باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ

شهرک صنعتی زرین و بهرنگ یزد از جمله باربری هایی می باشد که سامانه حمل و باربری پیک آموت انجام می دهد. از طریق تماس با پشتیبانی این باربری می توانید بار خود را اعلام کنید و بعد از استعلام قیمت درخواست خود را ثبت کنید.

شهرک صنعتی زرین و بهرنگ یزد در شهرک صنعتی، خیابان 24 متری نهم ، فرعی دوم قرار دارد. کارخانه های مختلفی در این شهرک مشغول به فعالت هستند. از کارخانجات این شهرک می توان به کارخانجات تولید مواد پلاستیکی ، نایلون و نایلکس، لوله و اتصالات پلیگام و بسته بندی محصولات اشاره کرد.

شهرک صنعتی زرین و بهرنگ یزد با سابقه 30 سال در زمینه تولید انواع رنگ های صنعتی، ساختمانی و ترافیکی و همچنین مشاوره در زمینه انتخاب سیستم های رنگی مختلف و اجرای رنگ ، به عنوان پیشتاز صنعت رنگسازی در مرکز و جنوب کشور فعالیت دارد. لازم به ذکر است که شهرک صنعتی زرین و بهرنگ در زمینه صادرات برای رونق اقتصادی کشور تلاش می کند.

یزد جاده فیض آباد پایانه حمل و نقل کالا غرفه 3
09130335364

باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به تهران

باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به تهران و بالعکس توسط سامانه پیک آموت انجام می شود. باربری با نیسان بار و وانت بار بصورت خرده بار و باربری با خاور به تهران از جمله خدماتی است که در این باربری انجام می دهد.

باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به مازندران

از دیگر باربری هایی که در حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد ارسال بار از باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به مازندران و بالعکس می باشد. کالاهای مختلفی از مازندران شهرک صنعتی زرین و بهرنگ و بارهایی اعم از اسکلت های فلزی ساختمانی برای ساخت منازل مسکونی از شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به مازندران توسط حمل و نقل پیک آموت ارسال می شود.

باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به تبریز

باربری تبریز به شهرک صنعتی زرین و بهرنگ و بالعکس از باربری هایی می باشد.که باربری از هر دو شهرک بسیار زیاد صورت می گیرد؛ زیرا در تبریز شهرک صنعتی های زیادی وجود دارد و برای باربری نیاز به ماشین هایی با کیفیت مناسب و رانندگانی حرفه ای در رانندگی دارد.

باربری شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به اهواز

بسیاری از مردم به دلایل مختلفی منزل خود را از یک شهر به یک شهر دیگر می برند. حمل اثاثیه منزل بسیار حساس می باشد؛ زیرا در هنگام بارگیری و باربری ممکن است به اثاثیه خسارتی وارد شود از همین رو تمامی مردم به دنبال باربری می باشند که بارگیری و باربری اش به صورت حرفه ای انجام شود.

پیک آموت برای حمل اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و این امر می تواند از نگرانی شما در هنگام باربری کم کند.

باربری شهرک صنعتی شیمیایی بهرنگ و زرین یزد پیک آموت
باربری شهرک صنعتی شیمیایی بهرنگ و زرین یزد پیک آموت

باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به شهرستان

تمامی بارهایی که از شهرک صنعتی زرین و بهرنگ ارسال می شود، می تواند دارای بیمه باشد. بیمه شدن بار به دلخواه صاحب بار صورت می گیرد. پیک آموت این امر را اختیاری کرده است تا در صورت عدم نیاز صاحب بار ، بار بیمه نشود. با بیمه کردن بار خود این اطمینان را پیدا می کنید که در صورت آسیب دیدگی و خسارت به بار ، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

تمامی امکانات و خدمات پیک آموت برای رضایت مندی شما عزیزان می باشد تا با کمترین هزینه، با کیفیت ترین و مطمئن ترین بارگیری و باربری را تجربه کنید.

نرخ کرایه باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ از مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار

باربری محدوده شهرک صنعتی زرین و بهرنگ به شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران می باشد و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که  باربری پیک آموت انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه به صورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه پیک آموت به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر