لیست باربری های دزفول

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست باربری های دزفول-پیک آموت

سامانه باربری و حمل و نقل آموت بار در زمینه های مختلفی از جمله باربری اثاثیه منزل ، ارائه کاگر بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند. در این مقاله درباره لیست باربری های دزفول و باربری به نقاط مختلف کشور توسط آموت بار صحبت خواهیم کرد. از جمله امکانات ویژه این استان ارسال بار به صورت خرده بار و بار دربستی با نیسان بار و خاور انجام می شود. همچنین می توانید از لیست باربری خرم آباد در سال 1400 مطلع شوید.

دزفول بلوار پیام آوران آموت بار
09165444537

باربری اثاثیه منزل دزفول

باربری از دزفول توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. دزفول در جنوب غربی کشور و در نزدیکی استان های لرستان ، ایلام ، چهارمحال بختیاری و کهگلویه و بویر احمد قرار دارد. ممکن است برخی از مردم از این شهر به شهر های همسایه نقل مکان کنند. برای باربری اثاثیه منزل سامانه آموت بار کارگر بسته بندی ارائه می دهد تا تمامی اثاثیه منزل بصورت کالا محکم و حرفه ای انجام گیرد.

باربری اثاثیه منزل دزفول پیک آموت
باربری اثاثیه منزل دزفول پیک آموت

این امر باعث می شود تا صاحب بار نگرانی در هنگام بارگیری و باربری اثاثیه منزل خود نداشته باشد ؛ همچنین سامانه آموت بار به اختیار مشتری بار را بیمه میکند تا در صورت آسیب دیدگی ، بیمه تمام خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

باربری دزفول

دزفول دارای شهرک صنعتی های متعددی می باشد و ارسال بار به اکثر نقاط کشور در این شهر بسیار بالا می باشد.

باربری از این شهر به دیگر کلان شهرهای کشور از جمله تهران ، تبریز و … نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد. سامانه باربری آموت بار با بروزترین خودروهای خود توانسته تمامی بارها را تا کنون بدون هیچ مشکل و خرابی به مقصد حمل کند.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند ؛ همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

بارنامه آموت بار کاملا سیستمی و دولتی بوده و دخالت دست در صدور بارنامه بسیار کم است.

لیست باربری های دزفول

شماره نمایندگی آموت بار در دزفول 09165444537 می باشد. سامانه آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

باربری از دزفول به شهرستان ها

شهر دزفول بارهای مختلفی اعم از صنعتی ، غذایی ، فلزی ، کانی و … به شهرهای دیگر ارسال می کنند. از دیگر امکاناتی که سامانه باربری آموت بار در اختیار دارد باربری از دزفول به نقاط مختلف کشور می باشد.

آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگی معتبر در کل ایران داشته باشد. تا تمامی مردم عزیز بتوانند در هر جای ایران تنها با یک تماس بار خود را اعلام کنند تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای صاحب بار ارسال شود.

بسته بندی اثاثیه منزل در دزفول

یکی از مهم ترین کارها در اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل در سرعت بارگیری و باربری بسیار نقش دارد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی لوازم منزل بسیار کم کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ ترین ( یخچال ، فریزر ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) را به بهترین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند.

این امر باعث می شود تا اثاثیه منزل شما بدون هیچ آسیبی به مقصد فرستاده شود. کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. اکثریت افراد در زمان باربری دچار نگرانی و استرس می‌ شوند. و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

ارسال خرده بار از دزفول

یکی از دیگر از امکانات سامانه باربری آموت بار بارگیری و باربری خورده بار در دزفول می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

باربری خرده بار دزفول پیک آموت
باربری خرده بار دزفول پیک آموت

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

شماره باربری دزفول

پیک آموت تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور از جمله کرمانشاه ( باربری کرمانشاه ) تأسیس کند. که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

هدف سامانه باربری آموت رضایت مردم عزیز می باشد. باربری دی در تلاش است تا با دریافت کمترین هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین و با کیفیت ترین باربری برای شما فراهم سازد.

در این مقاله سعی کردیم. تمامی باربری هایی که آموت بار از دزفول به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم. اگر سوالی راجع به باربری از دزفول و یا سامانه باربری آموت بار دارید. با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.