تعرفه و نرخ باربری بین شهری بندرعباس 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری بندرعباس پیک آموت

نرخ باربری به صورت سالیانه از سوی اتحادیه باربری مشخص می شود. نرخ باربری بین شهری بندرعباس در سال 1402 مطابق با نرخ اتحادیه باربری و نوع ویژگی های بار محاسبه می شود. برای اطلاع از هزینه باربری می توانید با شماره تلفن 09173505563 تماس حاصل فرمایید و نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

باربری بندرعباس یکی از 34 نمایندگی های رسمی گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام امور باربری را به صورت حرفه ای توسط نیروهای با تجربه و انواع ماشین باربری انجام می دهد. در این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین تعرفه باربری است.

برای استفاده از باربری بندرعباس می توانید درخواست باربری خود را از طریق تماس با پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت ثبت کنید. با این کار در کمتر از یک ساعت ماشین باربری برای حمل بار ارسال می شود.

با استفاده از خدمات باربری گروه حمل و نقل پیک آموت به این علت که حمل انواع بار به صورت ایمن و کاملا حرفه ای انجام می شود، دیگر دغدغه برای باربری بین شهری وجود نخواهد داشت.

برای بهره مندی از خدمات باربری بین شهری پیک آموت کافی است که با شماره تلفن 09172039080 تماس گرفته و اطلاعات لازم درباره حمل بار را کسب کنید.

نرخ باربری بین شهری بندرعباس پیک آموت

نرخ باربری بین شهری بندرعباس

تعرفه باربری با توجه به نرخ اتحادیه باربری از مشتریان دریافت می شود، البته ویژگی های بار بر نرخ باربری تاثیرگذار است. از عوامل موثر بر نرخ باربری می توان به نوع بار، وزن بار، مسافت باربری، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، نوع ماشین باربری و تعداد آن، تجهیزات و سوخت ماشین باربری، فصل باربری و زمان بارگیری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار و نیروی باربری اشاره کرد. همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیر خواهد گذاشت.

برای اطلاع از نرخ باربری بندرعباس می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و از قیمت دقیق آن بهره مند شوید.

تعرفه انواع وانت در باربری بندرعباس

از انواع وانت بار می توان برای باربری درون شهری و بین شهری استفاده کرد. همچنین برای حمل و نقل کالاهای مختلف می توان از انواع وانت بار مانند وانت نیسان، وانت پراید، وانت آریسان و وانت مزدا استفاده کرد.

در میان انواع وانت بار می توان به وانت نیسان به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری بین شهری اشاره کرد. نیسان بار برای حمل انواع بار بین شهری و درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد. با به کارگیری این ماشین باربری می توان تا بیش از 2 تن را جابجا کرد و بدون محدودیت تردد در سطح شهر، حمل انواع بار با نیسان بار را انجام داد.

در باربری بندرعباس از انواع وانت برای حمل و نقل کالاهای مختلف استفاده می شود. تعرفه باربری با وانت بار همانند سایر باربری های بین شهری مطابق با نرخ اتحادیه باربری و عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربری محاسبه می شود.

نیسان بار برگشتی یکی دیگر از خدمات باربری بندرعباس است که با استفاده از آن می توان هزینه باربری بین شهری را کاهش داد؛ زیرا اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، هزینه کمتری برای حمل بار از مشتری دریافت می شود. به همین علت به این نوع باربری، باربری ارزان و مقرون به صرفه می گویند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری بندرعباس پیشنهاد می شود.

تعرفه انواع وانت در باربری بندرعباس

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 64000 راننده فعال در سراسر کشور، آماده ارائه بهترین خدمات باربری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر