باربری محدوده شهرک صنعتی شمس آباد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-شمس-آباد-پیک-آموت

شهرک صنعتی شمس آباد  در جنوب استان تهران با مساحتی حدود 3 هزار هکتار بزرگ ترین شهرک صنعتی ایران و خاورمیانه می باشد. این شهرک صنعتی در کیلومتر 45 جاده تهران – قم در کنار شهر حسن آباد فشافویه و در 5 کیلومتری فرودگاه امام خمینی و 8 کیلومتری ایستگاه راه آهن می باشد.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی طغرود قم مطالعه فرمائید.

کیلومتر 40 آزادراه تهران قم محاور شهر حسن آباد ، بلوار امام رضا
09191491279

باربری از شمس آباد به مشهد

یکی از باربری هایی که از شهرک صنعتی شمس آباد انجام می شود باربری به مشهد می باشد. فاصله این شهرک تا مشهد حدود 907 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت فاصله می باشد. باربری از تهران نیز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

محصولات شهرک صنعتی شمس آباد

محصولات مختلفی اعم از صنایع شیمیایی و پلاستیک ، دخانی ، نساجی ، پوشاک ، غذایی و آشامیدنی ، برق و الکترونیک ، فلزی و ماشین سازی ، کانی و غیر فلزی و … در این شهرک تولید و به فروش میرسد.

محصولات فلزی و ماشین سازی با 902 قرارداد

محصولات کانی و غیز فلزی با 476 قرارداد

محصولات شیمیایی و پلاستیک با 281 قرارداد

غذایی و آشامیدنی با 154 قرارداد

محصولات سلولزی با 39 قرارداد

نساجی و پ.شاک با 28 قرارداد

برق و الکترونیک با 22 قرار داد

در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت می باشند.

بیمه و بارنامه باربری

سامانه باربری آموت بار برای تمامی محصولات بارهایی که ارسال می کند بارنامه در نظر گرفته است. بارنامه به منظور سند مالکیت باری صاحب بار می باشد. همچنین بیمه شدن بار اختیاری می باشد و در صورت عدم نیاز به بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

بارنامه سامانه باربری آموت بار کاملا سیستمی بوده و دخالت دست در آن به شدت کم می باشد.

حمل کنار باربری از شهرک صنعتی شمس آباد

برخی از محصولات بدلیل حجم و وزن کمی که دارند نیازی به باربری ئربست ندارد و بار می تواند بصورت کنار باری به سایر بارهای دیگر به مقصد مورد نظر ارسال شود. هزینه کنارباری از باربر دربست جداگانه می باشد ، بسیاری از باربری ها هزینه کامل را برای کنار باری دریافت می کنند.

سامانه باربری آموت بار نسبت به نوع و حجم و اندازه بار هزینه کنار باری را دریافت می کند.

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلف

  •  نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری
  • ارزش بار

و … بستگی دارد.

حمل اثاثیه منزل به اهواز

بعضی از باربری هایی که توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود ، حمل اثاثیه منزل می باشد. باربری و حمل اثاثیه منزل باید همراه با در نظر گرفتن چند نکته انجام شود.

مهم ترین کار برای باربری اثاثیه منزل نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت برای بسته بندی اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کنند. این امر هم در زمان و خستگی برای شما بسیار تأثیرگذار می باشد.

باربری شهرک صنعتی شمس آباد پیک آموت
باربری شهرک صنعتی شمس آباد پیک آموت

حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز

بسیاری از بارها نیز از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز ارسال می شود. باربری از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز نیاز به تجربه بالا دارد ، زیرا فاصله مبدأ این شهرک صنعتی تا اهواز حدود 657 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 8 ساعت مسافت می باشد. تمامی رانندگان آموت بار با تجربه و مسلط به جاده می باشند و بار شما را با سلامت کاملا و کمترین زمان به مقصد می رسانند.

باربری شهرک صنعتی شمس آباد به شیراز

شهر قم یکی از شهرهای ایران می باشد. و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه بصورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه دولتی می باشد.

باربری از شهرک صنعتی شمس آباد, تعرفه باربری اثاثیه منزل از شمس آباد در سال 1400, تعرفه باربری از تهران در سال 1400, تعرفه باربری نیسان بار در سال 1400, حمل اثاثیه منزل در تهران

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.