باربری محدوده شهرک صنعتی طغرود قم

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-طغرود-قم-پیک-آموت

باربری محدوده شهرک صنعتی طغرود قم تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آماده ارائه بهترین خدمات باربری به متقاضیان گرامی است. این باربری با رانندگان با تجربه و ماشین باربری مجهز می کوشد که خدمات خود را به صورت کاملا ایمن و حرفه ای ارائه دهد.

شهرک صنعتی طغرود در جاده قم ساوه ، شهر جعفریه واقع شده است. این شهرک در ناحیه صنعتی مستقر شده است که فاصله این شهرک تا تهران حدود 123 کیلومتر می باشد. این شهرک صنعتی در تاریخ 24/02/1393 تأسیس شده است.

جاده تهران رو به روی حلال احمر
09191491279

باربری شهرک صنعتی طغرود قم به مشهد

یکی از باربری هایی که از شهرک صنعتی طغرود قم انجام می شود باربری به مشهد می باشد. فاصله این شهرک تا مشهد حدود 907 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت فاصله می باشد. باربری از قم شامل حمل و باربری اثاثیه منزل ، حمل و نقل بین شهری و … می باشد.

سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور برقرار کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر خود را در خواست دهید و ما ماشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

بیمه و بارنامه در باربری شهرک صنعتی طغرود قم

لازم به ذکر است که گفته شود در سامانه باربری آموت بار تمامی بارها بیمه می شود و دارای بارنامه می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و بار می تواند از سوی صاحب بار بیمه نشود.

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت و یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

نرخ باربری شهرک صنعتی طغرود قم

هزینه باربری شهرک صنعتی طغرود قم به عوامل مختلفی بستگی دارد که از میان آنها می توان موارد زیر اشاره کرد.

  • نوع بار
  •  وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

البته لازم به ذکر است که تعیین قیمت نهایی تنها با نظر گرفتن تمام عوامل مانند ویژگی های بار و خدماتی مورد نیاز برای حمل مانند بیمه نامه و کارگر برای حمل بار و بسته بندی امکان پذیر است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی محمود آباد قم تاکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی طغرود قم به شهرستان

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچک خدمات باربری خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه  کنار باری برای شما در نظر می گیرد و در این باربری برای حمل خرده بار نیاز به استفاده از ماشین باربری وانت بار و نیسان بار به صورت دربستی نخواهد بود. بنابراین اگر می خواهید باری از شهرک صنعتی طغرود قم  به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در ارتباط باشید.

باربری شهرک صنعتی طغرود قم پیک آموت
باربری شهرک صنعتی طغرود قم پیک آموت

باربری شهرک صنعتی طغرود قم به شیراز

شهر قم یکی از شهرهای ایران می باشد و بارگیری و باربری از شهرک های صنعتی این استان و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد دارای بارنامه هوشمند می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله ی سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه به صورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. بارنامه سامانه آموت بار به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای سامانه آموت بار صدور بارنامه هوشمند (پیگیری به صورت آنلاین) می باشد.

برای ارتباط با دفتر مرکزی باربری و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود که لینک زیر را کلیک کنید.

مطالب مرتبط دیگر