لیست باربری های دزفول

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست باربری های دزفول-پیک آموت

سامانه باربری و حمل و نقل پیک آموت در زمینه های مختلفی از جمله باربری اثاثیه منزل، ارائه کاگر بسته بندی، حمل و نقل بین شهری و… فعالیت می کند. در این مقاله درباره لیست باربری های دزفول و باربری به نقاط مختلف کشور توسط صحبت خواهیم کرد. از جمله امکانات ویژه این استان ارسال بار به صورت خرده بار و بار دربستی با نیسان بار، خاور انجام می شود.

دزفول بلوار پیام آوران آموت بار
09165444537

حمل اثاثیه منزل در باربری دزفول

باربری از دزفول توسط سامانه باربری پیک آموت انجام می شود. دزفول در جنوب غربی کشور و در نزدیکی استان های لرستان ، ایلام ، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد قرار دارد. ممکن است برخی از مردم از این شهر به شهر های همسایه نقل مکان کنند. برای باربری اثاثیه منزل در حمل و نقل پیک آموت کارگر بسته بندی ارائه می دهد تا تمامی اثاثیه منزل به صورت کالا محکم و حرفه ای انجام گیرد.

این امر باعث می شود تا صاحب بار نگرانی در هنگام بارگیری و باربری اثاثیه منزل خود نداشته باشد؛ همچنین سامانه آموت بار به اختیار مشتری بار را بیمه می کند تا در صورت آسیب دیدگی، بیمه تمام خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

باربری اثاثیه منزل دزفول پیک آموت
باربری اثاثیه منزل دزفول پیک آموت

خدمات باربری دزفول

دزفول دارای شهرک صنعتی های متعددی می باشد و ارسال بار به اکثر نقاط کشور در این شهر بسیار بالا می باشد.

باربری از این شهر به دیگر کلان شهرهای کشور از جمله تهران ، تبریز و … نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد. این باربری با بروزترین خودروهای خود توانسته تمامی بارها را تا کنون بدون هیچ مشکل و خرابی به مقصد حمل کند.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمئن و مسلط به جاده می باشند؛ همچنین این باربری برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد. در این باربری، صدور بارنامه کاملا سیستمی و دولتی بوده و دخالت دست در صدور بارنامه بسیار کم است.

لیست باربری های دزفول

شماره نمایندگی دزفول در آموت بار 09165444537 می باشد. این باربری به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد، فقط کافی است با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

باربری دزفول به شهرستان

شهر دزفول بارهای مختلفی اعم از صنعتی ، غذایی ، فلزی ، کانی و … به شهرهای دیگر ارسال می کنند. از دیگر امکاناتی که حمل و نقل پیک آموت در اختیار دارد باربری از دزفول به نقاط مختلف کشور می باشد.

پیک آموت تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر در کل ایران داشته باشد. تا تمامی مردم عزیز بتوانند در هر جای ایران تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنند تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای صاحب بار ارسال شود.

بسته بندی اثاثیه منزل در دزفول

یکی از مهم ترین کارها در اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل در سرعت بارگیری و باربری بسیار نقش دارد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی لوازم منزل بسیار کم کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ ترین ( یخچال ، فریزر ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) را به بهترین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند.

این امر باعث می شود تا اثاثیه منزل شما بدون هیچ آسیبی به مقصد فرستاده شود. کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. اکثریت افراد در زمان باربری دچار نگرانی و استرس می‌ شوند. و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

حمل خرده بار در باربری دزفول

یکی از دیگر از امکانات سامانه باربری پیک آموت بارگیری و باربری خرده بار در دزفول می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. این باربری بارهای کوچک را به صورت خرده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

باربری خرده بار دزفول پیک آموت
باربری خرده بار دزفول پیک آموت

شماره تلفن باربری دزفول

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از جمله دزفول تأسیس کند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافی است با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف حمل و نقل پیک آموت رضایت مردم عزیز می باشد. این باربری در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از دزفول به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم. اگر سوالی راجع به باربری از دزفول یا سامانه باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی باربری ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط دیگر