قیمت و تعرفه باربری اصفهان به تهران 1402

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت و تعرفه باربری اصفهان به تهران آموت بار

تعرفه باربری از موارد بسیار مهم است که همواره متقاضیان باربری به آن توجه ویژه دارند. در شهر اصفهان نیز افراد در هنگام جستجوی باربری های مختلف به قیمت و تعرفه باربری اصفهان به تهران توجه می کنند و با توجه به آنها باربری را برای حمل انواع بار انتخاب می کنند.

باربری اصفهان جزو بهترین باربری های این شهر است که تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت است. این باربری تمام امور حمل و نقل را به صورت شبانه روزی با انواع ماشین باربری انجام می دهد.

برای استفاده از خدمات باربری اصفهان می توانید در سامانه آموت بار اعلام بار کنید و با ثبت سفارش در کمتر از یک ساعت ماشین باربری متناسب با بار برای شما ارسال می شود.

برای ارتباط با باربری اصفهان پیک آموت می توانید با شماره تلفن 03132281735 تماس حاصل فرمایید.

تعرفه باربری اصفهان به تهران

تعرفه باربری اصفهان به تهران

قیمت باربری به صورت سالیانه با توجه به نرخ اتحادیه باربری بین شهری مشخص می شود. برای سال 1402 نیز بر همین اساس محاسبه خواهد شود و البته نرخ دقیق باربری به عوامل بسیار بستگی دارد که می توان به حجم بار، نوع بار، مبدا و مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مسافت باربری و نوع جاده، نوع ماشین باربری و تعداد آن، سوخت و تجهیزات ماشین باربری، نیروی باربری مورد استفاده و برحسب کیلومتر اشاره کرد.  در ضمن استفاده از بیمه نامه با درخواست مشتری براساس ارزش بار، بر تعرفه باربری تاثیرگذار است.

در باربری اصفهان بر اساس نرخ اتحادیه باربری هزینه باربری از مشتریان دریافت می شود، همچنین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی آن تاثیر خواهد گذاشت.

برای اطلاع از هزینه حمل انواع بار، در باربری اصفهان پیک آموت می توانید با شماره تلفن 09133898476 تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

باربری اصفهان به تهران

برای انجام تمام امور باربری بین شهری از اصفهان به تهران و سایر شهرهای ایران مانند حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل وسایل سنگین و تجهیزات صنعتی، حمل وسایل شکستنی و حساس، حمل فرآورده های دامی و کشاورزی می توان از باربری اصفهان استفاده کرد.

در این باربری برای حمل انواع بار، خدمات ویژه ارائه می شود، به این صورت که می توان با استفاده بارنامه هوشمند که جزو ویژگی های انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت است، از وضعیت بار به صورت آنلاین مطلع شد.

همچنین برای باربری بین شهری در شهر اصفهان با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار، بیمه نامه معتبر صادر می شود که در هنگام بروز آسیب، خسارت آن به صورت کامل به مشتری پرداخت خواهد شد. البته باربری در پیک آموت به صورت کاملا ایمن و توسط رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر انجام می شود و در هیچ مرحله از باربری آسیبی به بار وارد نخواهد شد، فقط برای اطمینان بیشتر مشتریان استفاده از بیمه نامه توصیه می شود؛ زیرا جزو موارد مهم در حمل و نقل جاده ای محسوب می شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله قیمت باربری وانت بار و نیسان بار تهران 1402 پیشنهاد می شود.

تعرفه نیسان بار در باربری اصفهان

تعرفه نیسان بار در باربری اصفهان

در باربری اصفهان همانند سایر نمایندگی های گروه حمل و نقل پیک آموت، حمل انواع بار با نیسان به عنوان پرکاربردترین ماشین باربری وجود دارد. به این صورت که تا بیش از 2 تن بار را می توان با نیسان بار جابجا کرد و بدون اینکه محدودیت تردد در سطح شهر داشته باشد، آن را به مقصد رساند.

تعرفه نیسان بار در باربری اصفهان با توجه به عوامل ذکر شده، محاسبه می شود و از آنجایی که خدمات بسیاری برای حمل بار با نیسان وجود دارد، با استفاده از آن می توان هزینه های باربری را کاهش داد. برای مثال در زمان استفاده از نیسان بار برگشتی هزینه کمتری برای باربری پرداخت خواهد شد و به نوعی باربری ارزان و مقرون به صرفه محسوب می شود.

نیسان بار برگشتی جزو خدمات ویژه گروه حمل و نقل پیک آموت برای باربری بین شهری است که در راننده در هنگام برگشت به مبدا، اعلام بار می کند که همین مورد موجب کاهش هزینه باربری و محبوبیت این نوع باربری در میان متقاضیان حمل بار شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر