باربری محدوده شهرک صنعتی گنبد کاووس

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری محدوده شهرک صنعتی گنبد کاووس

باربری محدوه شهرک صنعتی گنبد کاووس از جمله باربری هایی است که باربری آموت بار انجام می دهد. از طریق تماس با پشتیبانی شما می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان سامانه آموت بار ماشین دلخواه خود را با توجه به حجم بار خود می توانید اعلام کنید.

حمل و نقل پیک آموت پس از اعلام بار ماشین مورد نظر را در کمترین زمان و پایین ترین قیمت برای صاحب بار ارسال می کند. شهرک صنعتی گنبد کاووس در کیلومتر 4 جاده گنبد کاووس قرار دارد که با بیش از 73 واحد صنعتی به فعالیت خود ادامه می دهد.

گرگان کمربندی جنب میدان بار انقلاب کوچه عطار نیشابوری آموت بار
09114125735

محصولات شهرک صنعتی گنبد کاووس

 • پنیر ، ماست ، دوغ
 • تولید انواع کیسه پلی پروپلین
 • انواع آب میوه و نوشیدنی گازدار
 • مبدل های حرارتی آب گرم
 •  UPVC قاب های سبک فولادی ، درب و پنجره
 • ادوات کشاورزی ، گالوانیزه گرم
 • قطعات کمباین ، پودر صدف
 •  گرانول پلی اتیلن ، قطعات پلاستیکی تزریقی و لوله پلی اتیلن
 • روغن مایع خوراکی ، خوراک دام
 • پوشاک ، ظروف چینی

با استفاده از خدمات باربری پیک آموت می توان محصولات شهرک صنعتی گنبد کاووس را به صورت کاملا ایمن و حرفه ای جابجا کرد. علاوه بر خدمات باربری از شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت خدماتی دیگر همچون باربری از شهرک صنعتی های دیگر مانند شهرک صنعتی رفسنجان را نیز انجام می دهد.

باربری نیسان از شهرک صنعتی گنبد کاووس به تهران

پیک آموت به عنوان گروه حمل و نقل بین شهری، حمل انواع بار مانند خرده بار و چه حمل اثاثیه منزل انجام می دهد. باربری نیسان گنبد کاووس به تهران برای ارسال خرده بار استفاده می شود. همچنین باید بگوییم که تمامی خرده بار ها برایشان بار نامه صادر می شود و برای باربری گنبد کاووس به تهران بیمه می شوند

پیک آموت برای باربری خرده بارها امکانات کامل اختصاص داده می‌ شود. برای ارتباط باباربری گنبد کاووس می توانید از طریق پشتیبانی اقدام کنید.

همچنین باید بگوییم که هزینه باربری از تهران به گنبد کاووس برای خرده بار ها نصف می شود. یعنی از شما کرایه کامل گرفته نمی شود. البته این موضوع تنها در آموت بار رقم خرده است. برای اطلاع از لیست باربری های شهر گنبدکاووس به سایت آموت بار مراجعه کنید.

شماره وانت بار شهرک صنعتی گنبد کاووس

پیک آموت خدماتی در زمینه  حمل اثاثیه منزل ارائه می دهد.که یکی از این خدمات ارائه کارگر بسته‌ بندی است. این باربری برای کسانی که زمان کافی برای بسته‌ بندی اثاثیه خود ندارند کارگر بسته‌ بندی با شماره وانت بار گرگان اعزام می‌ کند. این موضوع مزایای بسیاری دارد که عبارت است از:

 • بسته‌ بندی اثاثیه و چیدن آن‌ها در کنار هم به نحوی که در باربری آسیبی نبینند با شماره وانت بار گرگان
 • بسته‌ بندی اثاثیه در کمترین زمان ممکن تقریباً نصف روز
 • عدم تهیه تجهیزات بسته‌ بندی اثاثیه، تنها از طریق تماس با شماره وانت بار گنبد کاووس
 • عدم خستگی شما برای بسته‌ بندی اثاثیه در چند روز
 • امکان جا به جایی به منزل جدید در هر زمان.از ماه از طریق تماس با شماره وانت بار پیک آموت
 • تضمین دادن پیک آموت برای صدمه ندیدن اثاثیه شما در زمان باربری

در انتها پس از بسته‌ بندی اثاثیه ی شما توسط پیک آموت به مقصد مورد نظرتان حمل می شود. یکی دیگر از خدماتی که این باربری برای حمل اثاثیه منزل و باربری گنبد کاووس به تهران در نظر گرفته است. استفاده از ماشین‌های باربری مناسب مانند نیسان بار، وانت‌ بار، کامیونت و خاور می باشد.

باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس به تبریز و بالعکس

شهرک صنعتی گنبد کاووس به صورت نیسان بار و وانت بار ، خاور و یا کامیونت به صورت خرده بار و بار اصلی توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. سامانه باربری پیک آموت به دلیل اینکه رضایت مشتری خود را داشته باشد و در صدد این است که تمامی امکانات و خدمات باربری را به صورت کاملا حرفه ای برای مشتری فراهم سازد تا کنون 34 نمایندگی در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است. همچنین خدمات این باربری به صورت 24 ساعته بوده تا شما مشتریان گرامی در هر زمان و مکان تنها فقط با تلفن همراه خود با ما تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

شهرک صنعتی گنبد کاووس به شیراز

شهرک صنعتی گنبد کاووس به نقاط مختلف کشور از جمله شیراز نیز توسط سامانه باربری پیک آموت انجام می شود. حمل بار اثاثیه منزل و خرده بار با وانت بار یا نیسان به گنبد کاووس یا شیراز توسط این باربری صورت می گیرد.

یکی از موضوعات مردم عزیز برای ارسال بار بارنامه ای است که توسط سامانه باربری باید ارسال گردد.

گروه حمل و نقل پیک آموت با صادر کردن بارنامه دولتی کاری کرده است که امکان خطای انسانی در آن به شدت کاهش یابد. بارنامه برای صاحب بار به منظور سند مالکیت بار می باشد که خیلی از سامانه های باربری بارنامه به صاحب بار نمی دهند و همچنین بار را بیمه نمی کنند تا مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به بار را نداشته باشند.

باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت
باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت

باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس به اهواز

برای بسیاری از افراد که ساکن اهواز هستند پیش آمده است که به دلایل گوناگون و در موقعیت های مختلف لازم می شود که بار یا لوازمی را به مکان دیگر از جمله گنبد کاووس ارسال کنند و به دنبال باربری هستند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر امنیتی مطمئن باشد.

پیک آموت این اطمینان را به شما می دهد که حمل باربری بار شما با کمترین قیمت صورت می گیرد و همچنین این اطمینان را می دهد که نگران سلامت بار خود نباشید؛ زیرا رانندگانی که در این سامانه مشغول به فعالیت هستند کاملا حرفه ای و با تجربه بودند و نیازی به نگرانی از جانب سلامت بار خود نداشته باشید.

تمام خدمات در گروه حمل و نقل پیک آموت از جمله حمل بار اثاثیه ، حمل بارهای صنعتی، حمل بار با کامیون به شهرکرد و بالعکس ، بسته بندی بار ، حمل بار با تریلی توسط رانندگان با تجربه و حرفه ای انجام می شود.

شما مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر