باربری شهرک صنعتی فرامان کرج
کمربندی امام خمینی خیابان ارشاد کوچه یکم پلاک8
09191934779

از جمله باربری های که باربری آموت بار انجام می دهد باربری از شهرک صنعتی فرامان می باشد. شما می توانید برای بارگیری بار خود با مشاورین آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب  نمائید.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی کمرد مطالعه فرمائید.

آدرس شهرک صنعتی فرامان

شهرک صنعتی فرامان یکی از شهرک های صنعتی استان کرمانشاه می باشد. این شهرک صنعتی از بزرگ ترین و فعال ترین شهرک های صنعتی غرب کشور می باشد. نزدیکی به بزرگترین فرودگاه غرب کشور و مرکز استان ، مجاورت با بزرگراه کربلا مجاورت با ایستگاه راه آهن در دست احداث نزدیکی به مرز کشور عراق ۱۸۰ کیلومتر وسعت شهرک و تعداد واحدهای صنعتی مستقر درآن تعدادی از مهمترین واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی فرامان : چینی کرد ، مروارید غرب ، مهر کام پارس ، غرب کارتن ، پویش چاپ ، کیمیای غرب گستر ، کاشی کرد ، بسطام جم ، صنعت گستر ، آراد غرب‌ ، نورد فولاد کرمانشاه و… می باشد.

هزینه باربری

هزینه باربری از شهرک صنعتی فرامان به عوامل مختلفی اعم از

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین مورد نظر برای باگیری و باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و… بستگی دارد. شما می توانید برای تعرفه باربری بار خود با دفتر مرکزی آموت بار به شما 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

حمل اثاثیه منزل از کرمانشاه

بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند آب و هوا ، شرایط کار و … محل زندگی خود را از شهری به شهر دیگر منتقل می کنند. برای حمل اثاثیه منزل باید در نظر داشت که اثاثیه منزل به طور اصولی و مطمئن بسته بندی شوند. بسته بندی اثاثیه منزل زمان و انرژی زیادی را از شما می گیرد و به همین خاطر باعث می شود لوازم منزل خود را درست بسته بندی نکنید. باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته کار شما را برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت تر کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما از کوچیک تا بزرگ را به روش کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیب نبینند. در مقاله دیگر سایت آموت بار راجع به حمل و باربری اثاثیه منزل به صورت کلی تر توضیح داده ایم.

ماشین های باربری آموت بار در فرامان کرمانشاه

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری اثاثیه منزل از کرمانشاه می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

باربری از شهرک صنعتی فرامان به تهران

برخی از محصولات شهرک صنعتی فرامان به کلان شهرهای ایران مانند تهران ، یزد ، مشهد و … ارسال می شود. برای بارگیری محصولات عمده و زیاد باید تریلی و یا کامیونت باشد که سامانه باربری آموت بار تمامی مدل های تریلی و کامیونت را تحت پوشش خود قرار داده است. باربری از این شهرک صنعتی نیز نیاز به باربری دقیق و مطمعن داردو زیرا فاصله این شهرک صنعتی تا تهران حدود 500 کیلومتر می باشد و باید مسافت زیادی بار جا به جا شود. تمامی راندگان سامانه باربری آموت بار حرفه ای و مسلز به جاده می باشند و این امر نگرانی شما را از رسیدن بار شما به صورت سالم و بی نقص برطرف می کند.

بیمه و بارنامه آموت بار

سامانه باربری آموت بار برای تمامی بارهایی که به مقصد ارسال می کند بارنامه دولتی صادر می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. همچنین آموت بار بارها رابه اختیار صاحب بار بیمه می کند. با بیمه کردن بار خود دیگه نیازی نیست نگران آسیب دیدن بار خود باشید چون در صورت آسیب و یا خسارت بیمه تمامی هزینه خسارت را به شما پرداخت می کند. لازم به ذکر است که گفته شود هزینه بیمه به ارزش بار بستگی دارد.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی فرامان به شهرستان ها

سامانه باربری آموت بار برای ارسال محصولات کوچیک خرده بار و کنار باری در نظر گرفته است. بسیاری از باربری ها هزینه کامل را در ازای خرده بار دریافت می کنند. باربری آموت بار با توجه به نوع بار شما و مسافت باربری هزینه ی کنار باری برای شما در نظر می گیرد. اگر باری از شهرک صنعتی فرامان می خواهید به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران ارسال کنید با سامانه باربری آموت بار در تماس بگیرید.

نمایندگی های آموت بار

سامانه آموت بار تا کنون توانسته است 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور تأسیس کند. تا این امکان برای شما فراهم بشود در هر کجای ایران تنها با یک تماس و اعلام بار خود ماشین برای شما ارسال شود.

سامانه باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه ( فرامان ) و … نمایندگی دارد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی خآموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار و یا ارتباط با ماشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست