باربری محدوده شهرک صنعتی شمس آباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-شمس-آباد-پیک-آموت

باربری محدوده شهرک صنعتی شمس آباد آماده ارائه حمل بارهای صنعتی، تولیدی و تجاری به صورت کاملا ایمن و در تمام ساعت های شبانه روز با مجهزترین ماشین باربری است.

شهرک صنعتی شمس آباد  در جنوب استان تهران با مساحتی حدود 3 هزار هکتار بزرگ ترین شهرک صنعتی ایران و خاورمیانه می باشد. این شهرک صنعتی در کیلومتر 45 جاده تهران – قم در کنار شهر حسن آباد فشافویه و در 5 کیلومتری فرودگاه امام خمینی و 8 کیلومتری ایستگاه راه آهن می باشد.

کیلومتر 40 آزادراه تهران قم محاور شهر حسن آباد ، بلوار امام رضا
09191491279

باربری شهرک صنعتی شمس آباد به مشهد

یکی از باربری هایی که از شهرک صنعتی شمس آباد انجام می شود باربری به مشهد می باشد. فاصله این شهرک تا مشهد حدود 907 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت فاصله می باشد. باربری از تهران نیز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

حمل محصولات مختلف با باربری شهرک صنعتی شمس آباد

محصولات مختلفی اعم از صنایع شیمیایی و پلاستیک ، دخانی ، نساجی ، پوشاک ، غذایی و آشامیدنی ، برق و الکترونیک ، فلزی و ماشین سازی ، کانی و غیر فلزی و… در این شهرک صنعتی تولید و به فروش می رسد.

استفاده از خدمات باربری با کیفیت  برای حمل انواع بار از شهرک صنعتی شمس آباد جزو نیازهای اساسی صاحبان صنایع محسوب می شود. برهمین اساس حمل و نقل پیک آموت برای ارسال بار از این شهرک صنعتی به نقاط دیگر کشور خدمات باربری ارائه می دهد. بنابراین اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود که امور باربری خود را به این مجموعه باربری بسپارید.

صدور بیمه و بارنامه در باربری شهرک صنعتی شمس آباد

سامانه باربری آموت بار برای تمامی محصولات بارهایی که ارسال می کند بارنامه در نظر گرفته است. بارنامه به منظور سند مالکیت باری صاحب بار می باشد. همچنین بیمه شدن بار اختیاری می باشد و در صورت عدم نیاز به بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

بارنامه سامانه باربری آموت بار کاملا سیستمی بوده و دخالت دست در آن به شدت کم می باشد.

حمل کنار باربری از شهرک صنعتی شمس آباد

برخی از محصولات به دلیل حجم و وزن کمی که دارند نیازی به ماشین باربری دربستی ندارند و بار می تواند به صورت کنار باری همراه با سایر بارهای به مقصد مورد نظر ارسال شود.

در پیک آموت برای حمل خرده بار تنها هزینه کالا دریافت می‌شود و نیازی به استفاده وانت بار یا نیسان بار بین شهری به صورت دربستی نخواهد بود. در واقع می توان بیان کرد در این باربری نسبت به نوع و حجم و اندازه بار هزینه کنار باری را دریافت می شود.

هزینه باربری شهرک صنعتی شمس آباد

هزینه باربری در شهرک صنعتی شمس آباد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از:

  •  نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری
  • ارزش بار

البته لازم به ذکر است که تعیین قیمت نهایی تنها با نظر گرفتن تمام عوامل مانند ویژگی های بار و خدماتی مورد نیاز برای حمل مانند بیمه نامه و کارگر برای حمل بار و بسته بندی امکان پذیر است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی شمس آباد تاکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

حمل اثاثیه منزل در شهرک صنعتی شمس آباد

بعضی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل اثاثیه منزل می باشد. باربری و حمل اثاثیه منزل باید همراه با در نظر گرفتن چند نکته انجام شود.

مهم ترین کار برای باربری اثاثیه منزل نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت برای بسته بندی اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند. این امر هم در زمان و خستگی برای شما بسیار تأثیرگذار می باشد.

باربری شهرک صنعتی شمس آباد پیک آموت
باربری شهرک صنعتی شمس آباد پیک آموت

حمل بار در شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز

بسیاری از بارها نیز از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز ارسال می شود. باربری از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز نیاز به تجربه بالا دارد ، زیرا فاصله مبدأ این شهرک صنعتی تا اهواز حدود 657 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 8 ساعت مسافت می باشد. تمامی رانندگان آموت بار با تجربه و مسلط به جاده می باشند و بار شما را با سلامت کاملا و کمترین زمان به مقصد می رسانند.

باربری شهرک صنعتی شمس آباد به شهرستان

شهرک صنعتی شمس آباد جزو مهم ترین شهرک های صنعتی تهران و ایران محسوب می شود که بارگیری و باربری از این شهرک صنعتی و همچنین ارسال بار به شهرهای بزرگ و کوچک مانند شیراز، اصفهان، تبریز، قم، اهواز و… بسیار زیاد است. برهمین اساس حمل و نقل پیک آموت برای ارسال انواع بار خدمات ویژه مانند بیمه نامه و بارنامه هوشمند را ارائه می کند که استفاده از آن موجب افزایش ایمنی در باربری می شود.

برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود که لینک زیر را کلیک کنید.

مطالب مرتبط دیگر