لیست باربری های زاهدان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-زاهدان-پیک-آموت

در این مقاله درباره لیست باربری های زاهدان صحبت خواهیم کرد. اگر نیاز به خدمات باربری در زاهدان دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. باربری شهر زاهدان یکی دیگر از نمایندگانی است که تحت نظارت گروه حمل و نقل پیک آموت مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است.

برای استفاده از خدمات پیک آموت می توانید از طریق پشتیبانی اعلام بار کنید. پشتیبانی در این مجموعه به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

زاهدان بلوار یادگار امام ابتدا جاده زاهدان نرماشیر دست راست حمل و نقل آموت بار
09154949436

باربری از زاهدان به شهرستان

حمل بار از شهر زاهدان به شهرهای دیگر توسط گروه حمل و نقل پیک آموت انجام می شود. زاهدان در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته که از غرب به استان کرمان و از شمال به خراسان جنوبی محدود شده است.

شهر زاهدان یکی از شهرهایی است که در تولید محصولات دامی و کشاورزی نقش در اقتصاد کشور ایفا می کند. همچنین باربری از آنجا به دیگر کلان شهرها مانند تهران، مشهد و… نیاز به یک باربری دقیق و اصولی دارد.

گروه حمل و نقل پیک آموت با بیش از یک دهه تجربه توانسته است مطمئن ترین، سریع ترین و ارزان ترین باربری در سراسر کشور باشد. همچنین این باربری دارای 34 نمایندگی رسمی در مراکز استان های کشور است.

شما می توانید در هر جایی از ایران و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن همراه خود با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان پیک آموت یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

باربری از زاهدان به شهرستان ها پیک آموت

حمل خرده بار با باربری زاهدان

برخی از لوازم هستند که نیاز به ماشین دربستی ندارد و حجم و وزن بار بسیار کم است. از دیگر خدمات باربری زاهدان ارسال خرده بار به صورت بین شهری است که به این نوع باربری کنار باری نیز گفته می شود. لازم به ذکر است که در بسیاری از باربری ها هزینه باربری کامل را برای حمل خرده بار دریافت می کنند؛ اما گروه حمل و نقل پیک آموت بر اساس حجم و وزن بار هزینه باربری را از مشتریان دریافت می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار، وزن بار، حجم بار، فاصله مبدأ از مقصد و ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار است. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار است و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار، بار بیمه نمی شود که این مورد موجب افزایش هزینه باربری می شود و قیمت نهایی آن تاثیرگذار است.

شماره تلفن و لیست باربری های زاهدان

در میان لیست باربری های زاهدان می توان به نمایندگی پیک آموت در این شهر اشاره کرد که شماره تلفن نمایندگی این باربری 09154949436 است. لازم به ذکر است که گروه حمل و نقل پیک آموت دارای 34 نمایندگی رسمی در اکثر مراکز استان های کشور است. این نمایندگی های آماده ارائه حمل انواع بار به صورت شبانه روزی برای مثال باربری تهران به شهرستان هستند. بنابراین فقط کافی ست با پشتیبانی تماس بگیرید تا در کمترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

 

باربری اثاثیه منزل زاهدان پیک آموت

حمل اثاثیه منزل در باربری زاهدان

از دیگر خدماتی که در باربری زاهدان به مشتریان ارائه می شود، حمل اثاثیه منزل به صورت ویژه است. درواقع از آنجایی که اثاثیه منزل نیاز به ظرافت بسته بندی و بارگیری با احتیاط دارد. سامانه باربری پیک آموت با ارائه کارگر بسته بندی ماهر و با تجربه خیال شما را از جانب آسیب دیدگی بار برطرف می کند. کارگر بسته بندی تمام اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان بسته بندی و بارگیری می کنند.

همچنین از دیگر خدمات گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل انواع بار می توان به صدور بیمه نامه معتبر برای تمام امور باربری اشاره کرد. به این صورت که با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار صدور بیمه نامه انجام می شود.

صدور بیمه نامه در این مجموعه باربری موجب افزایش در باربری بین شهری خواهد شد و با بیمه کردن بیمه نگرانی صاحب بار از جانب خسارت یا آسیب دیدگی به بار برطرف می شود؛ زیرا در صورت آسیب دیدگی بیمه تمام هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر