تعرفه و نرخ باربری بین شهری بوشهر 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نرخ باربری بین شهری بوشهر

نرخ باربری بین شهری بوشهر 1402 همانند سال های گذشته با توجه به نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. البته ویژگی های بار و عوامل تاثیرگذار بر نرخ باربری تاثیر می گذارند.

باربری بوشهر یکی از 34 نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام امور باربری را به صورت کاملا حرفه ای با داشتن نیروهای باتجربه و ماهر با انواع ماشین باربری را انجام می دهد. این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری بین شهری با پایین ترین تعرفه باربری را دارد.

برای استفاده از باربری بوشهر می توانید در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید. با ثبت درخواست برای باربری بین شهری در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال می شود. با استفاده از خدمات این باربری دیگر دغدغه ای برای حمل بار نخواهید داشت؛ زیرا حمل بار در گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت کاملا ایمن و با رعایت تمام موارد اصولی در باربری انجام می شود.

برای ارتباط با باربری بوشهر می توانید با شماره تلفن 09172039080 تماس حاصل فرمایید.  

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری بوشهر

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری بوشهر

تعرفه باربری بوشهر با توجه نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود که به صورت سالیانه با توجه به نرخ تورم تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد. نرخ باربری بین شهری بوشهر براساس نرخ اتحادیه باربری و براساس عوامل موثر بر قیمت باربری مشخص می شود و از آنجایی که نمی توان برای هزینه باربری قیمت ثابت در نظر گرفت، لازم است که متقاضیان حمل بار اطلاعاتی درباره عوامل تاثیر گذار بر نرخ باربری داشته باشند.

در همین راستا برای آگاهی بیشتر شما مشتریان گرامی از عوامل موثر بر باربری می توان به نوع بار، وزن بار، مبدا و مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، فوریت در رسیدن به مقصد، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن اشاره کرد. همچنین دستمزد کارگر حمل بار و بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری تاثیرگذار است.

برای اطلاع از هزینه باربری می توانید با شماره تلفن 09173505563 تماس گرفته و از قیمت دقیق باربری مطلع شوید.

تعرفه باربری بوشهر

تعرفه باربری بوشهر

در باربری بوشهر تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین و تجهیزات صنعتی، حمل محصولات کشاورزی و فرآورده های دامی، حمل مواد اولیه کارخانه های مختلف، حمل تجهیزات کارگاهی با انواع ماشین باربری مانند وانت بار، نیسان بار، کامیون، تریلی و خاور انجام می شود.

تعرفه باربری بوشهر با توجه به عوامل تاثیرگذار بر باربری و نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود و همواره می کوشد که باکیفیت ترین خدمات باربری را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

باربری بوشهر برای حمل اثاثیه منزل، نیروی باربری و بسته بندی ماهر ارسال می شود که با استفاده از آن می توان بدون هیچ دغدغه ای اسباب کشی خود را انجام داد. همچنین از ماشین های باربری با تجهیزات کامل و مسقف استفاده می شود که در صورت نامساعد بودن شرایط جوی، مشکلی برای وسایل پیش نمی آید.

صدور بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (پرداخت خسارت در صورت بروز حوادث غیرقابل پیش بینی) از دیگر خدمات باربری بوشهر برای حمل انواع بار است.

برای حمل خرده بار با باربری بوشهر، تنها هزینه حمل کالا از مشتری دریافت می شود که همین مورد موجب کاهش هزینه های باربری خواهد شد. به عبارتی می توان بیان کرد که حمل خرده بار با خدمات ویژه و بدون اینکه نیازی به استفاده از ماشین باربری به صورت دربستی باشد، از دیگر خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت است که در تمام نمایندگی های آن نیز این خدمات مشتریان ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر