باربری محدوده شهرک صنعتی کمرد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی کمرد

شهرک صنعتی کمرد در تهران جاجرود قرار گرفته است. شهرک صنعتی کمرد در سال 06/03/1378 با شناسه ملی 10100001497 تأسیس شده است. شما می توانید با تلفن همراه خود و تماس با شماره 02188520204 نوع و حجم بار خود را به باربری آموت بار اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

استان تهرانجاجرود استان تهران، جاجرود، جاده دماوند، دوستان، صنعت شرق، بین سوم صنعت و موسوی
02177244126

واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کمرد

 • تولید وفروش صنایع چوبی
 • تولید ماشین آلات رنگ سازی
 • تولید صنایع فلزی
 • برشکاری فلزات ، برش کاری و خمکاری ورق
 • طراحی و ساخت لیزر
 • آشپزخانه صنعتی ، هود آشپزخانه
 • تجهیزات آسانسور
 • تولید فیلتر روغن و هوا
 • تراشکاری قطعات صنعتی
 • برج خنک کننده
 • هیدرولیک و پنوماتیک
 • تولید و فروش سیمان
 • تولید هواکش صنعتی
 • چاپ و جعبه سازی
 • تراشکاری فلزات
 • مبدل حرارتی ، طراحی و تولید رادیاتور شوفاژ

و….

باربری از شهرک صنعتی کمرد

حمل بارهای مختلف صنعتی و تولیدی از شهرک صنعتی کمرد توسط باربری آموت بار انجام می شود. باربری از این شهرک صنعتی به شهرستان ها می توانند حمل و باربری قطعات فلزی ، دستگاه های لیزر و … باشد. برای بارگیری و باربری این شهرک صنعتی نیاز به یک باربری مطمعن و سریع دارد. سامانه آموت بار در کمترین زمان ممکن باربری بارهای ارسالی از این شهرک صنعتی به شهرستان ها و کلان شهرهای ایران را انجام می دهد.

بیمه و بارنامه در باربری شهرک صنعتی کمرد

باربری آموت برای تمامی بارهایی که قرار است از مبدأ به مقصد ارسال کند بارنامه دولتی صادر می کند. بارنامه دولتی به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. همچنینی یکی دیگر از امکانات سامانه باربری آموت بار بیمه کردن تمامی بارها می باشد که البته لازم به گفتن است که این امر به اختیار صاحب بار انجام می شود و هیچ گونه اجباری برای بیمه کردن بار نمی باشد.

اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا بار خود را بیمه کنید تا در صورت خسارت به بار ، بیمه تمامی خسارت بار شما را پرداخت کنند همچنین هزینه بیمه کردن بار با توجه به ارزش بار محاسبه می شود.

ماشین های باربری شهرک صنعتی کمرد

باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری از ماشین های سبک که ( نیسان ، آریسان ) می باشد تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( هاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار خود دارد. شما می توانید از بین ماشین های باربری این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع و حجم بار خود انتخاب نمائید. پس از انتخاب ، خودروی مورد نظر شما بین 1 یا 2 ساعت دیگر برای بارگیری  در مبدأ حاظر می شود.همچنین شما می توانید زمان بارگیری را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا ماشین بارگیری شما را در زمان مشخص شده رزرو و برای شما ارسال نمایند.

ارسال خرده بار از شهرک صنعتی کمرد به شهرستان ها

ممکن است برخی از بارهایی که قرار است از این شهرک صنعتی به شهرستان های دیگر ارسال شود نیاز به ماشین دربستی نداشته باشند و بار را به صورت خرده بار به مقصد ارسال کنند. آموت بار این امکان را برای تمامی صاحب باران فراهم کرده است تا به راحتی و بدون دردسر بار خود را ارسال نمایند.

بسیاری از باربری ها هزینه کامل بارگیری و باربری را برای ارسال خرده بار از صاحب بار می گیرند ولی سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار و فاصله مبدآ تا مقصد هزینه خرده بار را برای شما در نظر می گیرد.

باربری از شهرک صنعتی کمرد به اهواز

یکی دیگر از باربری هایی که توسط آموت بار انجام می شود باربری از شهرک صنعتی کمرد به اهواز می باشد. فاصله این شهرک صنعتی تا اهواز 921 کیلومتر می باشد. این نوع باربری باید کاملا مطمعن و حرفه ای انجام شود زیرا فاصله بین مبدأ تا مقصد زیاد می باشد و اگر بار در این مسیر با دقت جا به جا نشود ممکن است آسیب ببیند. تمامی رانندگان باربری آموت بار کاملا حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و این موضوع نگرانی صاحب بار را برای سلامت بار تضمین می کند.

نمایندگی های آموت بار

آموت بار تا کنون توانسته است 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور تأسیس کند تا این امکان برای شما فراهم بشود در هر کجای ایران تنها با یک تماس و اعلام بار خود ماشین برای شما ارسال شود.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اصفهان ، اهواز و … نمایندگی دارد و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار و یا ارتباط با ماشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط دیگر