خرده بار چیست؟

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
خرده بار چیست؟ پیک آموت

خرده فروشی، طبق تعریف فروش کالا یا خدمات از تولیدکننده به مصرف کننده برای استفاده شخصی است. یک معامله خرده بار مقادیر کمی کالا را به فروش می رساند، در حالی که عمده فروشی با خرید کالا در مقیاس وسیع معامله می شود. معاملات خرده بار را نباید با معاملات آنلاین اشتباه گرفت. در خرده بار کالاها باید از یک نقطه واحد به طور مستقیم به مصرف کننده برای کاربران نهایی خود فروخته شوند.

باربری خرده بار فرایند مدیریت جریان کالاها از منبع تأمین به مشتریان از طریق شرکت باربری است. سیستم خدمات خرده باربری ماهیتی کاملاً پویا و متمرکز بر مشتری دارد، زنجیره های تأمین به درجه بالایی از همگام سازی و همکاری احتیاج دارند که هر دو توسط فناوری آسان تر می شوند.

در حال حاضر روزانه محصولات متنوعی در بازار وجود دارد که نیاز به یک رویکرد برنامه ریزی شده از خط شروع تا زمان تحویل دارد. باربری خرده بار تضمین می کند که همه چیز برای ارائه تحویل و خدمات بهتر با هزینه های کمتر از طریق باربری کارآمد و ارزش افزوده فراهم است.

باربری خرده بار فرایند توزیع یک خرده فروش برای به دست آوردن کالا یا خدمات و فروش آنها برای استفاده به مشتریان است. این فرآیند از طریق زنجیره تأمین توضیح داده می شود.

برای استفاده از خدمات باربری پیک آموت می توانید با شماره تلفن 021-86122989 تماس حاصل فرمایید. 

زنجیره تامین چیست؟

زنجیره تامین فرآیندی است که بین شرکت ها و تأمین کنندگان به منظور توزیع محصولات به کاربران نهایی اتفاق می افتد. نحوه تحویل کالا یا خدمات به مصرف کنندگان است. خرده بارها باید اطمینان حاصل کنند که محصولات مناسب را با قیمت مقرون به صرفه در یک بازه زمانی مناسب دریافت می کنند، زنجیره تامین خود را درک کنند. اگر در جایی از زنجیره تامین مشکلی رخ دهد، احتمالاً منجر به افزایش هزینه محصول یا زمان تحویل خواهد شد.

این روند چیزی است که یک زنجیره تامین اولیه از ابتدا تا انتها به نظر می رسد:

1- تولیدکنندگان و عمده فروشان

تولیدکنندگان کالاها را از مواد اولیه با استفاده از ماشین آلات و نیروی کار تولید می کنند. پس از اتمام تولید، عمده فروشان کالا را خریداری کرده و به خرده بارها می فروشند. عمده فروشان مقادیر زیادی کالا را با قیمت پایین به خرده باره می فروشند.

2- خرده فروش (به عنوان تاجر شناخته می شود)

خرده فروشان کالا را یا از عمده فروش یا مستقیم از تولید کننده خریداری می کنند. از آنجا آنها این کالاها را به مقدار کم به کاربران نهایی می فروشند.

3- مصرف کننده (کاربر نهایی)

کالاها را برای تأمین تقاضا در مقادیر کم از خرده فروش خریداری می کند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری سال 1402 پیشنهاد می شود.

عملکردهای سیستم باربری خرده بار

عملکردهای سیستم باربری خرده بار

 • محصولات متنوعی در بازار وجود دارد که نیاز به پیروی از یک سیستم لجستیکی موثر را ایجاد کرده است. مراقبت از جریان کالا از تولید کننده یا باربری به انبار، ترتیب حمل و نقل به واحدهای خرده فروشی تا زمان فروش کالا و تحویل به مشتریان است.
 • سیستم خرده بار لجستیک نیاز به برنامه ریزی منظم برای جابجایی کالاهای متعدد به مشتری به روشی مناسب دارد که سیستم هر قدم را برای جلب رضایت مشتری با بردن کالای مناسب به مشتری مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب با هزینه انجام می دهد.
 • سودآوری حال و آینده توسط سیستم لجستیک با انجام سفارشات در یک رویکرد بسیار ارزشمند به حداکثر می رسد.
 • این اطمینان حاصل می کند که زیرساخت هایی مانند انبارداری، حمل و نقل، موجودی کالا در دسترس است. ارتباط متقابلی که بین این عناصر وجود دارد به طور موثر همگام سازی می شود.
 • سیستم باربری خرده بار تلاش می کند تا ارزش مصرف کنندگان را داشته باشد. برای این منظور، عناصر هزینه در زنجیره تأمین تحت مدیریت مستقیم خرده فروش آورده می شوند. بسته به میزان فروش، خرده فروشان کانترهای توزیع مرکزی یا منطقه ای تولید می کنند. تصمیماتی مانند سرمایه گذاری در املاک، تجهیزات و تجهیزات با هزینه های اضافی مربوط توسط خرده فروشان انجام می شود.

عملکردهای گنجانیده شده در باربری خرده بار عبارت است از:

 • حمل و نقل محصولات
 • نگهداری محصولات در نقاط نگهداری سهام
 • نگهداری محصولات در مقادیر مورد نیاز برای تأمین تقاضا از جنبه مشتری
 • مدیریت و مدیریت روش در یک سیستم توزیع پیچیده مدرن

چهار دسته عمده خرده بار وجود دارد

 • کالاهای سخت: مواردی که تمایل به ماندگاری طولانی دارند، مانند لوازم خانگی، اتومبیل و مبلمان
 • کالاهای نرم یا مواد مصرفی: مواردی مانند لباس، کفش و لوازم بهداشتی
 • غذا: کالاهایی مانند گوشت، پنیر، محصولات و کالاهای پخته شده
 • هنر: مواردی مانند هنرهای زیبا و کتاب ها و آلات موسیقی

خدمات باربری خرده بار از تهران به شهرستان

جالب است بدانید که گروه حمل و نقل پیک آموت برای باربری خرده بار از تهران به شهرستان ها خدمات ویژه ارائه می کنند. در ادامه برخی از خدمات باربری خرده بار پیک آموت از تهران به شهرستان بیان شده است.

 • برای رسیدن سریع خرده بار به مشتری از وسیله ای مناسب برای باربری استفاده می شود.
 • حمل خرده بار در یک زمان مشخص بارگیری و در یک زمان مشخص تحویل مشتری می شود.
 • محصولات خرده بار در بسته بندی های خاص و ویژه قرار می گیرند.
 • برای حمل بار از نیروهای با تجربه و ماهر در زمینه باربری استفاده می شود.
 • برای باربری خرده بار، پایین ترین تعرفه از مشتریان دریافت می شود و نیازی به استفاده از ماشین دربستی نخواهد بود.
 • برای حمل خرده بار در پیک آموت بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر با توجه به ارزش کالا صادر می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نرخ کرایه مصوب وانت بار و نیسان بار پیشنهاد می شود.

خدمات باربری خرده بار از تهران به شهرستان

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین  خدمات برای حمل خرده بار

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی و 640000 راننده باتجربه در سراسر کشور آماده ارائه خدمات باربری به مشتریان گرامی است.

این باربری برای حمل خرده بار خدمات ویژه ارائه می دهد و با استفاده از آن دیگر نیازی به استفاده از نیسان بار دربستی نخواهد بود و از مشتری فقط هزینه حمل کالا دریافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.