خدمات بسته بندی اثاثیه پیک آموت

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
خدمات بسته بندی اثاثیه پیک آموت

یکی از مهم‌ترین کارهایی که پیش از اثاث‌کشی یا جابه جایی تجهیزات باید انجام شود، بسته‌ بندی اثاثیه است.

  بسته بندی اصولی اثاثیه، مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد. پیش از هر چیز مانع از آسیب رسیدن به لوازم منزل شما می‌شود. مزیت دیگر بسته‌ بندی اثاثیه به شکل حرفه‌ای، سهولت در جابجایی آنهاست. برای بسته بندی حرفه‌ای می‌توانید خودتان روش‌های این کار را یاد بگیرید. اما راه ساده‌تر همکاری با کارگران حرفه‌ای در زمینه اثاث‌کشی است.

یکی از مهم‌ترین مواردی که بسته‌ بندی اثاثیه در آن اهمیت دارد، برای سفرهای خارج از کشور است. در این سفرها پرسنل فرودگاه‌ها روی بسته بندی وسایل حساس هستند. حتی در صورت وجود ایراد در بسته بندی محصول، ممکن است اجازه ورود به هواپیما را صادر نکنند. این موضوع مشکلات بسیاری را برای شما به وجود می‌آورد.

شما می‌توانید با شرکت های معتبر و باسابقه در زمینه بسته بندی اثاثیه و حمل آنها همکاری کنید. پیک آموت خدمات متعددی در این زمینه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی در مورد روند بسته بندی و خدمات ارائه شده توسط پیک آموت به شما ارائه دهیم.

انواع بسته‌ بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل به نوع آنها بستگی دارد. برخی از وسایل را باید در کارتن‌ها و جعبه‌ها قرار داد و برخی دیگر را باید با استفاده از پلاستیک‌های حباب‌دار بسته بندی کرد. بنابراین انواع مختلف برای بسته بندی اثاثیه منزل وجود دارد که عبارت است از:

 • بسته بندی اثاثیه شکستنی: می‌توان گفت یکی از حساس‌ترین وسایل منزل، شکستنی‌ها هستند. احتمال آسیب دیدن آنها نسبت به سایر وسایل بیشتر است. برای بسته بندی آنها بهتر است، ته جعبه یک ضربه گیر قرار گیرد. وسایل شکستنی نباید با یکدیگر برخورد کنند؛ زیرا در صورت برخورد خواهند شکست. بنابراین می‌توان فضای بین آنها را با استفاده از پارچه، پلاستیک‌های حباب‌دار یا چند لایه کاغذ پوشاند. حتما کارتن‌های محکم را برای این دسته از وسایل انتخاب کنید. همچنین در مورد آنها به کارگران حمل بار هشدار دهید. می‌توانید روی کارتن‌ها علامت گذاری کنید.
 • بسته بندی اثاثیه بزرگ: تعدادی از اثاثیه منزل بسیار بزرگ هستند. برخی از افراد از کارتن‌های آنها برای بسته‌ بندی دوباره استفاده می‌کنند و برخی دیگر نیز بدون بسته بندی آنها را جابجا می‌کنند. هیچ‌کدام از این دو راه، برای جابجایی مناسب نیست. پیش از هر چیز اگر قطعات وسیله مورد نظر شما قابل جدا شدن است، آنها را جدا کنید. پایه‌های گاز، یخچال یا لباسشویی را محکم کنید. سپس با استفاده از ضربه‌گیر، سلفون یا پلاستیک‌های حباب‌دار بدنه آنها را بپوشانید.
 • سایر وسایل باید به صورتی در کارتن‌ها توزیع شوند که هیچ‌کدام از آنها خیلی سبک یا خیلی سنگین نباشند. این موضوع باعث راحت‌تر شدن حمل آن و عدم پاره شدن کارتن‌ها می‌شود.

بسته‌ بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه‌ای به تجربه و تکرار نیاز دارد. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم این کار را به افراد حرفه‌ای در این زمینه بسپارید.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله حمل اثاثیه منزل ارزان پیشنهاد می شود. 

وسایل مخصوص بسته‌ بندی وسایل منزل

بسیاری از افراد با امکاناتی که دارند برای بسته بندی اثاثیه اقدام می‌کنند. ممکن است آنها کارتن‌هایی با استحکام کم انتخاب کنند یا حتی از کارتن‌های پوسیده برای جابه جایی اثاثیه استفاده کنند. به خاطر داشته باشید که هر چه تجهیزاتی که برای اسباب کشی استفاده می‌کنید، بهتر باشد، احتمال آسیب رسیدن به وسایلتان کمتر می‌شود. استفاده از وسایل بسته بندی غیراستاندارد، ممکن است باعث ایجاد خسارت‌هایی برای شما شود.

در ادامه مهم‌ترین وسایل برای بسته بندی اثاثیه منزل اشاره شده است.

1- انواع کارتن‌

تعداد لایه‌های کارتن‌ها برای حمل اثاثیه اهمیت زیادی دارد. هر چه تعداد لایه‌های آنها بیشتر باشد، استحکامشان نیز بیشتر خواهد بود. کارتن‌های پنج لایه گزینه مناسبی برای اسباب‌کشی هستند. برای برخی از وسایل کارتن‌های مخصوص وجود دارد. به عنوان مثال کارتن‌های رگال‌دار بهترین انتخاب برای لباس‌های شما هستند.

2- انواع ضربه‌گیر

یکی از مهم‌ترین ابزار مورد نیاز برای اسباب‌کشی ضربه‌گیرها هستند. حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام اثاث‌کشی گوشه‌ای از یکی از وسایل چوبی به جایی برخورد کند و آسیب ببیند. وظیفه ضربه‌گیرها پیشگیری از آسیب‌های این چنینی است.

تکه‌های یونولیت، پلاستیک‌های حباب‌دار، رول‌های فوم یا سلفون، روزنامه و پارچه بهترین ضربه‌گیرهایی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند.

3- چسب و طناب

در پایان باید برای اطمینان از بسته ماندن کارتن‌ها، از چسب و طناب‌های محکم استفاده کنید. توصیه می‌شود از رول‌های چسب پهن استفاده کنید و درزهای هر چهار طرف کارتن‌ را با آن ببندید. با این کار احتمال باز شدن کارتن وجود نخواهد داشت.

ابزار دیگری نیز وجود دارند که به شما در بسته بندی و جابه جایی راحت‌تر برخی از وسایل کمک می‌کنند. از جمله این ابزار می‌توان به کاورهای مخصوص برای رختخواب یا جعبه‌های مخصوص برای مواد غذایی و مواد فریزشده اشاره کرد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله کارگر مخصوص حمل اثاثیه منزل پیشنهاد می شود. 

کارگر مخصوص بسته بندی

در کنار استفاده از بهترین ابزار برای بسته بندی اثاثیه مورد دیگری نیز وجود دارد که باعث پیشگیری از آسیب رسیدن به وسایل منزل می‌شود. بسته بندی باید به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود.

توزیع مناسب وسایل، قرار دادن وسایل در ضربه‌گیرها و پوشش‌های مناسب و بسته بندی هر وسیله با توجه به نوع و اندازه‌ آن از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید در این زمینه رعایت شود.

بدون شک کارگرانی که مدت زمان زیادی در این زمینه فعالیت کرده‌اند، تجربه بیشتری دارند. بنابراین می‌توانند بسته بندی اثاثیه منزل را به درستی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

مزیت دیگر همکاری با کارگران بسته‌ بندی این است که شما بدون دغدغه می‌توانید بر روند اسباب‌کشی نظارت داشته باشید و همه چیز را کنترل کنید.

همچنین با حضور کارگرهای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل دیگر خبری از خستگی ناشی از اسباب کشی نخواهد بود. بنابراین اسباب‌کشی به کار ساده‌ای تبدیل می‌شود که می‌تواند طی یک یا دو روز انجام شود.

در ضمن به خاطر داشته باشید که هر کارگری مهارت بسته‌ بندی اثاثیه منزل را ندارد. شاید استخدام کارگرانی که به صورت آزاد کار می‌کنند، نتیجه مثبتی نداشته باشد. حتی ممکن است به علت نداشتن تجربه، باعث آسیب رسیدن به وسایل شما نیز شود. استفاده از خدمات پیک آموت در این زمینه مزایای بسیاری برای شما به دنبال خواهد داشت.

پیک آموت تمام خدمات حمل اثاثیه منزل و بسته بندی اثاثیه منزل را به شما ارائه می‌دهد. بنابراین نیازی نیست خودتان به دنبال ماشین، کارگر حمل کننده و کارگر بسته بندی بگردید. این مجموعه کادری حرفه‌ای دارد و این موضوع تضمین کننده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است.

ضرورت بسته بندی اصولی اثاثیه منزل

بسته بندی مهم‌ترین مانع در آسیب رسیدن به اثاثیه منزل هنگام جابه جایی است. یکی از مثال‌های مهمی که در این باره ارائه دادیم، بسته بندی اثاثیه‌ای است که قرار است با استفاده از هواپیما به کشورهای دیگر منتقل شوند؛ اما بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه‌ای از جوانب دیگری نیز اهمیت دارد.

 • استفاده بهینه از فضا: با بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه‌ای می‌توان وسایل زیادی را در حجم کمتری جای داد. یک فرد باتجربه به خوبی می‌داند وسایل را چگونه در یک کارتن قرار دهد که جای کمتری بگیرد. بنابراین می‌تواند بیشترین میزان وسایل را در یک کارتن جای دهد.
 • جابه جایی آسان: اگر بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه‌ای انجام نشده باشد، ممکن است به محض بلند کردن از زمین باز شود. در بهترین حالت وسایل شکستنی نیستند و آسیب نمی‌بینند؛ اما زمان زیادی برای دوباره جمع کردن آنها نیاز است. در مقابل اگر بسته بندی درست انجام شده باشد، کارگران به سادگی کارتن‌ها را بلند می‌کنند و به ماشین بار منتقل می‌کنند یا آنها را از ماشین پیاده می‌کنند.
 • دسته‌بندی اصولی وسایل: اگر تاکنون دفعات زیادی اسباب‌کشی کرده باشید، تجربه دارید که ممکن است برخی از وسایل شما حین اسباب‌کشی گم شوند. بسته بندی اصولی وسایل می‌تواند این مشکل را نیز حل کند. شما می‌توانید لیستی از وسایل موجود در هر بسته را یادداشت کنید. همچنین لیستی از تمام بسته‌های موجود تهیه کنید. با استفاده از این لیست‌ها مدیریت تمام وسایل بسیار ساده است.

به همین سادگی با بسته بندی اصولی می‌توانید از مشکلات بسیاری که در اسباب‌کشی‌ها به وجود می‌آید، پیشگیری کنید.

پیشنهاد پیک آموت: مشاهده لیست نمایندگی های وانت و نیسان بار پیک آموت

 درخواست کارگر حرفه‌ای بسته بندی اثاثیه منزل

 مهم‌ترین علت سپردن بسته بندی اثاثیه منزل به کارگران، تجربه آنها است. احتمال دارد یک کارگر مخصوص بسته بندی در طول هفته در دو یا سه اسباب‌کشی و بسته بندی اثاثیه حضور داشته باشد. اما افرادی که خودشان شخصا برای بسته بندی اثاثیه اقدام می‌کنند، ممکن است سالانه یک یا دو بار این کار را انجام دهند.

بدون شک یک کارگر مهارت و تجربه بیشتری در این زمینه دارد. کارگران اثاثیه شما را به صورتی بسته بندی می‌کنند که کوچک‌ترین آسیبی به آنها وارد نشود.

هر کارگری نمی‌تواند برای بسته بندی اثاثیه منزل مناسب باشد. باید حتما از کارگرهای باتجربه در این زمینه کمک بگیرید.

در پیک آموت کارگرانی مشغول به فعالیت هستند که وظایف مختلفی را بر عهده دارند. برای مثال گروهی از کارگران تنها برای حمل بار استخدام شده‌اند و می‌دانند که چگونه باید اثاثیه را جابه جا کنند. گروهی دیگر فقط در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل فعالیت می‌کنند. انحصارسازی وظایف باعث شده است که هر کارگر به تبحر مناسب در حوزه کاری خود برسد و بتواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

باربری نیسان بار پیک آموت به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستانها به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های حمل اثاثیه منزل، باربری تهران به شهرستان و باربری وانت بار است.

خدمات پیک آموت عبارت است از:

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
 • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
 • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر