باربری محدوده شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار اصفهان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی خوانسار اصفهان

یکی از باربری هایی که توسط حمل و نقل آموت بار انجام می شود ، باربری از شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار اصفهان به تهران و شهرستان ها می باشد. باربری از این شهرک صنعتی شامل حمل و باربری به صورت عمده و دربستی ، خرده بار و … می باشد.

شما می توانید با آموت بار به شماره 03132281734 و 09130335364 تماس بگیرید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و وزن بار خود انتخاب نمائید.

میدان دانشگاه بلوار امیر کبیر پایانه حمل و نقل کالا اصفهان آموت بار
09133898476

آدرس شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار

این شهرک صنعتی در استان اصفهان واقع شده است و مرکز شهرستان خوانسار می باشد. مساحت تقریبی شهرک صنعتی خوانسار حدود 69 هکتار می باشد.

39 هکتار از ۶۹ هکتار در بخش صنعتی قرار گرفته است. این شهرک با در اختیار گذاشتن امکانات ویژه توانسته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کند.
شهرک صنعتی خوانسار جزو نخستین کارخانه های تولید کاغذ از جنس سنگ آهک می باشد. در تهیه کاغذ حدود ۹۵ درصد سنگ آهک به کار رفته است.

شهرک صنعتی خوانسار در کیلومتر ۵ جاده خوانسار گلپایگان واقع شده است.
تعداد قرار داد های منقعد شده در شهرک صنعتی خوانسار ۳۴، تعداد واحد های به بهره برداری رسیده ۱۹ ، تعداد اشتغال واحد های به بهره برداری رسیده ۳۲۸ می باشد. شهرک صنعتی خوانسار دارای امکاناتی نظیر برق ، گاز و تلفن می باشد. این کارخانه دارای زمینه اشتغال زایی برای ۱۰۰ نفر می باشد.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی خرمدشت مطالعه فرمائید.

باربری از شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار به تهران

از جمله باربری هایی که در این شهرک صنعتی انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله اصفهان تا تهران حدود 421 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا توسط باربری آموت بار به صورت کاملا مطمعن و سریع صورت می گیرد. شما می توانید با شماره گیری نمایندگی شهر خود و اعلام بار خود ماشین مورد نیاز خود را توسط آموت بار رزرو نمائید.

حمل اثاثیه منزل از اصفهان

بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند آب و هوا ، شرایط کار و … محل زندگی خود را از شهری به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل باید در نظر داشت که اثاثیه منزل به طور اصولی و مطمئن بسته بندی شوند. بسته بندی اثاثیه منزل زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد و به همین خاطر باعث می شود لوازم منزل خود را درست بسته بندی نکنید. باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته کار شما را برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت تر کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچیک تا بزرگ را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند. در مقاله دیگر سایت آموت بار راجع به حمل و باربری اثاثیه منزل به صورت کلی تر توضیح داده ایم.

هزینه باربری از خوانسار

هزینه باربری از اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری و باربری

بستگی دارد.

حمل کنارباری از شهرک صنعتی خوانسار به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک حمل کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از شهرک صنعتی حیدریه می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با باربری آموت بار در تماس بگیرید.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی بوئین میان دشت ، داران و خوانسار

بسیاری از محصولات و تولیدات این شهرک صنعتی بدلیل کوچیک بودن ابعاد و وزن پایین نیازی به ماشین دربستی ندارد و می توان آن را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد. باربری آموت بار این امکان را برای شما فراهم کرده است که برای ارسال بارهای کوچیک خود مشکل هزینه نداشته باشید. آموت بار با تخمین مسافت و نوع و وزن بار شما هزینه کنار باری را برای شما محاسبه می کند.

نمایندگی آموت بار

باربری آموت بار دارای 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور می باشد. شما می توانید در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار انتخاب نمائید. برای اطلاع از تعرفه باربری های آموت بار و مشاوره با دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.