باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت
گرگان کمربندی جنب میدان بار انقلاب کوچه عطار نیشابوری آموت بار
09114125735

باربری محدوه شهرک صنعتی گنبد کاووس از جمله باربری هایی است که سامانه باربری آموت بار انجام می دهد. به کمک این سامانه شما می توانید نوع و وزن بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان سامانه آموت بار ماشین دلخواه دلخواه خود را با توجه به حجم بار خود می توانید اعلام کنید. سامانه آموت بار پس از اعلام بار ماشین مورد نظر را در کم ترین زمان و پایین ترین قیمت برای صاحب بار ارسال می کند. شهرک صنعتی گنبد کاووس در کیلومتر 4 جاده گنبد کاووس ، اینچه برون قرار دارد که با بیش از 73 واحد صنعتی به فعالیت خود ادامه می دهد.

از دیگر خدمات سامانه آموت بار ارائه حمل و نقل بین المللی و … می باشد.

محصولات شهرک صنعتی گنبد کاووس

 • پنیر ، ماست ، دوغ
 • تولید انواع کیسه پلی پروپلین
 • انواع آب میوه و نوشیدنی گازدار
 • مبدل های حرارتی آب گرم
 •  UPVCقاب های سبک فولادی ، درب و پنجره
 • ادوات کشاورزی ، گالوانیزه گرم
 • قطعات کمباین ، پودر صدف
 •  گرانول پلی اتیلن ، قطعات پلاستیکی تزریقی و لوله پلی اتیلن
 • روغن مایع خوراکی ، خوراک دام
 • پوشاک ، ظروف چینی

و…

هزینه باربری

هزینه باربری به عوامل مختلفی بستگی دارد

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • ارزش بار
 • فاصله مبدأ از مقصد
 • نوع ماشین
 • تعداد ماشین

باربری نیسان از شهرک صنعتی گنبد کاووس به تهران

آموت بار یک شرکت باربری می باشد که باربری برای خرده بار و چه حمل اثاثیه منزل انجام می دهد. باربری نیسان گنبد کاووس به تهران برای ارسال خرده بار استفاده می شود. همچنین باید بگوییم که تمامی خرده بار ها برایشان بار نامه صادر می شود و برای باربری گنبد کاووس به تهران بیمه می شوند

در این قسمت قصد داریم برای شما در رابطه با امکانات آموت بار برای خرده بار توضیحات بیشتر و کامل‌ تری بدهیم. در آموت بار برای باربری خرده بارها امکانات کامل اختصاص داده می‌ شود. برای شماره تلفن باربری گمبد کاووس می توانید از طریق آموت بار اقدام کنید

همچنین باید بگوییم که هزینه باربری از تهران به گنبد کاووس برای خرده بار ها نصف می شود. یعنی از شما کرایه کامل گرفته نمی شود. البته این موضوع تنها در آموت بار رقم خرده است.

شماره وانت بار گنبد کاووس

آموت بار خدماتی در زمینه ی حمل اثاثیه منزل ارائه می دهد.که یکی از این خدمات ارائه کارگر بسته‌ بندی است. این شرکت برای کسانی که زمان کافی برای بسته‌ بندی اثاثیه خود ندارند کارگر بسته‌ بندی با شماره وانت بار گرگان اعزام می‌ کند. این موضوع مزایای بسیاری دارد که عبارتند از

بسته‌ بندی اثاثیه و چیدن آن‌ ها در کنار هم به نحوی که در باربری آسیبی نبینند با شماره وانت بار گرگان

بسته‌ بندی اثاثیه در کمترین زمان ممکن تقریباً نصف روز

عدم تهیه تجهیزات بسته‌ بندی اثاثیه، تنها از.طریق تماس با شماره وانت بار گنبد کاووس آموت

عدم خستگی شما برای بسته‌ بندی اثاثیه در چند روز

امکان جا به جایی به منزل جدید در هر زمان.از ماه از طریق تماس با شماره وانت بار آموت

تضمین دادن آموت بار برای صدمه ندیدن اثاثیه شما در زمان باربری

در انتها پس از بسته‌ بندی اثاثیه ی شما توسط آموت بار به مقصد مورد نظرتان حمل می شود. یکی دیگر از خدماتی که آموت بار برای حمل اثاثیه منزل و باربری گنبد کاووس به تهران در نظر گرفته است. استفاده از ماشین‌های باربری مناسب مانند نیسان بار، وانت‌ بار، کامیونت و خاور می باشد

باربری گنبد کاووس به تبریز و بالعکس

باربری از گنبد کاووس به صورت نیسان بار و وانت بار ، خاور و یا کامیونت به صورت خرده بار و بار اصلی توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. سامانه باربری آموت بار به دلیل اینکه رضایت مشتری خود را داشته باشد و در صدد این است که تمامی امکانات و خدمات باربری را به صورت کاملا حرفه ای برای مشتری فراهم سازد ، تا کنون 34 نمایندگی در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و همچنین خدمات سامانه آموت بار به صورت 24 ساعت بوده تا شمادر هر زمان و مکان تنها فقط با تلفن همراه خود با ما تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

باربری از گنبد کاووس به شیراز

باربری از گنبد کاووس به نقاط مختلف کشور از جمله شیراز نیز توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. حمل بار اثاثیه منزل و همچنین خرده بار با وانت بار یا نیسان به گنبد کاووس و یا شیراز توسط سامانه آموت بار صورت می گیرد.

یکی از موضوعات مردم عزیز برای ارسال بار بارنامه ای است که توسط سامانه باربری باید ارسال گردد.

سامانه آموت بار با صادر کردن بارنامه دولتی کاری کرده است که امکان خطای انسانی در آن به شدت کاهش یابد. بارنامه برای صاحب بار به منظور سند مالکیت بار می باشد که خیلی از سامانه های باربری بارنامه به صاحب بار نمی دهند و همچنین بار را بیمه نمی کنند تا مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به بار را نداشته باشند.

باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت

باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس پیک آموت

باربری از گنبد کاووس به اهواز

برای بسیاری از افراد که ساکن اهواز هستند پیش آمده است که بدلایل گوناگون و در موقعیت های مختلف لازم می شود که بار و یا لوازمی را به مکان دیگر از جمله گنبد کاووس ارسال کنند و به دنبال باربری هستند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر امنیتی مطمئن باشد.

سامانه باربری آموت بار این اطمینان را به شما می دهد که حمل باربری بار شما با کم ترین قیمت صورت می گیرد و همچنین این اطمینان را می دهد که نگران سلامت بار خود نباشید زیرا رانندگانی که در این سامانه مشغول به فعالیت هستند کاملا حرفه ای و با تجربه بودند و نیازی به نگرانی از جانب سلامت بار خود نداشته باشید.

کلیه خدمات باربری از جمله حمل بار اثاثیه ، حمل بارهای صنعتی ، حمل بار با کامیون به شهرکرد و بالعکس ، بسته بندی بار ، حمل بار با تریلی توسط سامانه آموت بار نیز انجام می شود.

ماشین های باربری شهرک صنعتی گنبد کاووس

سامانه باربری آموت بار از ماشین های نیمه سنگین ( نیسان ، خاور ) تا ماشین های سنگین (کامیون ، تریلی ) را پوشش می دهد. تنها کافیست شما بار خود را اعلام و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید.

در سامانه آموت بار علاوه بر بیمه کردن تمامی بارها بارنامه صادر می شود. بیمه با توجه به درخواست مشتری می باشد و کاملا اختیاری است. بارنامه به منظور سند مالکیت برای صاحب بار می باشد وصدور بارنامه آموت بار به صورت کاملا سیستمی و دولتی می باشد.

آموت بار علاوه بر باربری از شهرک صنعتی شهرک صنعتی گنبدکاووس باربری شهرک صنعتی اهواز ، شیراز ، تبریز و … را انجام می دهد.

تمامی باربری های آموت بار با نیسان بار و وانت بار به صورت خورده بار حمل اثاثیه منزل با خاور می باشد. همچنین آموت بار از تمامی خودروهای باربری نیسان تا تریلی را دارد.

اگر سوالی راجع به نوع باربری از شهرک صنعتی گنبد کاووس و یا درباره ی سامانه آموت بار دارید. با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید. تا متخصصان ما بهترین مشاوره را در زمینه ی باربری در اختیار  شما قرار دهند.

 

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست