قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز

قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز و نحوه باربری و محاسبه نرخ آن موضوع اصلی این مقاله است.. قطعا همه ما به یک بار هم که شده از باربری ها برای حمل و نقل اسباب و یا هر چیز دیگری کمک خواسته ایم. امروزه در اکثر شهر ها و استان های کشور ایران موسسات حمل و نقل فراوانی دایر شده اند که به هم وطنان کمک می کنند راحت تر و با اطمینان خاطر بیشتری اسباب خود را جا به جا کنند. اما در شهر های مختلف و با توجه به نوع بار قیمت های متفاوتی برای باربری ها در نظر گرفته شده است.

بار هر چیزی می تواند باشد و تنها مختص اسباب و اثاثیه منزل نیست شما خودرو هی کشنده مختلفی را می بینید که هر کدام مخصوص به نوعی بار ساخته شده اند. اما اگر باربری خوب و با اطمینان می خواهید ما به شما آموت بار را پیشنهاد میکنیم چرا که در عین داشتن هزینه کمتر خدمت رسانی بیشتری به کاربران خود ارائه می دهد‌.

قیمت کلی باربری

معمولا قیمت باربری  در تبریز متفاوت است و با توجه به یک سری نکات تعیین می شود بدین ترتیب بهتر است تمامی اشخاصی که به خو دروهای بار کش نیاز دارند چنین نکاتی را مطالعه کنند و بدانند که چگونه باید قیمت و هزینه باربری را پرداخت کنند. قیمت باربری با توجه به اقلام زیر مشخص می شود:

 • ساعت کارکرد که معمولا در شهر تبریز در هر سه ساعت بین ۸۰ تا ۱۵۰هزار تومان بسته به نوع بار متفاوت است.
 • دستمزد کارگر: در کل تمامی باربری ها قسمتی از هزینه را در اختیار کارگران قرار می دهند تا بار را سوار خودرو و یا از آن خارج کنند.
 • بیمه باربری: در اکثر بار هایی که قرار است از یک شهر به شهر دیگر صورت بگیرد بهتر است کارگران و وسایل و خودرو بیمه شوند‌. در اکثر باربری ها بیمه توسط خود باربری انجام می شود.

قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز

به طور کلی برای تمامی باربری ها یک نرخ معین و مشخص وجود دارد که این نرخ توسط اتحادیه قیمت باربری در تبریز مشخص می شود. همان طور که گفتیم سه عامل زمان، کارگر و بیمه در قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز تاثیر دارند به طوری که با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تبریز هر سه ساعت بار با خودروی نیسان بین تا۱۰۰ ۸۰ هزار تومان و هر سه ساعت بار با خاور حدود  ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان نرخ دارد.

از طرفی دستمزد کارگر ها نیز به صورت ساعتی و طبقه ای محاسبه می شود برای مثال کارگری که سه ساعت کار میکند و بار را به طبقه ۴ میبرد دستمزدی در حدود ۴۰ هزار تومان خواهد داشت. علاوه بر این ها اگر اسباب کشی بیش از زمان و مقدار تعیین شده باشد به ازای هر ساعت با توجه به نوع بار هزینه های مازاد اضافه می شوند.

مزیت های باربری و حمل و نقل

همان طور که گفته شد از گذشته تا به حال باربری و حمل و نقل از یک منطقه به منطقه دیگر اتفاقی شایع بوده است. در گذشته برای جابجایی وسایل به هیچ عنوان خودرو های پیشرفته موجود نبود اما با گذشت زمان ابتدا خودروهای کشنده تنوع بیشتری یافتند

تا جایی که حمل و نقل هرگونه وسیله ای را مقدور ساختند و پس از آن دریافتند که با ایجاد نمایندگی های مختلف در شهرها و استخدام رانندگانی که خودرو های کشنده دارند کار حمل و نقل را برای هم‌وطنان آسان تر کنند‌. از این رو باربری های فراوانی در سطح کشور دایر شدند.

اولین مشکلی  که اکثر افراد  هنگام جابجایی و اسباب کشی با آن روبرو هستند پیدا کردن خودرویی با راننده قابل اطمینان است. اما درحال حاضر دیگر این نگرانی وجود ندارد و باربری در تبریز کار حمل ونقل را آسان تر از گذشته کرده است.

مزایای کلی باربری

علاوه بر حمل و نقل اسباب نکته بسیار مهم دیگر این است که برخی افراد همیشه نگران نوع بسته بندی محصول و وسایلی هستند که میخواهند ان را  به مکان‌ دیگر بفرستند. باربری این مشکل را نیز تا حد زیادی حل کرده است.  اما با خود فکر کنید که اگر امروزه باربری ها وجود نداشتند آیا امکان ارسال محصولات و وسایل مختلف با سرعت بالا و دقت زیاد ممکن بود؟ خیر.

باربری در تبریز  حتی زمانی که شما می خواهید محصول خود را بسته بندی کنید با ارائه کارگران با تجربه به کمک شما می آید. بنابراین می توان گفت بزرگترین حلال مشکلات در حوزه جابجایی و حمل و نقل در حال حاضر باربری در تبریز است. مزایای کلی باربری ها:

 • دقت در جابجایی و بسته بندی محصولات و یا وسایل
 • سرعت عمل بالا
 • استفاده از بهترین خودرو های کشنده که بنا به درخواست مشتری تهیه می شود. معمولا خودرو های کشنده تک، جفت، سنگ کش، سقف دار، بدون سقف، یخچال دار، بدون یخچال و … .
 • ارسال بهترین و با تجربه ترین کارگران اتو بار که در این صورت به درخواست مشتریان کارگران به تنهایی برای انجام خدمات اقدام می کنند.
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین راننده های ماشین های باربری
 • امکان انبار اجاره ای به صورت پاره وقت
 • با توجه به درخواست مشتری ارائه خدمات وی آی پی vip
 • مشاوره های رایگان به مشتریان برای بسته بندی و ارسال بار بهتر و با اطمینان تر
 • استفاده از بهترین وسایل جهت بسته بندی و محکم ساختن بار

 

باربری و حمل اثاثیه در تبریز

قطعا همه ما تا به حال برای جابجایی خیلی از وسایل خود از باربری ها کمک گرفته ایم.  باربری کار ما را برای حمل و نقل تمامی وسایل آسان می کند. خصوصا امروزه که باربری ها علاوه بر خودرو، کارگرانی نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا به راحتی بتوانند کار جابه جایی اسباب را انجام دهند.

در اکثر شهر های ایران باربری های زیادی وجود دارند و دلیل آن هم نیاز روزانه مردم به باربری است چرا که در حال حاضر باربری ها مهم ترین نقش را در جابجایی و حمل و نقل های بین جاده ای ایفا می کنند. اگر دقت کرده باشید خودروهای کشنده تنها به منظور جابجایی اجسام مختلف ساخته و طراحی شده اند. با کمی توجه در می یابیم که باربری ها خودرو هایی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند که بتوانند با آن ها وسایل مختلفی را جا به جا کنند.

برای باربری در این شهر اولین موردی که باید مورد توجه قرار بگیرد، تسلط راننده به نقشه است. چرا که باید با نقشه محدوده طرح ترافیک تبریز 99 بلدیت داشته باشد تا بتواند این فرآیند را راحت تر و بدون دغدغه به انجام برساند.

حمل بار

امروزه صنعت استفاده از باربری ها گسترده تر شده تا جایی که انواع خودروهای کوچک و بزرگ را در اختیار کاربران قرار می دهد. دلیل مراجعه به باربری ها این است که معمولا باربری ها فاکتور اجناس شما را تنظیم‌ کرده و ضمانتی بابت ارسال محصولات  به شما می دهند. بدین ترتیب بار شما و کارگران و خودرویی که بار شما  را جا به جا می کنند همگی از بیمه بهره مند هستند که اگر مشکلی پیش آمد به راحتی بتوان خسارت های به وجود آمده را جبران کرد.

حمل اثاثیه منزل و بار  باید با بهترین خودروها انجام گیرد تا در مسیر هیچگونه مشکلاتی برای آن ها به وجود نیاید. امروزه به خاطر اهمیت این موضوع از کامیونت ها و کشنده های با مشخصات برتر استفاده می شود. از این موارد می توان به مشخصات کامیونت شیلر شش تن و کامیونت ایسوزو 6 و 8 تن اشاره کرد.

بنابراین ارسال اجناس و وسایل با استفاده از یک منبع معتبر بهتر است تا به دست رانندگانی که بدون شناخت بار خود را به آن ها می سپریم ؟ بدین ترتیب آن دسته از کاربرانی که همیشه هنگام حمل و نقل بار خود نگران هستند می توانند با اطمینان کامل به قیمت باربری در تبریز ، بار خود را به این شرکت ها واگذار کنند. آموت بار در این راستا به شما هم وطنان کمک خواهد کرد که بار خود را از تبریز به تهران و سایر شهرستان ها ارسال کنید بدون آن که مشکلی برای بار شما به وجود آید.

 

محدوده استفاده از خودرو های باربری

استفاده از هر گونه خودروی باربری بدون محدودیت است و معمولا با توجه به نوع بار شما تعیین می شود. البته توجه داشته باشید که معمولا برای ارسال محصولاتی که نیاز به دمای پایین دارند کامیون های یخچال دار و برای هر وسیله دیگری با توجه به نوع وسیله کامیون مورد نظر انتخاب می شود. به همین علت بهتر است با انواع گوناگون کامیون ها آشنایی پیدا کنید.

معمولا بار ها را می توان از هر شهری به شهر دیگر و از هر نقطه ای در ایران با کمک باربری به نقطه ای دیگر انتقال داد. معمولا برای باربری اسباب و اثاثیه منزل از خودرو هایی مثل خاور و نیسان بهره می گیرند که به طبع قیمت خودروی نیسان کمتر از خاور است.

 

, ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.