قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز پیک آموت

حمل اثاثیه منزل در تبریز و نحوه باربری و محاسبه نرخ آن موضوع اصلی این مقاله است.

قطعا همه ما برای یک بار هم که شده از شرکت های باربری برای حمل و نقل اسباب یا هر چیز دیگری کمک خواسته ایم.

امروزه در اکثر شهرها و استان های ایران شرکت باربریفراوانی تاسیس شده اند که به هموطنان کمک می کنند راحت تر و با اطمینان خاطر بیشتری اسباب خود را جا به جا کنند؛ اما در شهرهای مختلف و با توجه به نوع بار قیمت های متفاوتی برای باربری ها در نظر گرفته شده است.

شرکت های باربری، تمام امور باربری را می تواند انجام دهد و تنها مختص حمل اثاثیه منزل نیستند. شما ماشین های باربری مختلفی را می بینید که هر کدام مخصوص به نوعی بار ساخته شده اند؛ اما اگر باربری خوب و با اطمینان می خواهید ما به شما پیک آموت را پیشنهاد می کنیم؛ زیرا در عین داشتن هزینه کمتر خدمت رسانی بیشتری به کاربران خود ارائه می دهد‌.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل در پیک آموت پیشنهاد می شود.

تعرفه امور باربری در تبریز

تعرفه باربری در تبریز متفاوت است و با توجه به یکسری نکات تعیین می شود. به این ترتیب بهتر است تمامی اشخاصی که به خودروهای باربری نیاز دارند، چنین نکاتی را مطالعه کنند و بدانند که چگونه باید قیمت و هزینه باربری را پرداخت کنند.

تعرفه باربری با توجه به موارد زیر مشخص می شود:

 • ساعت کارکرد: در شهر تبریز در هر سه ساعت بین ۸۰ تا ۱۵۰هزار تومان بسته به نوع بار متفاوت است.
 • دستمزد کارگر: در کل تمامی باربری ها قسمتی از هزینه را در اختیار کارگران قرار می دهند تا بار را سوار خودرو یا از آن خارج کنند.
 • بیمه باربری: بارهایی که قرار است از یک شهر به شهر دیگر صورت بگیرد، بهتر است کارگران و وسایل و خودرو بیمه شوند‌. در اکثر باربری ها بیمه توسط خود باربری انجام می شود.

تعرفه حمل اثاثیه منزل در تبریز

به طور کلی برای تمامی باربری ها یک نرخ معین و مشخص وجود دارد که این نرخ توسط اتحادیه قیمت باربری در تبریز مشخص می‌شود. همان طور که بیان شد سه عامل زمان، کارگر و بیمه در قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز تاثیر دارند، به طوری که با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه تبریز هر سه ساعت بار با خودروی نیسان بین ۸۰ تا 100 هزار تومان و هر سه ساعت بار با خاور حدود  ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان نرخ دارد.

از طرفی دستمزد کارگرها نیز به صورت ساعتی و طبقه ای محاسبه می شود، برای مثال کارگری که سه ساعت کار می کند و بار را به طبقه ۴ می برد، دستمزدی در حدود ۴۰ هزار تومان خواهد داشت. علاوه بر آنها اگر اسباب کشی بیش از زمان و مقدار تعیین شده باشد به ازای هر ساعت با توجه به نوع بار هزینه مازاد اضافه می شود.

مزایای باربری

از گذشته تا به حال باربری و حمل و نقل از یک منطقه به منطقه دیگر مسئله ای رایج است. در گذشته برای امور باربری به هیچ عنوان ماشین های باربری پیشرفته موجود نبود؛ اما با گذشت زمان ماشین های باربری تنوع بیشتری یافتند.

تا جایی که شرکت های خدمات باربری با استفاده از ماشین های مختلف، امور باربری هرگونه وسیله ای برای آنها مقدور شد و پس از آن دریافتند که با ایجاد نمایندگی های مختلف در شهرها و استخدام رانندگانی که ماشین های باربری دارند، کار حمل و نقل را برای هموطنان آسان تر کنند‌. بنابراین باربری های فراوانی در سطح کشور دایر شدند.

اولین مشکلی که اکثر افراد  هنگام جابه جایی و اسباب کشی با آن روبه رو هستند، پیدا کردن خودرویی با راننده قابل اطمینان است؛ اما در حال حاضر دیگر این نگرانی وجود ندارد؛ زیرا شرکت باربری پیک آموت با نمایندگی در شهرهای مختلف مانند باربری تبریز کار حمل و نقل را آسان تر از گذشته کرده است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله خدمات بسته بندی اثاثیه پیک آموت پیشنهاد می شود.

خدمات باربری

علاوه بر حمل اثاثیه منزل در تبریز نکته بسیار مهم دیگر این است که برخی افراد همیشه نگران نوع بسته بندی محصول و وسایلی هستند که می خواهند آن را به مکان‌ دیگر بفرستند.

شرکت های باربری این مشکل را نیز تا حد زیادی حل کرده است؛ اما با خود فکر کنید که اگر امروزه باربری ها وجود نداشتند آیا امکان ارسال محصولات و وسایل مختلف با سرعت بالا و دقت زیاد ممکن بود؟ خیر.

باربری تبریز حتی زمانی که شما می خواهید محصول خود را بسته بندی کنید، با ارائه کارگران با تجربه به کمک شما می آید. بنابراین می توان بیان کرد بزرگ ترین حلال مشکلات در حوزه جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در شهر تبریز، استفاده از خدمات باربری تبریز است.

خدمات باربری برای حمل اثاثیه منزل در تبریز

 • دقت در جابه جایی و بسته بندی محصولات یا وسایل
 • سرعت عمل بالا
 • استفاده از بهترین ماشین های باربری (بنا به درخواست مشتری و حجم اثاثیه منزل و…)
 • ارسال بهترین و با تجربه ترین کارگران اتوبار (در این صورت به درخواست مشتریان کارگران به تنهایی برای انجام خدمات اقدام می کنند)
 • استفاده از بهترین و مجرب ترین راننده های ماشین های باربری
 • امکان انبار اجاره ای به صورت پاره وقت
 • با توجه به درخواست مشتری ارائه خدمات vip
 • مشاوره های رایگان به مشتریان برای بسته بندی و ارسال بار ایمن و بهتر
 • استفاده از بهترین وسایل برای بسته بندی و محکم ساختن بار

حمل انواع بار

قطعا همه ما تا به حال برای جابه جایی خیلی از وسایل خود از شرکت های باربری کمک گرفته ایم. باربری کار ما را برای حمل و نقل تمامی وسایل آسان می کند. به ویژه امروزه که شرکت های باربری علاوه بر ماشین، کارگرانی نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا به راحتی بتوانند کار جابه جایی وسایل را انجام دهند.

در اکثر شهرهای ایران باربری های زیادی وجود دارند و دلیل آن هم نیاز روزانه مردم به باربری است؛ زیرا در حال حاضر باربری ها مهم ترین نقش را در جابه جایی و حمل و نقل های بین جاده ای ایفا می کنند. اگر دقت کرده باشید ماشین های باربری تنها برای حمل وسایل مختلف ساخته و طراحی شده اند. با کمی توجه در می یابیم که باربری ها خودروهایی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند که بتوانند با آنها وسایل مختلفی را جا به جا کنند.

در همین راستا اولین موردی که برای باربری در شهر تبریز مورد توجه قرار دارد، تسلط و تجربه راننده به نقشه شهر و محدودیت های تردد آن است؛ بنابراین باید به نقشه محدوده طرح ترافیک تبریز 99 آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند این فرایند را راحت تر و بدون دغدغه به انجام برساند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری تهران به مشهد پیشنهاد می شود.

حمل اثاثیه منزل در تبریز

امروزه صنعت استفاده از باربری ها گسترده تر شده تا جایی که انواع ماشین های باربری کوچک و بزرگ را در اختیار مشتریان قرار می دهد. دلیل مراجعه به باربری پیک آموت این است که فاکتور وسایل شما را تنظیم‌ کرده و ضمانت برای ارسال محصولات به شما می دهند. به این ترتیب بار شما و کارگران و اتوباری که بار را جا به جا می کنند، همگی از بیمه بهره مند هستند که اگر مشکلی پیش آمد، به راحتی بتوان خسارت های به وجود آمده را جبران کرد.

حمل اثاثیه منزل در تبریز باید با بهترین خودروها انجام گیرد تا در مسیر هیچ گونه مشکلاتی برای آن به وجود نیاید. امروزه به خاطر اهمیت این موضوع از وانت بار، نیسان بار ، کامیونت و خاور با توجه به حجم وسایل استفاده می شود.

ارسال اجناس و وسایل با استفاده از یک منبع معتبر بهتر است تا به دست رانندگانی که بدون شناخت بار خود را به آنها می‌سپریم؟ به این ترتیب آن دسته از کاربرانی که همیشه هنگام حمل و نقل بار خود نگران هستند، می توانند با اطمینان کامل از قیمت حمل اثاثیه منزل در تبریز ، بار خود را به شرکت باربری پیک آموت واگذار کنند.

پیک آموت در این راستا به شما هموطنان کمک خواهد کرد که بار خود را از تبریز به تهران و از باربری تهران به تبریز و سایر شهرستان ها ارسال کنید، بدون آنکه مشکلی برای بار شما به وجود آید.

معمولا بارها را می توان از هر شهری به شهر دیگر و از هر نقطه ای در ایران با کمک باربری پیک آموت به نقطه ای دیگر انتقال داد. این شرکت برای باربری حمل اثاثیه منزل در تبریز از خودروهایی مانند نیسان، کامیونت و خاور استفاده می کند.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  کاهش کل مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر