تعرفه و نرخ باربری بین شهری اصفهان 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری اصفهان 1402 پیک آموت

نرخ باربری بین شهری اصفهان در سال 1402 همانند سال های گذشته مطابق با نرخ اتحادیه باربری و نرخ تورم سالیانه محاسبه می شود و با توجه به عوامل تاثیرگذار بر باربری هزینه باربری از مشتریان دریافت خواهد شد.

باربری اصفهان که یکی از 34 نمایندگی های رسمی گروه حمل و نقل پیک آموت محسوب می شود، تمام امور باربری را با انواع ماشین باربری انجام می دهد. این باربری همواره سعی در ارائه بهترین خدمات باربری، با بالاترین کیفیت و پایین ترین تعرفه را داشته است.

برای استفاده از خدمات باربری بین شهری اصفهان کافی است که در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید و بعد از ثبت سفارش، ماشین باربری مورد نیاز خود را درخواست کنید. در این باربری امکان استعلام قیمت برای متقاضیان حمل بار وجود دارد، به این صورت که مشتریان می توانند با مقایسه قیمت باربری های مختلف و با توجه به خدماتی که ارائه می شود؛ باربری مورد نظر خود را انتخاب کنند.

برای ارتباط با باربری اصفهان می توانید با شماره تلفن 03132281735 تماس حاصل فرمایید.

عوامل نرخ باربری بین شهری اصفهان

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری اصفهان

اطلاع از تعرفه باربری اصفهان برای تمام متقاضیان حمل بار در این شهر حائز اهمیت است. برهمین اساس ضروری است که در این زمینه اطلاع رسانی شود.

نرخ باربری بین شهری اصفهان متاثر از عوامل بسیاری است که می توان به نوع بار، فصل باربری، مبدا و مقصد باربری، مسافت باربری، نوع ماشین باربری و تعداد آن، تجهیزات و سوخت ماشین باربری، دستمزد کارگر باربری و بسته بندی اشاره کرد. همچنین با درخواست مشتریان و با توجه به ارزش بار استفاده از بیمه نامه بر هزینه باربری تاثیر می گذارد. بنابراین نمی توان برای انواع باربری بین شهری هزینه ثابتی در نظر گرفت و با توجه عوامل تاثیرگذار هزینه باربری مشخص می شود.

برای اطلاع از هزینه باربری بین شهری در اصفهان می توانید با شماره تلفن 09133898476 تماس گرفته و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.  

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان

از آنجایی که اصفهان جزو شهرهای صنعتی و تولیدی کشور محسوب می شود، روزانه بارهای زیادی از این شهر به تهران و سایر شهرهای ایران ارسال می شود یا اینکه محموله هایی از شهرستان های مختلف به مقصد اصفهان بارگیری می شود، بنابراین استفاده از حمل و نقل بین شهری در اصفهان جزو ضرورت های اساسی این شهر است.

حمل انواع بار در باربری اصفهان تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود که برای هر کدام از آنها با توجه عوامل تاثیر گذار بر باربری و نرخ اتحادیه باربری، تعرفه باربری مشخص می شود.

در همین راستا پیشنهاد می شود برای باربری بین شهری در سال 1402 همانند سال های گذشته از باربری اصفهان استفاده کنید.

خدمات باربری بین شهری اصفهان را در هیچ باربری دیگری نمی توان مشاهده کرد، این خدمات جزو ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت محسوب می شود. از خدمات این باربری می توان به صدور بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (پرداخت خسارت به مشتری در صورت بروز آسیب) اشاره کرد که این موارد موجب ایجاد باربری ایمن و کسب رضایت بیشتر مشتریان خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله لیست قیمت باربری مبدا اصفهان سال 1402 پیشنهاد می شود.

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه خدمات باربری در تمام نقاط ایران است. این باربری با ایجاد گسترده ترین شبکه حمل و نقل بین شهری، به عنوان نخستین ناوگان سبک بار در کشور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر