لیست باربری های شیراز

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-شیراز-پیک-آموت

باربری آموت بار در زمینه های مختلفی از جمله ترانزیت ، حمل اثاثیه منزل ، ارسال خورده بار ، حمل و نقل بین شهری و … فعالیت می کند. در ادامه درباره لیست باربری های شیراز صحبت خواهیم کرد. باربری شیراز به تمامی نقاط کشور از جمله تهران ، تبریز ، رشت و … توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. همچنین باربری از شیراز به صورت خرده بار با نیسان هم انجام می شود.

کمربندی امام خمینی ابتدا جاده مرودشت پایانه حمل و نقل کالای شیراز
09176948194

باربری از شیراز

حمل بار از شیراز توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. شهر شیراز در مرکز کشور قرار گرفته است و در این استان شهرک صنعتی های زیادی وجود دارد که در زمینه های مختلف تولیدات محصولات پلاستیکی ، تولیدات مواد غذایی و … فعالیت می کنند. باربری از شیراز به دلایلی که گفته شد بسیار زیاد انجام می شود و باربری باید در کنار بارگیری نیز مطمعن هم باشد.

تمامی رانندگان سامانه آموت بار کاملا مطمعن و مسلط به جاده می باشند. همچنین آموت بار برای تمامی بارهایی که ارسال می شود بارنامه صادر می کند. بارنامه برای صاحب بار به منزله سند مالکیت می باشد.

باربری اثاثیه منزل

برخی از مردم از شهر شیراز برای زندگی کردن به شهرهای مختلف ایران مهاجرت می کنند. یکی از بزرگ ترین مسائلی که در هنگام مهاجرت دارند نوع بسته بندی مناسب لوازم منزل می باشد.

باربری خرده بار شیراز پیک آموت
باربری خرده بار شیراز پیک آموت

سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی مشکل و نگرانی شما را برای بسته بندی و بارگیری اثاثیه منزل برطرف می کند. کارگر بسته بندی تمام اثایه منزل شما را به بهترین روش بسته بندی می کنند تا نگرانی از بابت آسیب دیدگی بار در هنگام جا به جایی نداشته باشید.

آموت بار تمامی بارهای ارسالی را بیمه میکند. بیمه به اختیار صاحب بار انجام می شود. با بیمه کردن بیمه نگرانی صاحب بار از جانب خسارت و یا آسیب دیدگی به بار برطرف می شود. زیرا در صورت آسیب دیدگی بیمه تمام هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال خرده بار از شیراز

یکی دیگر از امکاناتی که سامانه آموت بار در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد ارسال خورده بار از شیراز به شهرستان ها می باشد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

باربری اثاثیه منزل شیراز پیک آموت
باربری اثاثیه منزل شیراز پیک آموت

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

شماره  و لیست باربری های شیراز

شماره نمایندگی آموت بار در شیراز 09176948194 می باشد. سامانه آموت بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی در زمینه باربری می باشد. فقط کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کم ترین زمان ماشین مورد نیاز باربری برای شما ارسال شود.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از شیراز به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از شیراز و یا سامانه باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

برای اطلاع از تعرفه باربری شیراز به شهرستان ها به سایت آموت بار مراجعه کنید.

مطالب مرتبط دیگر

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.