باربری محدوده شهرک صنعتی پیشوا

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی پیشوا

شهرک صنعتی پیشوا در جاده خاوران بعد از دوراهی شریف آباد به سمت پیشوا قراردارد. موقعیت جغرافیایی این استان 35 درجه و 18 دقیقه و 54 ثانیه شمالی و 45 دقیقه و 4 ثانیه شرقی می باشد. این شهرک صنعتی دارای 380 هکتار وسعت می باشد.

باربری شهرک صنعتی پیشوا از جمله امکاناتی است که حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد. به کمک این باربری شما می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان یکی را به دلخواه با توجه به حجم بار خود انتخاب کنید.  یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت بیمه کردن بار ، رفع نگرانی و استرس از بابت خسارت یا آسیب دیدگی به بار می باشد.

کیلومتر ۴۵ بزرگراه امام رضا (ع) در کیلومتر ۹ محور شریف آباد-پیشوا
02155537323

صنایع شهرک صنعتی پیشوا

 • صنایع لاستیک و پلاستیک
 • صنایع نساجی
 • صنایع تراشکاری
 • صنایع چوب
 • صنایع قالب سازی
 • صنایع قطعات خودرو
 • صنایع کانی غیرفلزی
 • صنایع ریخته گری
 • صنایع سلولزی
 • صنایع شیشه و بولر
 • صنایع شیمیایی
 • صنایع غذایی
 • صنایع فلزی
 • صنایع واسطه ای

باربری محدوده شهرک صنعتی پیشوا به اهواز

باربری و حمل بار توسط نیسان بار و خاور و ماشین آلات سنگین حمل بار همچون تریلی و ترانزیت ترافیکی از جمله خدماتی است که حمل و نقل آموت بار از سال 1387 در اهواز راه اندازی و تا به امروز به بالاترین سطح خود یعنی باربری از اهواز به تهران، کرج، تبریز، شیراز، گیلان و غیره رسیده است که در کنار آن خدماتی نوین همچون حمل روباری و خرده بار هم اضافه شده با امکان صدور بیمه نامه برای اولین بار پس لذا امروزه از خوزستان به تمام نقاط کشور اگر قصد حمل بار داشته باشید می توانید با آموت بار تماس بگیرید.

باربری شهرک صنعتی پیشوا به اصفهان و بالعکس

باربری تهران به اصفهان و باربری تهران به شهرستان از جمله باربری هایی است که سامانه آموت بار انجام می دهد. به دلیل اینکه در تهران شهرک صنعتی های متعددی وجود دارد بخشی از باربری های این سامانه در تهران صورت می گیرد. تمامی رانندگانی که در این سامانه فعالیت می کنند با تجربه بوده و تمامی مسیرهای حمل بار به شهرستان ها را به صورت کاملا حرفه ای طی می کنند.

بارنامه یکی از مسائل مهم باربری می باشد. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. در سامانه باربری آموت بار بارنامه به صورت سیستمی صادر می شود و این به منزله این است که خطای دست در صدور بارنامه به صورت چشم گیری کاهش یافته است.

ماشین های باربری شهرک صنعتی پیشوا

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد. تنها کافی است شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد و صدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی بوعلی باربری شهرک صنعتی پیشوا، خاوران ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خرده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد. همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 20 سال سابقه در زمینه باربری به صورت بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار در ایران موجب شده است متقاضیان در هر گوشه ای از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری بهره مند شود.

بنابراین اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود امور حمل و نقل بین شهری خود را به پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام خدمات باربری به صورت کاملا حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.

لازم به ذکر است در باربری پیک آموت تمام سعی در ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری است که همین ویژگی های انحصاری موجب جلب اعتماد بیشتر و اعتبار روزافزون این مجموعه باربّری شده است.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر