باربری محدوده شهرک صنعتی فیروزکوه

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی فیروزکوه پیک آموت

حمل بارهای مختلف صنعتی و تولیدی از شهرک صنعتی فیروزکوه توسط حمل و نقل پیک آموت انجام می شود. بنابراین شما صاحبان صنایع اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود امور باربری خود را به این مجموعه باربری بسپارید.

شهرک صنعتی فیروزکوه در محور تهران فیروزکوه ، 5 کیلومتر بعد از شهر فیروزکوه ( کیلومتر 120 جاده تهران فیروزکوه ) قرار گرفته است. این شهرک صنعتی تولیدات صنایع فلزی ، غیر فلزی، برق الکترونیک ، نساجی و پوشاک ، شیمیایی ، سلولزی ، صنایع تبدیلی کشاورزی ، آرایشی و بهداشتی و … دارد.

محور تهران-فیروزکوه ؛ ۵ کیلومتر بعد از شهر فیروزکوه (کیلومتر ۱۲۰ جاده تهران-فیروزکوه)
02177244126

خدمات باربری شهرک صنعتی فیروز کوه

حمل انواع بار از شهرک صنعتی فیروزکوه توسط باربری آموت بار انجام می شود. باربری از شهرک صنعتی فیروزکوه به شهرستان ها می توانند حمل و باربری قطعات برقی ، محصولات شیمیایی ، آرایشی و … باشد. برای بارگیری و باربری این شهرک صنعتی نیاز به یک باربری مطمئن و سریع دارد. برهمین اساس در این باربری برای حمل انواع بار خدمات ویژه مانند بیمه نامه و صورت حساب رسمی ارائه می شود.

پیک آموت در کمترین زمان ممکن باربری حمل و نقل بین شهری را از شهرک صنعتی فیروزه به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران انجام می دهد.

نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی فیروزه کوه

هزینه باربری از شهرک صنعتی فیروزکوه به عوامل مختلفی مانند نرخ اتحادیه باربری، مشخصات بار و خدمات مورد نیاز برای حمل بستگی دارد که برخی از آنها عبارت است از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  •  فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز باربری

البته لازم به ذکر است که تعیین قیمت نهایی تنها با نظر گرفتن تمام عوامل مانند ویژگی های بار و خدماتی مورد نیاز برای حمل مانند بیمه نامه و کارگر برای حمل بار و بسته بندی امکان پذیر است.

برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی فیروزه کوه تاکید می شود با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

ماشین های باربری در شهرک صنعتی فیروز کوه

باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری از ماشین های سبک که ( نیسان ، آریسان ) می باشد تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار خود دارد. شما می توانید از بین ماشین های باربری این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب نمائید.

پس از انتخاب ، خودروی مورد نظر شما بین 1 یا 2 ساعت دیگر برای بارگیری  در مبدأ حاظر می شود.همچنین شما می توانید زمان بارگیری را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا ماشین بارگیری شما را در زمان مشخص شده رزرو و برای شما ارسال کنید.

بیمه و بارنامه در باربری شهرک صنعتی فیروز کوه

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه برای تمام امور باربری، بارنامه رسمی و معتبر صادر می کند. نوع بارنامه در این باربری هوشمند و به صورت سیستمی است که با استفاده از آن متقاضیان می توانند به صورت آنلاین از وضعیت خود مطلع شوند.

باربری شهرک صنعتی فیروزکوه برای حمل انواع بار با درخواست مشتریان با توجه به ارزش بار، بیمه نامه معتبر صادر می شود که در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار، بار بیمه نمی شود. با استفاده از این خدمات متقاضیان می توانند جبران خسارت احتمالی را انجام دهند و موجب افزایش ایمنی در باربری خواهد شد.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی فیروزکوه به شهرستان ها

ممکن است برخی از بارهایی که قرار است از این شهرک صنعتی به شهرستان های دیگر ارسال شود نیاز به ماشین دربستی نداشته باشند و بار را به صورت خرده بار به مقصد ارسال کنند. آموت بار این امکان را برای تمامی صاحب باران فراهم کرده است تا به راحتی و بدون دردسر بار خود را ارسال نمایند.

بسیاری از باربری ها هزینه کامل بارگیری و باربری را برای ارسال خرده بار از صاحب بار می گیرند ولی سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار و فاصله مبدأ تا مقصد هزینه خرده بار را برای شما در نظر می گیرد.

باربری از شهرک صنعتی فیروزکوه به اصفهان

یکی دیگر از باربری هایی که توسط آموت بار انجام می شود. باربری از شهرک صنعتی فیروزکوه به اصفهان می باشد. فاصله این شهرک صنعتی تا اصفهان 588 کیلومتر می باشد. این نوع باربری باید کاملا مطمئن و حرفه ای انجام شود؛ زیرا فاصله بین مبدأ تا مقصد زیاد می باشد و اگر بار در این مسیر با دقت جا به جا نشود، ممکن است آسیب ببیند. تمامی رانندگان باربری آموت بار کاملا حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و این موضوع نگرانی صاحب بار را برای سلامت بار تضمین می کند.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه ( فرامان ) و… نمایندگی دارد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید.

برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار و یا ارتباط با کارشناسان در دفتر مرکزی باربری از طریق لینک زیر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر