکان برآورده هزینه به صورت ثابت برای انواع بار وجود ندارد. برای اطلاع از هزینه باربری ارومیه می توانید با شماره تلفن 09142406369 تماس گرفته و نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

نرخ نیسان در باربری ارومیه

نیسان بار یکی از مهم ترین ماشین باربری برای حمل و نقل انواع بار بین شهری است که طرفداران بسیار دارد. نیسان بار به علت اینکه می توان با آن تا بیش از 2 تن را جابجا کرد و محدودیت تردد در سطح شهر را ندارد، جزو پرکاربردترین ماشین باربری است که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری دارد.

نرخ باربری بین شهری با نیسان بار براساس نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود، بر همین اساس نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت دقیق باربری می توانید با پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت تماس بگیرید و از نرخ دقیق نیسان بار مطلع شوید. پشتیبانی این گروه حمل و نقل به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

نیسان بار برگشتی یکی دیگر از خدمات باربری ارومیه است که برای حمل انواع بار می توان از آن استفاده کرد. در نیسان بار برگشتی، اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، متقاضیان بار می توانند از آنها استفاده کنند. در این صورت برای باربری بین شهری هزینه کمتری از مشتریان دریافت می شود و به همین علت به آن باربری ارزان و مقرون به صرفه می گویند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به ارومیه پیشنهاد می شود.

نرخ نیسان در باربری ارومیه

پیک آموت، ارائه بهترین خدمات با پایین ترین تعرفه باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 34 نمایندگی رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری با قیمت مناسب به مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر