تعرفه و نرخ باربری بین شهری کرمانشاه 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نرخ باربری بین شهری کرمانشاه 1402 پیک آموت

نرخ باربری بین شهری کرمانشاه در سال 1402 همانند سال های گذشته با توجه نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار، تغییراتی خواهد داشت. برای اطلاع از هزینه باربری می توانید با پشتیبانی این باربری تماس گرفته و از نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

باربری کرمانشاه یکی از نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت است که تمام امور باربری را به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از انواع ماشین باربری توسط رانندگان با تجربه انجام می دهد. این باربری همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری با بالاترین کیفیت و پایین ترین تعرفه باربری دارد.

برای استفاده از باربری کرمانشاه می توانید از طریق پشتیبانی، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات این باربری بهره مند شوید. استعلام قیمت یکی از ویژگی های این باربری است، به این صورت که می توانید درباره هزینه باربری قبل از ثبت درخواست، اطلاعات لازم را کسب کنید. با این کار می توانید قیمت باربری های مختلف را مقایسه کنید و متوجه شوید که نرخ باربری در گروه حمل و نقل پیک آموت با وجود ارائه بهترین خدمات باربری، بسیار مناسب و در پایین ترین حد تعرفه باربری است. این مجموعه همواره سعی در پایین نگه داشتن تعرفه باربری دارد.

برای ارتباط با باربری کرمانشاه می توانید با شماره تلفن 09183202272 تماس حاصل فرمایید. پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات باربری است.

نرخ باربری بین شهری کرمانشاه 1402

نرخ باربری بین شهری کرمانشاه 1402

تعرفه باربری کرمانشاه به صورت سالیانه مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود، البته این نرخ به صورت کلی و براساس نرخ تورم تغییراتی خواهد داشت. همچنین ویژگی ها بار و عوامل تاثیر گذار قیمت نهایی آن را مشخص می کند.

از عوامل موثر بر نرخ باربری می توان به نوع بار، وزن بار، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، مسافت باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، نوع ماشین باربری و تعداد آن، تجهیزات و سوخت ماشین باربری، بیمه نامه و نیروی باربری و مدت زمان توقف در مسیر اشاره کرد. همچنین فصل باربری و فوریت در باربری بر هزینه باربری تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال باربری در فصل سرما که بارش برف و باران بسیار است و جاده ها لغزنده هستند، با فصل گرما که وضعیت جوی مساعد است، متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه باربری کرمانشاه در سال 1402 می توانید با شماره تلفن 09183103991 تماس گرفته و از نرخ دقیق باربری مطلع شوید.

نرخ نیسان باربری کرمانشاه

نرخ نیسان باربری کرمانشاه

نیسان بار، پرکاربردترین ماشین باربری در حمل و نقل بین شهری است، به همین علت روزانه متقاضیان بسیاری برای حمل انواع بار با این ماشین باربری وجود دارد.

از مزایای استفاده از نیسان بار می توان به جابجایی بار در تمام جاده ها به خصوص مسیرهای صعب العبور اشاره کرد؛ زیرا نیسان جزو ماشین های باربری با بدنه محکم و قدرت موتور با توان بالا است، بنابراین امکان استفاده از آن حتی در جاده های غیرهموار وجود دارد. همچنین از آنجایی که می توان بیش از 2 تن را با نیسان بار جابجا کرد، هزینه باربری با آن در مقایسه با سایر ماشین های باربری بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

محدودیت نداشتن تردد نیسان بار در سطح شهر، جزو مزایای این ماشین باربری بوده که موجب محبوبیت نیسان بار شده است.

نیسان بار برگشتی جزو خدمات باربری کرمانشاه گروه حمل و نقل پیک آموت است، با استفاده از آن می توان هزینه باربری را کاهش داد. به این صورت که اگر راننده در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار کند، هزینه کمتری از مشتریان دریافت می شود و به عبارتی به این نوع باربری بین شهری، باربری ارزان گفته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر