باربری شهرک صنعتی کنارک
09154949436

بسیاری از باربری های شهرک صنعتی ها توسط باربری آموت بار انجام می شود. در این مقاله درباره ی باربری از شهرک صنعتی کنارک صحبت می کنیم. شما می توانید بار خود را به آموت بار اعلام نمائید و از بین رانندگان آموت بار به دلخواه با توجه به حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

شما می توانید در سایت آموت بار درباره ی باربری محدوده شهرک صنعتی قلعه میر مطالعه فرمائید.

آدرس شهرک صنعتی کنارک

این شهرک صنعتی در کنارک و در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. از لحاظ موقیعت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند شرکت تن ماهی ساحل صید کنارک قرار گرفته است. هم چنین این شهرک صنعتی با بیش از 65 واحد صنعتی فعال ترین شهرک صنعتی این استان به حساب می آید.

باربری از شهرک صنعتی کنارک به یزد

یکی از باربری هایی که توسط باربری آموت بار انجام می شود ، باربری از این شهرک صنعتی به یزد می باشد. باربری از این شهرک صنعتی تیاز به سرعت عمل و اطمینان بالا دارد. باربری آموت بار سریع ترین و قوی ترین ناوگان حمل بار در ایران می باشد که برای اطمینان از رسیدن بار و همچنین سلامت آن بارنامه دولتی صادر می کند که در ادامه به این موضوع اشاره می کنیم.

هزینه باربری

هزینه باربری از شهرک صنعتی کنارک به عوامل مختلفی بستگی دارد که شمال

  • نوع بار
  • ارزش بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • نوع ماشین
  • تعداد ماشین مورد نیاز برای بارگیری و باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد

و… بستگی دارد.

حمل اثاثیه منزل از سیستان و بلوچستان

بسیاری از ساکنین استان سیستان و بلوچستان به دلایل مختلف مانند شرایط آب و هوا ، شغل و … محل زندگی خود را تغییر می دهند و همچنین بسیاری از مردم نیز برای زندگی به این استان سفر می کنند.

مهم ترین موضوع در اسباب کشی ، نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. زیرا در صورت عدم بسته بندی مناسب ممکن بار در هنگام بارگیری و باربری آسیب ببیند. باربری آموت بار برای برطرف کردن نگرانی شما ، می تواند کارگر بسته بندی برای شما ارسال کند. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما از کوچیک ( ظروف ، صندلی و … ) تا لوازم بزرگ ( یخچال ، فریزر و … ) می باشد را به صورت کاملا اصولی و مطمعن بسته بندی می کند. با این کار هم در زمان خود صرفه جویی کرده اید و هم نگرانی آسیب دیدگی لوازم خود در هنگام باربری و بارگیری نیستید.

حمل کنار باری از شهرک صنعتی کنارک

بعضی از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند نیاز به بارگیری و باربری دربستی ندارند. و می توانند بار را به  صورت کنار باری ارسال نمایند. بعضی از باربری ها هزینه کامل باربری را به ازای کنار باری از صاحب بار دریافت می کنند ولی سامانه باربری آموت بار با توجه به نوع بار و فاصله مبدأ تا مقصد هزینه کنار باری را محاسبه و از شما دریافت می کنند.

بیمه و بارنامه

آموت بار تمام بارهایی که از این شهرک صنعتی و دیگر نقاط کشور جا به جا می کند را بارنامه می کند. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. بارنامه آموت بار دولتی بوده و کاملا سیستمی صادر می شود و دهمنین دخالت دست در آن بصورت چشم گیری کم شده است.

آموت بیمه کردن بار را به اختیار صاحب بار گذاشته است. صاحب بار می تواند بار خود را بیمه کند و در صورت عدم نیاز بار خود را بیمه نکند و هیچ اجبار و ضرورتی از طرف آموت بار نمی باشد.

ماشین های باربری شهرک صنعتی کنارک

سامانه باربری آموت بار تمامی ماشین های باربری موجود در کشور از ماشین های سبک ( نیسان و آریسان ) تا ماشین های نیمه سنگین و سنگین ( خاور ، کامیونت ، تریلی ) را در اختیار دارد. فقط کافیست نوع و وزن بار خود را به آموت بار اعلام کنید تا ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال کند. همچنین شما می توانید تعداد ماشین های باربری را به دلخواه انتخاب کنید. برای مثال برای باربری اثاثیه منزل از سیستان و بلوچستان می توانید دو نیسان برای حمل بار خود و یا یک خاور انتخاب کنید.

نمایندگی های آموت بار

سامانه آموت بار تا کنون توانسته است 34 نمایندگی فعال در سراسر کشور از جمله محدوده شهرک صنعتی کنارک  تأسیس کند. تا این امکان برای شما فراهم بشود. در هر کجای ایران تنها با یک تماس و اعلام بار خود ماشین برای شما ارسال شود.

سامانه باربری آموت بار در کلان شهرهای تهران ، یزد ، مشهد ، اهواز ، کرمانشاه و … نمایندگی دارد. و شما می توانید با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود ماشین مورد نظر خود را رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی ها و نوع باربری های سامانه حمل و نقل آموت بار. و یا ارتباط با ماشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست