قیمت باربری وانت بار و نیسان بار تهران 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت باربری وانت بار و نیسان بار 1402 پیک آموت

هزینه حمل بار، جزو مواردی است که متقاضیان انواع باربری قبل از هر چیزی به آن توجه می کنند، بنابراین بسیار مهم است که به صورت حقیقی و دقیق به مشتریان ارائه شود. قیمت باربری وانت بار و نیسان بار تهران 1402 مطابق با نرخ اتحادیه باربری به صورت سالیانه اعلام می شود و بر همین اساس تمام باربری ها ملزم به دریافت هزینه باربری براساس نرخ اتحادیه هستند.

گروه حمل و نقل پیک آموت، با ارائه بهترین خدمات باربری با وانت بار و نیسان بار، مطابق با نرخ اتحادیه هزینه باربری را دریافت می کند و همواره سعی بر پایین نگه داشتن تعرفه باربری دارد. همین مورد موجب محبوبیت این باربری در میان مشتریان شده است.

برای بهره مندی از خدمات حمل و نقل پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید و سفارش باربری خود را ثبت کنید. همچنین از قیمت دقیق باربری با وانت بار و نیسان بار تهران در سال 1402 مطلع شوید.

قیمت باربری وانت بار و نیسان بار

عوامل موثر بر قیمت باربری وانت بار و نیسان بار

وانت بار و نیسان بار جزو ماشین های باربری پرکاربرد در ایران است که به صورت روزانه متقاضیان بسیاری برای حمل انواع بار دارند. برای استفاده از این ماشین های باربری بهتر است قبل از هر چیزی با مشخصات ظاهری و فنی آنها آشنا شوید تا بتوانید باربری ایمن و مقرون به صرفه داشته باشید.

برای حمل انواع بار با وانت بار می توان تا حدود 700 کیلوگرم را جابجا کرد. با نیسان بار نیز تا بیش از 2 تن امکان باربری وجود خواهد داشت. بنابراین در هنگام باربری به این موارد دقت کنید و لازم به ذکر است که در اغلب موارد وانت بار برای باربری درون شهری و نیسان بار برای باربری بین شهری استفاده می شود. با انتخاب ماشین باربری مناسب می توانید باربری ایمن داشته باشید.

قیمت باربری وانت بار و نیسان بار به عوامل زیادی مانند نوع بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مبدا و مقصد باربری (برحسب کیلومتر و وضعیت جاده)، نیروی باربری و بیمه نامه بستگی دارد. همچنین در هنگام محاسبه هزینه باربری، میزان ساعت نیز در نظر گرفته می شود که برای این مورد نیز میانگین تعیین می شود. برای مثال مدت زمان استفاده از ماشین باربری و نیروی باربری بین 1 تا 3 ساعت، قیمت مشخص داشته و بعد از آن به صورت ساعتی محاسبه و دریافت می شود.

برای اطلاع از هزینه باربری با وانت بار و نیسان بار تهران می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02188520204 قیمت دقیق را بگیرید و با ثبت سفارش برای باربری، از مزایای باربری ایمن و سریع با گروه حمل و نقل پیک آموت برخوردار شوید.

تفاوت قیمت حمل بار وانت بار با نیسان بار

تفاوت قیمت حمل بار وانت بار با نیسان بار

قیمت حمل بار با هر کدام از ماشین های باربری با توجه به عوامل تاثیرگذار در باربری محاسبه می شود. ابعاد ماشین و حجم باربری که می توان با آن جابجا کرد، بر قیمت نهایی باربری نیز تاثیر می گذارد.

قیمت حمل بار با وانت بار، به علت اینکه حجم کمتری نسبت به نیسان بار جابجا می کند، کمتر خواهد بود، البته مبدا و مقصد باربری بر هزینه باربری تاثیرگذار است و احتمال اینکه قیمت باربری با وانت بار در یک مسیر طولانی و ناهموار از نیسان بار با مسیر کوتاه تر و جاده هموار بیشتر باشد، بسیار زیاد است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله مزایای استفاده از نیسان بار برون شهری پیشنهاد می شود.

پیک آموت، باربری ایمن با وانت بار و نیسان بار

گروه  حمل و نقل پیک آموت با داشتن چندین سال سابقه در زمینه حمل و نقل بین شهری و درون شهری و 34 نماینده فعال در مراکز استان ها و 64 هزار راننده با تجربه و آشنا به مسیر، باربری را به صورت ایمن در سراسر نقاط ایران انجام می دهد.

همچنین با ارائه انواع خدمات باربری مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل حساس و سنگین، حمل تجهیزات فنی و مواد اولیه، حمل فرآورده های دامی و محصولات کشاورزی با وانت بار و نیسان بار، جزو بهترین ناوگان سبک بار در ایران شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر