تعرفه و نرخ باربری بین شهری رشت 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری رشت پیک آموت

تعرفه باربری جزو مواردی است که متقاضیان حمل بار قبل از هر کاری تمایل دارند درباره آن اطلاعات لازم را کسب کنند. نرخ باربری بین شهری رشت در سال 1402 مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود، بنابراین تمام فعالان این حوزه ملزم به دریافت هزینه باربری بر اساس اتحادیه باربری هستند. البته ویژگی های با بر نرخ باربری بین شهری تاثیرگذار است.

باربری رشت جزو یکی از نمایندگی های فعال گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام امور باربری را به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت نکات ایمنی انجام می دهد. در این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات با پایین ترین نرخ باربری است. برای اطلاع از قیمت باربری بین شهری رشت 1402 می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و از تعرفه دقیق باربری مطلع شوید.

همچنین برای استفاده از باربری رشت می توانید با شماره تلفن01332133767 تماس حاصل فرمایید و درخواست باربری خود را ثبت کنید. پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

پیشنهاد ویژه پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی های پیک آموت

نرخ باربری بین شهری رشت

نرخ باربری بین شهری رشت در سال 1402

تعرفه باربری بین شهری رشت 1402 همانند سال های گذشته مطابق با نرخ اتحادیه باربری و عوامل تاثیرگذار بر باربری محاسبه می شود. از مواردی که بر هزینه باربری تاثیر می گذارد می توان به نوع بار، وزن بار، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، نوع ماشین باربری و تجهیزات آن، سوخت و تعداد ماشین باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مسافت باربری براساس نوع جاده (از لحاظ همواره یا صعب العبور بودن) محاسبه می شود.

همچنین استفاده از بیمه با توجه به ارزش بار، بر هزینه باربری تاثیر می گذارد و موجب افزایش هزینه باربری می شود. نیروی مورد استفاده برای حمل بار براساس میزان ساعت کار آن، بر نرخ باربری موثر است.

برای اطلاع از نرخ باربری بین شهری رشت در سال 1402 می توانید با شماره تلفن 09114125735 تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید. در گروه حمل و نقل پیک آموت امکان استعلام قیمت وجود دارد، با این کار متقاضیان باربری می توانید نرخ باربری را مقایسه کنند و متوجه خواهند شود که در پیک آموت، با وجود باربری ایمن با انواع ماشین باربری، پایین ترین تعرفه از مشتریان دریافت می شود.

تعرفه انواع وانت در باربری رشت

وانت بار یکی از پرکاربردترین ماشین های باربری است که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری دارد. این ماشین باربری انواعی مختلف دارد که از میان آنها می توان به وانت پیکان، وانت پراید، وانت آریسان، وانت نیسان، وانت مزدا اشاره کرد. انواع وانت بار براساس میزان باری که می توانند حمل کنند، برای حمل و نقل درون شهری و بین شهری استفاده می شوند. برای مثال وانت پراید و آریسان تا حدود 500 کیلوگرم را می توانند به صورت درون شهری جابجا کنند و با وانت نیسان امکان حمل انواع بار تا بیش از 2 تن وجود دارد.

تعرفه حمل انواع بار با وانت بار با توجه به نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود و نمی توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت.

نیسان بار برگشتی یکی از خدمات باربری با وانت بار است که موجب کاهش هزینه حمل و نقل بین شهری می شود. به این صورت که اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، متقاضیان حمل بار می توانند از این نوع باربری استفاده کنند و هزینه باربری خود را کاهش دهند؛ زیرا با نیسان بار برگشتی هزینه کمتری از مشتری دریافت می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به رشت و تهران به گیلان پیشنهاد می شود.

تعرفه انواع وانت در باربری رشت

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور، آماده ارائه خدمات باربری به صورت کاملا ایمن و بالاترین کیفیت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر