قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار

قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار برای حمل بارهای حساس به گرما از مواردی است که متقاضیان چنین بارهای تمایل دارند در مورد آن اطلاعات لازم را کسب کنند.

برای حمل بارهای حساس به گرما مانند محصولات پروتیئنی، لبنیات، ماهی، مرغ، گوشت و تخم مرغ نیاز به استفاده از ماشین های باربری یخچالدار مانند پادرا، وانت بار و نیسان بار است تا بار موردنظر به صورت سالم به مقصد برسد، به خصوص در روزهای گرم سال به کارگیری پادرا یخچالدار و سایر ماشین های باربری یخچالدار جزو ضرورت های اساسی در حمل و نقل محصولات پروتیئنی و لبنی محسوب می شود.

پادرا یخچالدار، دارای ظاهری زیبا و امکانات ویژه، بدنه محکم و توان موتور بالا است. این ماشین باربری یخچالدار در مقایسه با نیسان بار و وانت بار، جزو بهترین ماشین های باربری برای حمل بارهای حساس به گرما محسوب می شود.

در گروه حمل و نقل پیک آموت از انواع ماشین های باربری یخچالدار برای حمل بارهای حساس به گرما استفاده می شود. برای کسب اطلاعات لازم درباره ماشین های باربری یخچالدار می توانید با شماره تلفن 02152901 تماس بگیرید و از قیمت و مشخصات دقیق آن مطلع شوید.

قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار

قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار برای حمل بار

اطلاع از قیمت و مشخصات فنی پادرا یخچالدار برای صاحبان بارهای حساس به گرما جزو موارد مهمی است که همواره مورد توجه قرار می گیرد. از مشخصات فنی ماشین های باربری یخچالدار می توان بیان کرد که با توجه به نوع ماشین، از کانتینر یخچال به صورت استاندارد استفاده می شود. همچنین دمای یخچال براساس نوع بار قابل تنظیم است و در فصل های مختلف سال می توان دمای آن را با توجه به نوع بار افزایش یا کاهش داد.

مشخصات فنی پادرا یخچالدار عبارت است از:

  • حجم موتور 2389 سی سی و 4 سیلندر
  • باک بنزین 55 لیتر (مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر 12 لیتر)
  • کانتینر یخچالدار پادرا مناسب برای بستنی
  • کانتینر یخچالدار پادرا مناسب برای مرغ
  • کانتینر یخچالدار پادرا مناسب برای گوشت
  • کانتینر یخچالدار پادرا مناسب برای ماهی
  • و…

قیمت حمل بار با پادرا یخچالدار با توجه به عوامل موثر بر باربری محاسبه می شود و نمی توان برای آن قیمت مشخص در نظر گرفت. برای اطلاع از مشخصات فنی، قیمت دقیق پادرا یخچالدار و نحوه باربری با آن می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس حاصل فرمایید.

نرخ کرایه پادرا یخچالدار

برای حمل بارهای حساس به گرما نیاز به استفاده از ماشین های باربری یخچالدار است، بر همین اساس با توجه به نوع بار می توان از ماشین های مختلف مانند پادرا یخچالدار استفاده کرد.

نرخ کرایه ماشین پادرا یخچالدار با توجه به نوع بار، وزن و حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، فوریت در باربری و زمان باربری محاسبه می شود و نمی توان برای آن تعرفه ثابت در نظر گرفت. بنابراین می توان بیان کرد که نرخ کرایه ماشین باربری یخچالدار متناسب با نوع بار و ویژگی های آن محاسبه می شود و امکان ارائه قیمت ثابت برای انواع بار وجود نخواهد داشت.

برای اطلاع از نرخ کرایه پادرا یخچالدار می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نرخ کرایه پادرا یخچالدار

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری با انواع ماشین باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 64000 راننده فعال در سراسر کشور آماده خدمات باربری با بالاترین کیفیت و پایین ترین نرخ باربری است.

پیک آموت همواره سعی در ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی دارد. پشتیبانی این مجموعه باربری به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به متقاضیان حمل بار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر