لیست باربری های چالوس

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست-باربری-های-چالوس-پیک-آموت

چالوس یکی از شهرهای شمالی کشور است که در قسمت شمالی کشور قرار گرفته است که در استان مازندران می باشد. باربری از چالوس به صورت نیسان بار و خاور به صورت دربستی و خرده بار توسط باربری آموت بار انجام می شود. همچنین می توانید از لیست باربری ساری در سال 1400 مطلع شوید.

چالوس بلوار علامه فاخری آموت بار
09114125735

باربری از چالوس

چالوس با استان های گیلان ، گلستان ، سمنان ، تهران ، البرز و قزوین همسایه است. و بارهای زیادی را به این استان ها ارسال می کند. بسیاری از مردم به دنبال باربری هایی می گردند که علاوه بر هزینه ی پایین ، سریع و مطمعن باشد.

سامانه باربری آموت بار ارزان ترین باربری در ایران می باشد. بدلیل پایانه بودن این سامانه تمامی تعرفه های باربری نسبت به باربری های دیگر پایین تر می باشد.

باربری خرده بار از چالوس

چالوس به دلیل وجود کارخانجات غذایی متعدد نیاز به باربری بصورت خرده بار دارد. برخی از بارها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. آموت بار بارهای کوچک را بصورت خورده بار ارسال به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خورده بارها دریافت می کنند. سامانه آموت بار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.

باربری خرده بار چالوس پیک آموت
باربری خرده بار چالوس پیک آموت

هزینه باربری نیز به عوامل مختلفی همچون نوع بار ، وزن بار ، حجم بار ، فاصله مبدأ از مقصد ، ارزش بار محاسبه می شود. همچنین صدور بارنامه و بیمه کردن بار در تعیین قیمت بار تاثیرگذار می باشد.

بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه از جانب صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

باربری چالوس به شهرستان ها

باربری از چالوس به شهرستان ها نیز توسط سامانه باربری آموت بار انجام می شود. سامانه آموت بار تا کنون توانسته 34 نمایندگیی معتبر در سراسر کشور ثبت کند تا شما در هر کجای ایران تنها با یک تماس ماشین مورد نظر شما را ارسال کند.

انتخاب ماشین با توجه به نوع ، وزن و حجم بار شما تعیین می شود و همچنین صاحب بار می تواند نوع ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری بار خود انتخاب کند.

باربری اثاثیه منزل از چالوس

بسیاری از مردم چالوس به دلایل مختلف مانند محل کار ، نوع آب و هوا و … منزل خود را جا به جا می کنند و به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، سمنان و … نقل مکان می کنند.

مهم ترین و اساسی ترین کار در هنگام اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی هم کار شما را در هنگام بسته بندی کم می کنند و هم تمامی لوازم منزل شما را از کوچیک ترین ( صندلی ، لوازم آشپزخانه ) تا بزرگ ترین ( یخچال ، فریزر ) را به صورت کاملا اصولی و درست بسته بندی می کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل

کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. اکثریت افراد در زمان باربری چالوس به شهرستان دچار نگرانی و استرس می‌ شوند. و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

باربری اثاثیه منزل چالوس پیک آموت
باربری اثاثیه منزل چالوس پیک آموت

حجم کار جا به جایی بیشتر به بسته‌ بندی کردن اثاثیه منزل ربط دارد. اگر بدانید که در یک روز می شود کل اثاثیه شما را جا به جا کرد و همچنین باربری آن را انجام داد. قطعا دیگر نگرانی و استرسی از جهت جا به جایی به منزل ندارید. چون می‌ دانید این کار به سادگی توسط باربری چالوس به شهرستان آموت بار انجام می شود.

شماره تلفن باربری چالوس

شماره نمایندگی آموت بار در چالوس 09114125735 و 01132341139 می باشد. سامانه آموت بار بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در زمینه ترانزیت و باربری می باشد فقط کافیست با تلفن همراه خود بار خود را به سامانه آموت بار اعلام کنید تا در کمترین زمان ماشین مورد نظر برای بارگیری برای شما ارسال شود.

در این مقاله سعی کردیم تمامی باربری هایی که آموت بار از شهر چالوس به شهرستان ها را انجام می دهد را توضیح دهیم ، اگر سوالی راجع به باربری از چالوس و یا سامانه باربری آموت بار دارید با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.