باربری محدوده شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان اصفهان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-محدوده-شهرک-صنعتی-کمشچه-،-تیران-و-اشترجان-اصفهان-پیک-آموت

شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان اصفهان در 6 کیلومتری شهر حبیب آبادی، 17 کیلومتری مرکز بخش (دولت آباد ) 35 کیلومتری شاهین شهر و 25 کیلومتری مرکز استان واقع شده است. در این شهرک کارخانجات مختلفی اعم از کارخانجات مواد غذایی ، منسوجات ، سنگ ، سیمان ، دستگاه های برقی ، پوشاک ، ابزار آلات و غیره فعالیت می کنند.

شهرک صنعتی تیران در استان اصفهان ، شهرستان تیران و کرون و خیابان چهارم واقع شده است. از کارخانجات و تولیدات این شهرک می توان به تولید مواد غذایی ، دستگاه های برقی ، پوشاک ، ابزارآلات ، سنگ ، سیمان و غیره اشاره کرد.

شهرک صنعتی اشترجان در اصفهان ، اتوبان ذوب آهن ، جاده سیمان سپاهان ، خیابان ششم واقع شده است. شهرک صنعتی اشترجان اصفهان در زمینه های ساخت اسکلت فلزی ، جرثقیل های سقفی ، صنایع فلزی ، لوله سازی ، تولید لاستیک و پلاستیک و غیره فعالیت دارد.

از خدمات انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت ارائه حمل انواع بار با نیسان بار بین شهری می باشد.

میدان دانشپاه بلوار امیرکبیر حمل و نقل کالا اصفهان
09133898476

باربری شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به تهران

باربری شهرک صنعتی کمشچه به تهران و بالعکس توسط حمل و نقل پیک آموت انجام می شود. باربری با نیسان بار و وانت بار به صورت خرده بار و باربری با خاور به تهران از جمله باربری هایی است که در این باربری انجام می دهد.

باربری شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به مازندران

از دیگر باربری هایی که حمل و نقل پیک آموت انجام می دهد؛ ارسال بار از شهرک صنعتی کمشچه اصفهان به مازندران و بالعکس می باشد. کالاهای مختلفی از مازندران مانند زیتون ، برنچ ، چای و… به شهرستان زارچ و بارهایی اعم از اسکلت های فلزی ساختمانی برای ساخت منازل مسکونی به مازندران توسط پیک آموت ارسال می شود.

باربری شهرک صنعتی تیران اصفهان به اهواز

باربری اهواز به تیران اصفهان و بالعکس از باربری هایی می باشد که باربری از هر دو شهرک بسیار زیاد صورت می گیرد؛ زیرا در اهواز شهرک صنعتی های زیادی وجود دارد و برای باربری نیاز به ماشین هایی با کیفیت مناسب و رانندگانی حرفه ای در رانندگی دارد. بنابراین پیک آموت بهترین باربری برای ارسال بار از اهواز به تیران می باشد.

باربری شهرک صنعتی تیران به تبریز

در باربری تیران به تبریز همه امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل و حمل خرده بار توسط نیروهای حرفه ای پیک آموت انجام می شود. همچنین از آنجایی که بسیاری از مردم به دلایل مختلفی منزل خود را از یک شهر به یک شهر دیگر می برند. جابجایی اثاثیه منزل بسیار حساس می باشد؛ زیرا در هنگام بارگیری و باربری ممکن است به اثاثیه خسارتی وارد شود، از همین رو تمامی مردم به دنبال باربری می باشند که بارگیری و باربری اش به صورت حرفه ای انجام شود.

پیک آموت برای حمل اثاثیه منزل شما کارگر بسته بندی ارسال می کند. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و این امر می تواند از نگرانی شما در هنگام باربری کم کند.

باربری شهرک صنعتی اشترجان اصفهان به شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهرهای ایران می باشد و بارگیری و باربری از این شهر و همچنین ارسال بار به شیراز بسیار زیاد می باشد. تمامی بارهایی که سامانه باربری پیک آموت انجام می دهد دارای بارنامه دولتی می باشد. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

بسیاری از باربری ها بارنامه به صورت دستی برای صاحب بار ارسال می کنند. اما بارنامه سامانه پیک آموت به صورت سیسمتی می باشد صدور بارنامه به صورت سیستمی باعث شده است که خطای دست بسیار کاهش یابد از دیگر مزایای این باربری صدور بارنامه دولتی می باشد.

باربری شهرک صنعتی اشترجان به شهرستان

تمامی بارهایی که از شهرک صنعتی اشترجان اصفهان ارسال می شود. می تواند دارای بیمه باشد. بیمه شدن بار به دلخواه صاحب بار صورت می گیرد. پیک آموت این امر را اختیاری کرده است تا در صورت عدم نیاز صاحب بار ، بار بیمه نشود. با بیمه کردن بار خود این اطمینان را به خود می دهید که در صورت آسیب دیدگی و خسارت به بار ، بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

تمامی امکانات و خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت برای رضایت مندی شما عزیزان می باشد تا با کمترین هزینه ، با کیفیت ترین و مطمئن ترین بارگیری و باربری را تجربه کنید.

 

باربری شهرک صنعتی کمشچه تیران و اشترجان پیک آموت
باربری محدوده شهرک صنعتی نوبران

نرخ کرایه باربری محدوده شهرک صنعتی کمشچه ، تیران و اشترجان اصفهان

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر می شود.

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ از مقصد
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای حمل بار
  • و…

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر