لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

استان چهارمحال بختیاری یکی از استان های مرکزی کشور به مرکزیت شهرکرد می باشد. این استان از نظر جغرافیایی از شمال و شرق توسط استان اصفهان، از غرب توسط استان خوزستان، از جنوب توسط استان کهگلویه و بویراحمد و از شمال غربی توسط استان لرستان احاطه شده است. در این مقاله درباره لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری صحبت می کنیم.

اگر نیاز به کسب اطلاعات راجع به شهرک صنعتی های این استان و نیاز به باربری از شهرک صنعتی ها و ارائه خدمات باربری دارید با شماره باربری پیک آموت در چهارمحال بختیاری 09133249924 تماس بگیرید و در صورت عدم پاسخگویی با دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

زاهدان بلوار یادگار امام ابتدای جاده زاهدان نرماشیر دست راست حمل و نقل آموت بار
09154949436

شهرک صنعتی بروجن در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی دارای عرض جغرافیایی 31.9731789 و طول جغرافیایی 51.3317337 می باشد. بخشی از تولیدات این شهک صنعتی مانند تولیدات نساجی، تولید روغن، موکت، اجاق، ادوات کشاورزی و … به شهرها و دیگر استان های کشور صادر می شود.

از مناطق نزدیک به این شهرک صنعتی می توان به شهرک صنعتی فرادنبه، نقنه، بروجن و گندمان اشاره کرد.

شهرک صنعتی بلداجی در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی دارای 158 هکتار وسعت می باشد که در شهرستان بروجن واقع گردیده است. در این شهرک صنعتی 27 هزار متر مساحت صنعتی برای فعالیت صنعتی به کار گرفته شده است.

از تولیدات این شهرک صنعتی می توان به تولید کولازین، کارخانه گز و سوهان اشاره کرد. همچنین این شهرک صنعتی در استان چهارمحال بختیاری، خیابان دولت قرار گرفته است.

شهرک صنعتی بن در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

از دیگر شهرک صنعتی های فعال استان چهارمحال بختیاری شهرک صنعتی بن می باشد. این شهرک صنعتی دارای عرض جغرافیایی 32.5500107 و طول جغرافیایی 50.7562495 می باشد.

از نواحی نزدیک به شهرک صنعتی بن می توان به بن، ناحیه صنعتی وردنجان، نافچ، شهرک صنعتی سامان 1 و 2 اشاره کرد.

شهرک صنعتی بهرام آباد چهارمحال بختیاری

تولیدات این شهرک صنعتی به صورت روزانه علاوه بر استان چهارمحال بختیاری به شهرها و استان های دیگر (تهران، شیراز، اصفهان و …) ارسال می شود. ارسال این محصولات نیاز به باربری سریع و مطمئن دارد که می توانید برای انتخاب یک باربری خوب آموت بار را در نظر بگیرید.

شرکت باربری پیک آموت با کمترین تعرفه و بروز ترین نوع باربری، یک باربری خوب و مطمعن را برای شما به ارمغان می آورد.

شهرک صنعتی تشنیز در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

شهرک صنعتی تشنیز از توابع استان چهارمحال بختیاری می باشد که امروزه به دلایل مالی بسیاری از واحدهای تولیدی آن غیرفعال شده است.

این شهرک صنعتی دارای عرض 32.0592814 و طول جغرافیایی 50.8193746 می باشد. از مناطق نزدیک به این شهرک صنعتی می توان به شلمزار، گهرو و ناغان اشاره کرد.

شهرک صنعتی جونقان در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در فاصله 33 کیلومتری مرکز استان چهارمحال بختیاری به مساحت 210 هکتار واقع شدده است. این شهرک صنعتی یکی از شهرک صنعتی هایی است که روزانه محصولات زیادی را به کشور صادر میکند.

جونقان، شهرک صنعتی هفشجان و سورشجان از نواحی نزدیک به این شهرک صنعتی می باشند.

شهرک صنعتی دستگرد در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

مساحت کل این شهرک صنعتی 42 هکتار و مساحت صنعتی آن 32 هکتار می باشد. این شهرک صنعتی تا کنون توانسته بیش از 150 اشتغال برای مردم ایجاد کند. از امکانات این شهرک صنعتی می توان به داشتن آب، برق، تلفن و گاز اشاره کرد.

فاصله این شهرک صنعتی تا فرودگاه استان چهارمحال بختیاری حدود 30 کیلومتر میباشد.

شهرک صنعتی سامان 1 و 2 در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

مساحت شهرک صنعتی سامان 1:

عرض:32.4178640

طول: 50.8555865

مساحت شهرک صنعتی سامان 2 :

عرض: 32.4377670

طول: 50.8588347

در شهرک صنعتی سامان 1 عمده فعالیت واحدهای تولیدی در زمینه تولید مواد غذایی می باشد که بخشی از این تولیدات به نواحی مختلف کشور صادر می گردد.

در شهرک صنعتی سامان 2 نیز مانند شهرک صنعتی سامان 1 در زمینه تولیدات مواد غذایی فعالیت دارد و زیر مجموعه شهرک صنعتی سامان 1 می باشد.

از نواحی نزدیک به این شهرک صنعتی ها می توان به شهرکرد، ناحیه صنعتی وردنجان و ناحیه صنعتی شوراب اشاره کرد.

شهرک صنعتی سفیددشت در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در ثسمت مرکزی شهرستان بروجن استان چهارمحال بختیاری قرار دارد. این شهرک صنعتی در 20 کیلومتری شهرکرد واقع گردیده است.

شهرک صنعتی سفیددشت در زمینه تولید لاستیک، تولید مواد پروتئینی، فرآورده های نسوز و خدمات عمرانی فعالیت میکند.

شهرک صنعتی شهرکرد در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

یکی از شهرک صنعتی های فعال استان چهارمحال بختیاری می باشد که در زمینه تولید محصولات دارویی، تولید کاغذ، تولید محصولات چینی و تولید سیم و کابل و … فعالیت می کند.

این شهرک صنعتی دارای عرض جغرافیایی 32.3148425 و طول جغرافیایی 50.9489843 می باشد. از مناطق نزدیک به این شهرک می توان به فرخ شهر، کیان، شهرک صنعتی فرخ شهر و شهرک صنعتی بهرام آباد اشاره کرد.

این شهرک صنعتی در شهرکرد و نزدیک به شرکت ماها واقع گردیده است.

شهرک صنعتی فرادنبه در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در شهر فرادنبه، خیابان امامرضا، سردخانه سینا، کوچه فضای سبز در سال 1398 تأسیس شده است. این شهرک صنعتی دارای واحدهای تولیدی مستقر کمی می باشد و گنجایش تعداد بالای واحدهای تولیدی را نیز دارد.

شهرک صنعتی فرخشهر در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در  سال 1388 در جاده شهرکرد – اصفهان با شناسه ملی 10340087238 تأسیس شده است. شهرک صنعتی فرخشهر دارای عرض جغرافیایی 32.008957 و طول جغرافیایی 51.0161463 می باشد.

شهرک صنعتی کوهرنگ در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در استان چهارمحال بختیاری کیلومتر 5 جاده خوزستان، جنب شهر کیان قرار گرفته است. این شهرک صنعتی به عنوان نخستین شهرک صنعتی تولید آب معدنی در کشور شناخته شده است. روزانه تعداد زیادی از تولیدات این شهرک به سراسر کشور توسط باربری آموت بار ارسال می شود.

شهرک صنعتی لردگان در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در بخش مرکزی شهرستان لردگان، کوچه صحرا، کوچه البرز آبرود در سال 1399 واقع گردیده است. این شهرک صنعتی هنوز  شروع به فعالیت خاصی نکرده است و واحدهای بسیار کمی در این شهرک صنعتی مستقر هستند.

از نواحی نزدیک به این شهرک صنعتی می توان به لردگان، ناغان و شهرک صنعتی ناغان اشاره کرد.

شهرک صنعتی ناغان در لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی نیز در زمینه پرورش مرغ و مرغداری فعالیت دارد. طی آزمایشات انجام شده در این شهرک صنعتی در تمام طول سال حداقل 2.5 اینچ آب به همراه 10 هزار متر مربع زمین مسطح مشغول به فعالیت و تولید است.

همچنین در این شهرک صنعتی واحد تولیدی دیگر مانند تولید آب انگور، تولید خمیر مایه نیز فعالیت می کنند.

شهرک صنعتی هفشجان لیست شهرک صنعتی های استان چهارمحال بختیاری

این شهرک صنعتی در شهرکرد، بلوار مدرس، جاده هفشجان – مصطفی آباد واقع گردیده است. در این شهرک صنعتی واحدهای تولیدی از جمله تولید مواد غذایی، تولید سازه های فلزی، تولید و پخش آرد فعالیت می کند.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر