حمل خرده بار

حمل خرده بار چیست؟

حمل خرده بار به چه معنا می باشد؟ یک مثال جالب و واضح معنی مفهوم خرده بار را به شما نشان می دهد. به عنوان مثال شما برای حمل یک کامیون نیمه پر نیاز به گرفتن یک تریلر ندارید. در واقع خرده بار در بین کسب و کارهایی مختلف استفاده می شود. شرکت پیک آموت  با بهترین نوع روش حمل خرده بارها در کمترین زمان برای کسب رضایت مشتری به شما کمک می کند.

حمل خرده بار از تهران به شهرستان

شرکت پیک آموت  با ارائه خدمات بی نظیر در زمینه حمل خرده بارها از تهران به سایر شهرستان ها فعالیت می کند. شما می توانید با براورد قیمت حمل خرده بار از تهران به شهرستان پیک آموت اطلاعات لازم را کسب کنید.

حمل خرده بارها از تهران به کلیه شهرستان ها از پیک آموت به همه شهرستان ها انجام می شود. برای اطلاع از قیمت حمل خرده بارها می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

خدمات حمل خرده بار از تهران به شهرستان

شما با نحوه ی حمل خرده بارها از تهران به شهرستان آشنا شدید. اما جالب است بدانید که شرکت خدمات حمل خرده بارها پیک آموت برای مشتریان خود در تهران و شهرستان ها خدماتی را قرار داده است. این خدمات فقط در شرکت خدمات باربری پیک آموت می باشد و از ویژگی های مهم و محبوب این شرکت محسوب می شود. در ادامه نگاهی به خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می اندازیم.

  • انتخاب وسیله ای مناسب برای رسیدن سریع خرده بار به دست مشتری
  • وقت شناسی یکی از ویژگی های خدمات حمل خرده بارها از تهران به شهرستان می باشد.
  • بسته بندی مخصوص و ویژه خرده بارها
  • انتخاب بهترین راه (راه هوایی، راه زمینی و راه دریایی)
  • راز دار بودن افراد شرکت و تعهد داشتن به خرده بارها
  • براورد قیمت مناسب
  • ارائه بیمه نامه

نکات مهم در انتخاب ماشین حمل

انتخاب ماشین حمل  مناسب و با کیفیت یکی از فاکتور های مهم و تاثیر گذار بر حفظ سلامت و جلوگیری از آسیب به بار می باشد. معمولا در هنگام انتخاب ماشین حمل بار به مواردی همچون نوع بار، نوع مسیر و جاده ،مسافت، مدت زمان در نظر گرفته شده برای تحویل بار، شرایط آب و هوایی جاده توجه می شود.

بارهایی که میتوان به صورت خرده بار(گروپاژ)حمل شوند

بارهای نمایشگاهی بین دو کشور

اخذ نمونه کالاهای تجاری از شرکتهای مختلف

خریدهایی  با حجم کم مناسب است

معایب و محاسن حمل

از فواید گروپاژ در ترخیص کالا این است که، هزینه های حمل و نقل به شدت کاهش می یابد زیرا این هزینه ها بین چند نفر تقسیم می شود اما؛ از معایب گروپاژ این است که؛ زمان نقل و انتقال زیاد می شود. به عنوان مثال: کالا هایی که نیاز به دریافت مجوز استاندارد دارند باید در کنار یکدیگر قرار گیرند و یا بالعکس؛ در غیر اینصورت در فرایند ترخیص کالا مشکل ایجاد می شود. این امر فرایند ترخیص کالا را طولانی تر کرده و ممکن است بازار فروش کالا های مد نظر از بین برود.

 

, , ,

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.