تعرفه و نرخ باربری بین شهری شیراز 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نرخ باربری بین شهری شیراز

نرخ باربری بین شهری شیراز در سال 1402 نیز مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود. نرخ باربری برای متقاضیان حمل بار بسیار حائز اهمیت است که بر همین اساس افراد تمایل دارند قبل از هر کاری درباره هزینه باربری اطلاعات لازم را کسب کنند. بنابراین به صورت سالیانه از سوی اتحادیه باربری، هزینه باربری مشخص شده و به تمام فعالان این حوزه اعلام می شود که آنها ملزم به دریافت هزینه مطابق با نرخ اتحادیه هستند، البته ویژگی های بار بر نرخ باربری تاثیرگذار است.

باربری شیراز یکی از نمایندگی های رسمی و فعال گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام خدمات باربری را به صورت حرفه ای با انواع ماشین باربری انجام می دهد. در این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین تعرفه باربری است.

برای استفاده از این باربری می توانید در سامانه پیک آموت اعلام بار کنید. با ثبت درخواست برای باربری بین شهری، مشاهده خواهید کرد که در کمتر از یک ساعت بارگیری انجام می شود.

برای ارتباط با باربری شیراز می توانید با شماره تلفن 07136361820 تماس حاصل فرمایید.

نرخ باربری بین شهری شیراز

نرخ باربری بین شهری شیراز

نرخ باربری شیراز با توجه به نوع بار، وزن بار، مسافت باربری، مبدا و مقصد باربری (برحسب کیلومتر)، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، توقف در مسیر، فوریت در باربری، نوع ماشین باربری و تعداد آن، دستمزد کارگر باربری محاسبه می شود. همچنین با درخواست مشتری بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه بار تاثیر می گذارد.

در ضمن فصل باربری موجب افزایش یا کاهش هزینه باربری می شود. برای مثال زمانی که تقاضا برای حمل بار زیاد است، نرخ باربری با هنگامی که تقاضا برای باربری بین شهری کمتر است، تفاوت دارد؛ همچنین باربری در فصل های سرد سال که جاده ها به علت بارش برف و باران لغزنده هستند با فصل های گرم متفاوت است.

برای اطلاع از هزینه باربری بین شهری شیراز می توانید با شماره تلفن 09176948194 تماس گرفته و از نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

نرخ نیسان در باربربری شیراز

نیسان بار یکی از پرکاربردترین ماشین باربری در کشور است که با استفاده از آن می توان تا بیش از 2 تن را جابجا کرد. به همین علت تقاضا برای حمل بار با نیسان بسیار زیاد است که به صورت روزانه باربری بین شهری با آن انجام می شود.

از مزایای استفاده از نیسان بار برای باربری بین شهری می توان به محدودیت تردد نداشتن آن در سطح شهر و امکان باربری با نیسان در جاده های صعب العبور و ناهموار و نرخ پایین اشاره کرد. به علت داشتن موتور پرقدرت و بدنه محکم نیسان بار، امکان جابجایی انواع بار به صورت بین شهری و درون شهری وجود دارد و به علت اینکه باربری با آن تا بیش از 2 تن بار امکان پذیر است، هزینه باربری در ازای میزان باری که می توان با نیسان جابجا کرد، بسیار پایین است.

در باربری شیراز، تمام امور باربری با انواع ماشین باربری انجام می شود که یکی از این ماشین ها نیسان بار است. همچنین مشتریان می توانند برای کاهش هزینه باربری از نیسان بار برگشتی استفاده کنند؛ به این صورت که اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، هزینه کمتری از مشتری برای حمل بار دریافت می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله لیست باربری های شیراز پیشنهاد می شود.

نرخ نیسان در باربری شیراز

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت، آماده ارائه خدمات باربری بین شهری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته است. این باربری با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری و 64000 راننده فعال در سراسر کشور تمام امور باربری را توسط نیروهای با تجربه و انواع ماشین باربری مجهز به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.