قیمت حمل باربری خرده بار در سال 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت حمل باربری خرده بار در سال 1402

قیمت حمل باربری خرده بار در سال 1402 همانند سال های گذشته مطابق با نرخ اتحادیه باربری محاسبه می شود که به صورت سالیانه براساس نرخ تورم تغییراتی خواهد داشت. برای اطلاع از هزینه باربری برای حمل خرده بار می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

این باربری برای حمل خرده بار خدماتی ویژه ای ارائه می دهد و همواره سعی در پایین نگه داشتن نرخ باربری دارد. بنابراین برای حمل خرده بار می توانید از خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت استفاده کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

ارتباط با گروه حمل و نقل پیک آموت می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید.

قیمت حمل باربری خرده بار

قیمت حمل باربری خرده بار

حمل خرده بار جزو دغدغه های است که متقاضیان باربری با آن روبه رو هستند، به این صورت اگر یک نفر قصد جابجایی یک کالا مانند ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی داشته باشد، برای حمل بار نیاز دارد که از قیمت حمل خرده بار مطلع باشد و بدانند که چگونه می توان آن را با کمترین هزینه جابجا کند.

در باربری پیک آموت، برای حمل خرده بار نیاز به استفاده از ماشین باربری به صورت دربستی نیست و تنها هزینه حمل کالا از مشتری دریافت می شود. این ویژگی جزو ویژگی های انحصاری این باربری است و در هیچ باربری دیگر چنین خدماتی ارائه نمی شود. با استفاده از خدمات پیک آموت برای حمل خرده بار می توانید هزینه حمل خود را کاهش داد و از باربری ارزان بهره مند شد.

گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل خرده بار، خدمات ویژه مانند بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین با کدرهگیری روی بارنامه) و بیمه نامه معتبر (با توجه به ارزش کالا و پرداخت خسارت باربری در صورت بروز آسیب به کالا) صادر می کند که همین مورد موجب باربری ایمن و بدون دغدغه برای متقاضیان حمل بار می شود.

حمل خرده بار با نیسان بار

برای حمل خرده بار می توان از نیسان بار استفاده کرد. نیسان بار یکی از پرکاربردترین ماشین باربری برای حمل انواع بار است که امکان باربری بین شهری با آن در تمام جاده های کشور وجود دارد. به عبارتی می توان بیان کرد که با نیسان بار امکان حمل انواع بار تا بیش از 2 تن وجود دارد و به علت قدرت بالای موتور و بدنه محکم می توان از آن برای باربری بین شهری در تمام جاده های به خصوص جاده های ناهموار و صعب العبور استفاده کرد.

به همین علت نیسان بار، جزو ماشین های باربری با تقاضای بسیار بالا است که به صورت روزانه حمل انواع بار با آن جابجا می شود.

نیسان بار برگشتی یکی دیگر از خدمات ویژه در گروه حمل و نقل پیک آموت است که با استفاده از آن می توان هزینه حمل بار را کاهش داد؛ زیرا در زمانی که راننده در مسیر برگشت به مبدا اعلام بار می کند، قیمت کمتری از مشتری دریافت می شود. بر همین اساس به نیسان بار برگشتی، باربری ارزان و مقرون به صرفه گفته می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله نرخ کرایه مصوب وانت بار و نیسان بار پیشنهاد می شود.

حمل خرده بار آموت بار

پیک آموت، بهترین خدمات باربری بین شهری

گروه حمل و نقل پیک آموت آماده ارائه انواع خدمات باربری مانند حمل خرده بار، حمل اثاثیه منزل، حمل وسایل سنگین و تجهیزات صنعتی، حمل محصولات تولیدی و صنعتی، حمل مواد اولیه کارخانه و کارگاه، حمل ماشین آلات صنعتی و حمل محصولات کشاورزی با انواع ماشین باربری مانند نیسان بار و وانت بار است.

این باربری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته آماده ارائه خدمات باربری بین شهری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.