باربری شهرک صنعتی حکیمیه قزوین
قزوین ابتدای جاده بوئین زهرا جنب شهرک صنعتی لیا پایانه حمل و نقل کالا
09191491297

یکی دیگر از باربری هایی که توسط باربری آموت بار انجام می شود ، باربری از شهرک صنعتی حکیمیه به تهران و شهرستان ها می باشد. شما می توانید به کمک آموت بار ، بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی حاجی آباد اراک مطالعه فرمائید.

آدرس شهرک صنعتی حکیمیه قزوین

شهرک صنعتی حکیمیه در دهستان ابراهیم آباد شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین قرار گرفته است. مساحت این شهرک صنعتی حدود 417 هکتار می باشد که از این مساحت 60 هکتار در فاز عملیاتی و 37 هکتار در فاز صنعتی قرار دارد.

همچنین این شهرک صنعتی از نظر جغرافیایی در کیلومتر 15 جاده بوئین زهرا – دانسفهان قرار دارد. فاصله شهرک صنعتی حکیمیه تا مرکز استان و تا ایستگاه راه آهن 65 کیلومتر است.

زون بندی شهرک صنعتی حکیمیه

 • غذایی
 • آشامیدنی
 • کانی غیر فلزی
 • مواد و محصولات شیمیایی
 • بازیافت

و…

باربری از شهرک صنعتی حکیمیه به تهران

برخی از بارهایی که از این شهرک صنعتی توسط باربری آموت بار انجام می شود به تهران می باشد. باربری از این شهرک صنعتی می تواند عمده ای از مواد غذایی ، آشامیدنی و … باشد. باربری از این شهرک صنعتی نیاز به باربری سریع و مطمعن دارد. باربری آموت بار برای اطمینان از سلامت بار برای تمامی بارهای خود بارنامه صادر می کند که در ادامه درباره اش صحبت می کنیم.

هزینه باربری

هزینه باربری از شهرک صنعتی حکیمیه به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل

 • نوع بار
 • ارزش بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • نوع ماشین
 • تعداد ماشین مورد نیاز برای بارگیری و باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد

و… بستگی دارد.

حمل کنار باری از شهرک صنعتی حکیمیه

حمل کنار باری همون روباری است که توسط باربری آموت بار به روز شده است. بسیاری از بارهایی که قرار است از شهرک صنعتی حکیمیه ارسال شود ممکن است حجم و وزن کمی داشته باشند. به همین خاطر نیازی به بارگیری و باربری دربستی ندارند. بعضی از باربری ها هزینه کاملا باربری را برای کنار باری از مشتری دریافت می کنند. باربری آموت بار با توجه به حجم و وزن بار و تخمین فاصله مبدأ تا مقصد هزینه کنار باری را محاسبه و از مشتری دریافت می کند.

حمل اثاثیه منزل از قزوین

بسیاری از ساکنین استان قزوین به دلایل مختلف مانند شرایط آب و هوا ، شغل و … محل زندگی خود را تغییر می دهند و همچنین بسیاری از مردم نیز برای زندگی به این استان سفر می کنند.

مهم ترین موضوع در اسباب کشی ، نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. زیرا در صورت عدم بسته بندی مناسب ممکن بار در هنگام بارگیری و باربری آسیب ببیند. باربری آموت بار برای برطرف کردن نگرانی شما ، می تواند کارگر بسته بندی برای شما ارسال کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما از کوچیک ( ظروف ، صندلی و … ) تا لوازم بزرگ ( یخچال ، فریزر و … ) می باشد را به صورت کاملا اصولی و مطمعن بسته بندی می کند. با این کار هم در زمان خود صرفه جویی کرده اید و هم نگرانی آسیب دیدگی لوازم خود در هنگام باربری و بارگیری نیستید.

ماشین های باربری آموت بار

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری اثاثیه منزل از قزوین می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

بیمه و بارنامه آموت بار

باربری آموت بار برای تمامی بارهایی که از حکیمیه به مقصد ارسال میکند بارنامه صادر می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باد که بارنامه آموت بار دولتی و کاملا سیستمی بوده و دخالت دست در آن بسیار کم است.

همچنین آموت بار می تواند بار را به اختیار صاحب بار بیمه کند. و در صورت عدم نیاز بیمه از صوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود. اما پیشنهاد آموت بار بیمه کردن بار است ، چون در صورت آسیب و یا خسارت بار ، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

نمایندگی های آموت بار

سامانه آموت بار تا کنون توانسته است 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور از جمله محدوده شهرک صنعتی کنارک  تأسیس کند. تا این امکان برای شما فراهم بشود. در هر کجای ایران تنها با یک تماس و اعلام بار خود ماشین برای شما ارسال شود.

سامانه باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه و … نمایندگی دارد. و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار. و یا ارتباط با ماشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست