باربری شهرک صنعتی خرمدشت تهران

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-خرمدشت-پیک-آموت

باربری  شهرک صنعتی خرمدشت تهران ، شهر جدید پردیس ، منطقه خرمدشت واقع شده است. شما می توانید با تماس به آموت بار به شماره 02188520204 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. همچنین لازم به ذکر است که گفته شود در حمل و نقل آموت بار تمامی بارها بیمه می شود و دارای بارنامه می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و می تواند بار از سوی صاحب بار بیمه نشود. یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی پیشوا مطالعه فرمائید.

تهران شهر پردیس منظقه خرمدشت
02177244126

واحدهای شغلی شهرک صنعتی خرمدشت

 • طراحی و تولید انواع جعبه های فلزی
 • تولید جالباسی
 • خدمات تراش و فرز
 • فروش صفحه کابینت
 • فروش درب های ضد سرقت
 • تولید انواع رک های شبکه و کابینت های مخابراتی
 • خدمات خمکاری و برشکاری
 • تولید و فروش قفسه و میز استیل آزمایشگاهی و داروسازی
 • خدمات لیزر و پانچ
 • پرس و وکیوم سی ان جی چوب
 • ساخت قالب بادی و انواع بطری
 • فروش انواع گل منبت چوبی ، ام دی اف ، چوب مصنوعی

باربری شهرک صنعتی خرمدشت به اهواز

یکی از باربری هایی که از این شهرک صنعتی انجام می شود باربری به اهواز می باشد. فاصله این شهرک تا اهواز حدود 657 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت فاصله می باشد. باربری از تهران نیز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

حمل اثاثیه منزل از تهران

بسیاری از مردم به دلایل و شرایط مختلف محل زندگی خود را از یک شهر به شهر دیگر منتقل می کنند. برای انتقال اثاثیه منزل چند نکته هم را باید در نظر گرفت.

اولین و مهم ترین نکته نوع و نحوه بسته بندی اصولی وسایل می باشد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در هنگام بسته بندی وسایل منزل به شدت راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به بتهرین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند.

پس از بسته بندی تمامی اثاثیه منزل نوبت به بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر سایت آموت بار درباره اش صحبت کرده ایم.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

ارسال خرده بار از باربری شهرک صنعتی خرمدشت به شهرستان

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با باربری آموت بار در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.