تعرفه و نرخ باربری بین شهری قم 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری قم 1402 پیک آموت

نرخ باربری بین شهری قم در سال 1402 همانند سال های گذشته با توجه به نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود که البته ویژگی های بار بر هزینه باربری نیز تاثیرگذار خواهد بود. برای اطلاع از هزینه باربری بین شهری قم می توانید با شماره تلفن 09192796992 تماس گرفته و نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

باربری قم جزو یکی از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام امور باربری را به صورت کاملا ایمن و با مجرب ترین نیروها و مجهزترین ماشین های باربری انجام می دهد. این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین تعرفه باربری داشته است.

برای استفاده از خدمات باربری بین شهری قم می توانید با شماره تلفن تماس گرفته و اطلاعات لازم در زمینه باربری را از طریق پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت کسب کنید. این پشتیبانی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

بعد از ثبت سفارش در سامانه پیک آموت، در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال می شود. لازم به ذکر است که برای تمام امور باربری در گروه حمل و نقل بارنامه هوشمند صادر می شود که جزو ویژگی های انحصاری آن است و در هیچ باربری دیگر وجود ندارد. به این صورت که مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند. این کار موجب جلب اعتماد و کسب رضایت بیشتر مشتریان می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله تعرفه و نرخ باربری بین شهری ارومیه 1402 پیشنهاد می شود.

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری قم

عوامل موثر بر نرخ باربری بین شهری قم

اتحادیه باربری به صورت سالیانه نرخ باربری را به تمام فعالان این حوزه اعلام می کند که آنها ملزم به دریافت هزینه های باربری مطابق با آن هستند. نرخ باربری بین شهری قم نیز بر همین اساس مشخص می شود که البته می توان بیان کرد که نرخ اتحادیه باربری به صورت کلی است و تعرفه نهایی با توجه به عوامل تاثیرگذار بر هزینه باربری مشخص خواهد شد.

از عوامل تاثیرگذار بر نرخ باربری می توان به نوع بار، وزن بار، نوع ماشین باربری و تعداد آن، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، زمان باربری و فوریت در بار برای رسیدن به مقصد، توقف در مسیر، مبدا و مقصد باربری، نیروی کارگر مورد استفاده برای حمل بار اشاره کرد. همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار بر هزینه باربری نیز تاثیرگذار خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه باربری قم می توانید با شماره تلفن 02537757477 تماس گرفته و از قیمت دقیق آن مطلع شوید. در این باربری امکان استعلام قیمت وجود دارد که برهمین اساس مشتریان می توانند نرخ باربری را با دیگر باربری مقایسه کنند و متوجه پایین بودن تعرفه باربری در گروه حمل و نقل پیک آموت شوند.

تعرفه نیسان در باربری قم

تعرفه نیسان در باربری قم

نیسان جزو پرکاربردترین ماشین باربری محسوب می شود که به صورت روزانه متقاضیان زیادی برای حمل بار با آن وجود دارد. از مزایای استفاده از نیسان بار می توان به محدودیت تردد نداشتن در سطح شهر، امکان حمل انواع بار تا بیش از 2 تن، هزینه باربری پایین با توجه به میزان بار، قدرت موتور بالا و بدنه محکم و امکان تردد در تمام جاده به خصوص جاده های ناهموار اشاره کرد.

در باربری قم نیز از نیسان بار برای باربری بین شهری استفاده می شود. تعرفه این نوع بار با توجه به نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار محاسبه می شود و نمی توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت.

نیسان بار برگشتی یکی از خدمات باربری بین شهری قم گروه حمل و نقل پیک آموت است. در این نوع باربری، در صورت اعلام بار از سوی راننده در هنگام برگشت به مبدا، هزینه کمتری از مشتری دریافت خواهد شد که درواقع به این نوع باربری، باربری ارزان و مقرون به صرفه گفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر