همان طور که در مقاله های گذشته گفته شد سامانه باربری و حمل و نقل آموت بار در زمینه های مختلفی از جمله باربری اثاثیه منزل ، ارائه کاگر بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند. باربری از شهر بجنورد به تمامی نقاط کشور توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. باربری از بجنورد به صورت خرده بار با نیسان بار و بار بصورت دربستی با نیسان و خاور انجام می شود.

همچنین می توانید از لیست باربری شیراز در سال 1400 مطلع شوید.

باربری اثاثیه منزل از بجنورد به تهران

باربری از بجنورد به تهران توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. بدلیل فاصله طولانی شهر بجنورد از تهران اثاثیه منزل باید بصورت کاملا حرفه ای و مطمعن بسته بندی شود.

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت تر می کند. کارگر بسته بندی اثاثیه منزل تمامی اثاثیه شکستنی و حساس منزل شما را به صورت اطمینان بسته می کند.

باربری از بجنورد به رشت

ارسال بار از بجنورد به رشت و بالعکس توسط سامانه باربری آموت بار صورت می گیرد. ارسال بار از بجنورد می تواند محصولاتی چون محصولات غذایی ، صنعتی ، بهداشتی و … را داشته باشد. به همین خاطر باربری از آنجا بسیار زیاد است و باربری باید مطمعن باشد.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند ؛ همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

بارنامه آموت بار کاملا سیستمی و دولتی بوده و دخالت دست در صدور بارنامه بسیار کم است.

باربری از بجنورد به شهرستان ها

شهر بجنورد باربری های زیادی در طول شبانه روز انجام می دهد ؛ بدلیل داشتن محصول دامی و کشاورزی باربری به شهرستان ها از این شهر بسیار زیاد انجام می شود. از دیگر امکاناتی که سامانه باربری آموت بار در اختیار دارد باربری از بجنورد به نقاط مختلف کشور می باشد.

باربری بجنورد به شهرستان ها پیک آموت

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر در کل ایران داشته باشد. تا تمامی مردم عزیز بتوانند در هر جای ایران تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنید. تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای صاحب بار ارسال شود.

شماره نمایندگی آموت بار در بجنورد 09156665639 می باشد. سامانه آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

ارسال خرده بار

یکی از دیگر از امکانات سامانه باربری آموت بار بارگیری و باربری خورده بار می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

باربری خرده بار بجنورد پیک آموت

باربری خرده بار بجنورد پیک آموت

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

نمایندگی های پیک آموت

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از جمله بجنورد( باربری بجنورد) تأسیس کند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف سامانه باربری آموت رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از شهر بجنورد به شهرستان ها را انجام می دهد. را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از بجنورد و یا سامانه باربری آموت بار دارید. با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

1 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست