تعرفه و نرخ باربری بین شهری یزد 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
تعرفه و نرخ باربری بین شهری یزد 1402

نرخ باربری به صورت سالیانه از سوی اتحادیه باربری به تمام فعالان این حوزه اعلام می شود که ملزم به دریافت هزینه باربری براساس آن هستند، البته عوامل تاثیرگذار نرخ نهایی باربری را مشخص خواهد کرد. نرخ باربری بین شهری یزد 1402 همانند سال های گذشته مطابق با نرخ اتحادیه باربری و ویژگی های بار مشخص می شود.

باربری یزد، جزو نمایندگی های رسمی پیک آموت است که تحت نظارت این گروه حمل و نقل بین شهری فعالیت می کند. در این باربری تمام امور باربری به صورت کاملا اصولی و ایمن توسط نیروهای ماهر و با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار، کامیون و خاور انجام می شود. گروه حمل و نقل پیک آموت همواره سعی بر ارائه بهترین خدمات باربری با پایین ترین تعرفه باربری است.

برای استفاده از باربری یزد می توانید درخواست خود را از طریق تماس با پشتیبانی پیک آموت ثبت کنید، با این کار در کمتر از یک ساعت ماشین باربری برای شما ارسال می شود.

برای ارتباط با باربری یزد و ثبت درخواست حمل انواع بار می توانید با شماره تلفن 09130335364 تماس حاصل فرمایید.  

نرخ باربری بین شهری یزد

نرخ باربری بین شهری یزد 1402

نرخ باربری در سال 1402 مطابق با نرخ اتحادیه باربری و با توجه به عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربری محاسبه می شود. از عوامل موثر بر نرخ باربری یزد می توان به نوع بار، وزن بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مبدا و مقصد باربری برحسب کیلومتر، مسافت باربری، نیروی باربری مورد نیاز برای حمل بار، نوع ماشین باربری و تجهیزات و سوخت باربری اشاره کرد. همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش کالا بر نرخ باربری تاثیر می گذارد.

برای اطلاع از هزینه باربری بین شهری یزد می توانید با شماره تلفن 09133898476 تماس گرفته و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

تعرفه خدمات باربری یزد

باربری یزد تمام خدمات باربری بین شهری را به صورت کاملا حرفه ای به مشتریان گرامی ارائه می دهد. در این باربری برای تمام امور باربری بارنامه هوشمند صادر می شود. با استفاده از این بارنامه، مشتری می تواند وضعیت بار خود را به صورت آنلاین رصد کند. این ویژگی جزو ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت است و فقط در این باربری چنین خدماتی به مشتریان ارائه می شود و در هیچ باربری دیگری این امکانات وجود ندارد.

بیمه نامه جزو خدمات ویژه پیک آموت است که در تمام نمایندگی آن مانند باربری یزد نیز برای امور باربری صادر می شود. بیمه نامه باربری یزد با توجه به درخواست مشتری و ارزش کالا موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری خواهد شود که همواره توصیه می شود از آن استفاده کنید.

نرخ خدمات باربری یزد با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل تاثیرگذار بر قیمت باربری مشخص می شود. برای اطلاع از تعرفه باربری می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس گرفته و هزینه دقیق آن مطلع شوید و از مزایای خدمات باربری بین شهری بهره مند خواهید شد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله کانال اعلام بار نیسان استان یزد پیشنهاد می شود.

تعرفه خدمات باربری یزد

پیک آموت، ارائه دهنده انواع خدمات بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه خدمات باربری به صورت ایمن و بالاترین کیفیت است.

پیک آموت تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین، حمل تجهیزات صنعتی و تولیدی، حمل محصولات تولیدی و کشاورزی با انواع ماشین باربری همانند نیسان بار، وانت بار، کامیون، خاور و تریلی را به صورت شبانه روزی با قیمت مناسب انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر