باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان

شهرک صنعتی بوعلی 07/08/1382 به شماره 5026 به ثبت رسیده است. این شهرک صنعتی در همدان کیلومتر 15 جاده تهران واقع شده است. در این شهرک صنعتی بیش از 100 واحد مشغول به فعالیت می باشند.

کیلومتر 18 جاده تهران پایانه غرفه آموت بار
09183103991

واحدهای مستقر و فعال در شهرک صنعتی بوعلی

واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بوعلی عبارت از تجهیزات پزشکی ، پخش سیم و کابل ، ساخت تابلو برق های فشار قوی و ضعیف ، صنایع چوب ، یخچال سازی ، پخش مواد غذایی و بهداشتی ، تولید میله و میلگرد ، تولید فیلتر هوا ، تولید و چاپ نایلون ، فراورده های گوشتی ، انواع سرکه ، انواع نوشابه ، فرغون سازی ، قالب سازی ، انواع فنر ، انواع قالب های صنعتی ، قطعات ادوات کشاورزی ، انواع کمپرسور هوا ، قلموهای هنری ، روغن واسکازین ، صنایع لاستیک ، قطعه خودرو ، لباس بیمارستانی ، جعبه مقوایی است.

برای حمل انواع بار از باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان می توانید از خدمات باربری حمل و نقل پیک آموت استفاده کنید.

بیمه و بارنامه در باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی

در باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان برای تمامی بارها بیمه نامه صادر می شود و دارای بارنامه می باشد. البته بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و می تواند از سوی صاحب بار بیمه نشود.

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

صدور بارنامه در حمل و نقل پیک آموت به صورت هوشمند انجام می شود، به این صورت که مشتریان با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه می توانند از وضعیت بار خود مطلع شوند.

باربری از شهرک صنعتی بوعلی به اهواز

یکی از باربری هایی که از شهرک صنعتی بوعلی انجام می شود باربری به اهواز می باشد. فاصله این شهرک صنعتی تا اهواز حدود 645 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 7 ساعت فاصله می باشد. باربری از شهر همدان نیز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی بوعلی به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچک خدمات خرده بار و کنار باری را در نظر می گیرد. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. اما در این باربری با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر گرفته می شود.

بنابراین اگر می خواهید باری از شهرک صنعتی بوعلی به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

حمل اثاثیه منزل در باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان

بسیاری از مردم به دلایل و شرایط مختلف محل زندگی خود را از یک شهر به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل چند نکته هم را باید در نظر گرفت.

اولین و مهم ترین نکته نوع.و نحوه بسته بندی اصولی وسایل می باشد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر.بسته بندی کار شما را در هنگام بسته بندی.وسایل منزل به شدت راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل.شما را به بتهرین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند.

پس از بسته بندی تمامی اثاثیه منزل نوبت به بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر سایت آموت بار درباره اش صحبت کرده ایم.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

شماره باربری شهرک صنعتی بوعلی همدان

شماره تلفن باربری محدوده شهرک صنعتی بوعلی همدان 09183103991 می باشد که شما متقاضیان گرامی می توانید از طریق تماس با پشتیبانی برای اطلاع از تعرفه باربری و اطلاع از لیست باربری های همدان اقدام کنید. پس از اعلام بار ماشین باربری مورد نظر خود را تا حداکثر 2 ساعت بعد دریافت خواهید کرد.

برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود که لینک زیر را کلیک کنید.

مطالب مرتبط دیگر