باربری محدوده شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه پیک آموت

شهرک صنعتی فرامان یکی از شهرک های صنعتی استان کرمانشاه می باشد. این شهرک صنعتی از بزرگ ترین و فعال ترین شهرک های صنعتی غرب کشور می باشد.  تعداد واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک صنعتی عبارت از چینی کرد ، مروارید غرب ، مهر کام پارس، غرب کارتن ، پویش چاپ ، کیمیای غرب گستر ، کاشی کرد ، بسطام جم ، صنعت گستر ، آراد غرب‌ ، نورد فولاد کرمانشاه و… است.

برای حمل انواع بار در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه پیشنهاد می شود با پشتیبانی حمل و نقل پیک آموت تماس حاصل فرمایید تا از یک باربری ایمن و با کیفیت بهره مند شوید.

کمربندی امام خمینی خیابان ارشاد کوچه یکم پلاک8
09191934779

باربری محدوده شهرک صنعتی فرامان

هزینه باربری شهرک صنعتی فرامان به عوامل مختلفی مانند مشخصات بار و خدمات مورد نیاز برای حمل آن بستگی دارد. از ویژگی های موثر بر هزینه باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین مورد نظر برای باگیری و باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

 

البته لازم به ذکر است که تعیین قیمت نهایی تنها با نظر گرفتن تمام عوامل مانند ویژگی های بار و خدماتی مورد نیاز برای حمل مانند بیمه نامه و کارگر برای حمل بار و بسته بندی امکان پذیر است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی فرامان تاکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

حمل اثاثیه منزل از کرمانشاه

بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند آب و هوا ، شرایط کار و … محل زندگی خود را از شهری به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل باید در نظر داشت که اثاثیه منزل به طور اصولی و مطمئن بسته بندی شوند. بسته بندی اثاثیه منزل زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد و به همین خاطر باعث می شود لوازم منزل خود را درست بسته بندی نکنید.

باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته کار شما را برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت تر کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچک تا بزرگ را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند. در مقاله دیگر سایت آموت بار راجع به حمل و باربری اثاثیه منزل به صورت کلی تر توضیح داده ایم.

ماشین های باربری آموت در شهرک صنعتی فرامان

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری اثاثیه منزل از کرمانشاه می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

باربری از شهرک صنعتی فرامان به تهران

برخی از محصولات شهرک صنعتی فرامان به کلانشهرهای ایران مانند تهران ، یزد ، مشهد و … ارسال می شود. برای بارگیری محصولات عمده و زیاد باید تریلی و یا کامیونت باشد که سامانه باربری آموت بار تمامی مدل های تریلی و کامیونت را تحت پوشش خود قرار داده است. باربری از این شهرک صنعتی نیز نیاز به باربری دقیق و مطمعن داردو زیرا فاصله این شهرک صنعتی تا تهران حدود 500 کیلومتر می باشد و باید مسافت زیادی بار جا به جا شود. تمامی راندگان سامانه باربری آموت بار حرفه ای و مسلز به جاده می باشند و این امر نگرانی شما را از رسیدن بار شما به صورت سالم و بی نقص برطرف می کند.

بیمه و بارنامه در باربری شهرک صنعتی فرامان

سامانه باربری آموت بار برای تمامی بارهایی که به مقصد ارسال می کند بارنامه دولتی صادر می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. همچنین آموت بار بارها رابه اختیار صاحب بار بیمه می کند. با بیمه کردن بار خود دیگه نیازی نیست نگران آسیب دیدن بار خود باشید چون در صورت آسیب و یا خسارت بیمه تمامی هزینه خسارت را به شما پرداخت می کند. لازم به ذکر است که گفته شود هزینه بیمه به ارزش بار بستگی دارد.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی فرامان به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از شهرک صنعتی فرامان می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در تماس بگیرید.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه ( فرامان ) و… نمایندگی دارد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی خآموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

برای اطلاعات بیشتر از لیست نمایندگی ها حمل و نقل پیک آموت و ارتباط با دفتر مرکزی باربری می توانید از طریق لینک زیر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر