باربری محدوده شهرک صنعتی و شیمیایی زرین و بهرنگ

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-و-شیمیایی-زرین-و-بهرنگ-پیک-آموت

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی زرین و بهرنگ یزد از جمله باربری هایی می باشد که سامانه حمل و باربری آموت بار انجام می دهد. به کمک سامانه آموت بار شما می توانید بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به وزن و نوع بار خود انتخاب کنید.

شهرک صنعتی و شیمیایی یزد در استان یزد ، شهرک صنعتی ، خیابان 24 متری نهم ، فرعی دوم قرار دارد. کارخانه اهی مختلفی در این شهرک مشغول به فعالت هستند. از کارخانجات این شهرک می توان به کارخانجات تولید مواد پلاستیکی ، نایلون و نایلکس ، لوله و اتصالات پلیگام و بسته بندی محصولات اشاره کرد.

شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ یزد در استان یزد ، شهرک صنعتی خزر آباد ، فاز دوم شیمیایی جنب پمپ گاز قرار گرفته است. شهرک صنعتی و شیمیایی بهنرگ با سابقه 30 سال در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی ، ساختمانی و ترافیکی و همچنین مشاوره در زمینه انتخاب سیستم های رنگی مختلف و اجرای رنگ ، به عنوان پیشتاز صنعت رنگسازی در مرکز و جنوب کشور فعالیت دارد.

همچنین شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ در زمینه صادرات شیرینی محلی برای اقتصاد و رونق اقتصادی کشور تلاش می کند.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان مطالعه فرمائید.

یزد جاده فیض آباد پایانه حمل و نقل کالا غرفه 3
09130335364

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ و زرین به تهران

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ به تهران و بالعکس توسط سامانه آموت بار انجام می شود. باربری با نیسان بار و وانت بار بصورت خرده بار و باربری با خاور به تهران از جمله باربری هایی است که باربری آموت بار آموت بار انجام می دهد.

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ به مازندران

از دیگر باربری هایی که ساماه باربری آموت بار انجام می دهد ارسال بار از شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ به مازندران و بالعکس می باشد. کالاهای مختلفی از مازندران مانند زیتون ، برنچ ، چای و…به شهرستان زارچ و بارهایی اعم از اسکلت های فلزی ساختمانی برای ساخت منازل مسکونی به مازندران توسط اموت بار ارسال می شود.

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ به تبریز

باربری تبریز به شهرک صنعتی و شیمیایی بهرنگ و بالعکس از باربری هایی می باشد.که باربری از هر دو شهرک بسیار زیاد صورت می گیرد. زیرا در تبریز شهرک صنعتی های زیادی وجود دارد. و برای باربری نیاز به ماشین هایی با کیفیت مناسب و رانندگانی حرفه ای در رانندگی دارد. از همین رو سامانه آموت بار بهترین سامانه باربری برای ارسال بار از اهواز به زارچ می باشد.

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی زرین به اهواز

بسیاری از مردم به دلایل مختلفی منزل خود را از یک شهر به یک شهر دیگر میبرند. جا به جایی اثاثیه منزل بسیار حساس می باشد زیرا در هنگام بارگیری و باربری ممکن است به اثاثیه خسارتی وارد بشود از همین رو تمامی مردم به دنبال باربری می باشند که بارگیری و باربری اش بصورت حرفه ای انجام شود.

سامانه باربری آموت بار برای حمل اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و این امر می تواند از نگرانی شما در هنگام باربری کم کند.

باربری شهرک صنعتی شیمیایی بهرنگ و زرین یزد پیک آموت
باربری شهرک صنعتی شیمیایی بهرنگ و زرین یزد پیک آموت

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی زرین به شهرستان ها

تمامی بارهایی که از شهرک صنعتی و شیمیایی زرین ارسال می شود می تواند دارای بیمه باشد. بیمه شدن بار به دلخواه صاحب بار صورت می گیرد. آموت بار این امر را اختیاری کرده است تا در صورت عدم نیاز صاحب بار ، بار بیمه نشود. با بیمه کردن بار خود این اطمینان را به خود می دهید که در صورت آسیب دیدگی و خسارت به بار ، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

تمامی امکانات و خدمات سامانه باربری آموت بار برای رضایت مندی شما عزیزان می باشد تا با کمترین هزینه ، با کیفیت ترین و مطمئن ترین بارگیری و باربری را تجربه کنید.

هزینه باربری آموت بار

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ از مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

باربری شهرک صنعتی و شیمیایی زرین به شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران می باشد. و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه بصورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.