باربری محدوده شهرک صنعتی کنارک

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری شهرک صنعتی کنارک

حمل بارهای مختلف از شهرک های صنعتی ایران توسط باربری پیک آموت انجام می شود. در این مقاله دربار باربری شهرک صنعتی کنارک صحبت می کنیم. شهرک صنعتی کنارک و در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. از لحاظ موقیعت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند شرکت تن ماهی ساحل صید کنارک قرار گرفته است. همچنین شهرک صنعتی کنارک با بیش از 65 واحد صنعتی فعال ترین شهرک صنعتی این استان به حساب می آید.

برای ثبت سفارش در باربری محدوده شهرک صنعتی کنارک پیشنهاد می شود با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

استان سیستان و بلوچستانکنارک استان سیستان و بلوچستان، کنارک، جاده کنارک پزم مچان، کمربندی
09154949436

باربری شهرک صنعتی کنارک به یزد

یکی از خدمات باربری که توسط باربری پیک آموت انجام می شود، باربری از شهرک صنعتی کنارک به یزد می باشد. باربری از این شهرک صنعتی نیاز به سرعت عمل و اطمینان بالا دارد. باربری آموت بار سریع ترین و قوی ترین ناوگان حمل بار در ایران می باشد که برای اطمینان از رسیدن بار و همچنین سلامت آن بارنامه دولتی صادر می کند که در ادامه به این موضوع اشاره می کنیم.

حمل کنار باری از شهرک صنعتی کنارک

بعضی از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند نیاز به بارگیری و باربری دربستی ندارند و می توانند بار را به  صورت کنار باری ارسال نمایند. بعضی از باربری ها هزینه کامل باربری را به ازای کنار باری از صاحب بار دریافت می کنند؛ ولی سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار و فاصله مبدأ تا مقصد هزینه کنار باری را محاسبه و از شما دریافت می کنند.

ماشین های باربری در شهرک صنعتی کنارک

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید.

باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه و … نمایندگی دارد. بنابراین شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظرتان را رزرو کنید.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 20 سال سابقه در زمینه باربری به صورت بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است. این مجموعه باربری با ایجاد شبکه ای گسترده از ناوگان حمل و نقل سبک بار در ایران موجب شده است متقاضیان در هر گوشه ای از کشور قرار داشته باشند، بتوانند از بهترین خدمات باربری بهره مند شود.

بنابراین اگر در جستجوی یک باربری ایمن و با کیفیت هستید، پیشنهاد می شود امور حمل و نقل بین شهری خود را به پیک آموت بسپارید و مطمئن باشید که تمام خدمات باربری به صورت کاملا حرفه ای توسط رانندگان با تجربه و مجهزترین ماشین های باربری انجام می شود.

لازم به ذکر است در باربری پیک آموت تمام سعی در ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری است که همین ویژگی های انحصاری موجب جلب اعتماد بیشتر و اعتبار روزافزون این مجموعه باربری شده است.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل پیک آموت و ارتباط با کارشناسان در این مجموعه باربری در دفتر مرکزی باربری می توانید با شماره 09154949436 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر