لیست شهرک صنعتی های استان البرز

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست شهرک صنعتی های استان البرز

در این مقاله لیست کاملی از شهرک صنعتی های استان البرز را شرح داده ایم. استان البرز دارای شهرک صنعتی های زیادی می باشد و یکی از استان های مهم کشور می باشد که با استان تهران همجوار می باشد. در مقاله های پیشین درباره ی باربری از شهرک صنعتی های این استان صحبت کرده ایم. اگر باری از شهرک صنعتی های استان البرز دارید و قصد دارید به شهرها و استان های دیگر کشور ارسال نمائید با شماره باربری آموت بار در استان البرز 02634499753 و 09191934779 تماس بگیرید.

کرج جاده ملارد ابتدای جاده شهریار پلاک122
02634499753
09191934779

شهرک صنعتی استان البرز اشتهارد

این شهرک صنعتی واقع در اتوبان کرج، محور بوئین زهرا، شهر اشتهارد، پینج کیلومتر بعد از اشتهارد قرار گرفته است که دارای 600 واحد فعال می باشد. کارخانجاتی که در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند شامل محصولات فلزی، شیمیایی، غذایی و سایر تولیدات می باشد.

شهرک صنعتی اشتهارد یکی از بزرگ ترین شهرک صنعتی های ایران می باشد که در شمال کشور واقع گردیده است.

شهرک صنعتی بهارستان

شهرک صنعتی بهارستان در 16 کیلومتری شمال غربی استان کرج در کنار آزاد راه کرج-قزوین، در نزدیکی کمالشهر در سال 1396 تأسیس شده است. این شهرک صنعتی مساحتی بالغ بر 223 هکتار دارد که حدود 260 واحد صنعتی در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند. از کارخانه های تولیدی شهرک صنعتی های بهارستان می توان به کارخانه نخ، کارخانه آسفالت سازی، کارخانه تولیدات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، تولید قطعات لاستیکی و سایر محصولات اشاره کرد.

شهرک صنعتی استان البرز سپهر

شهرک صنعتی سپهر دارای مساحتی بالغ بر 500 هکتار می باشد که دارای 127 واحد فعال می باشد. این شهرک صنعتی در کیلومتر 85 اتوبان تهران-قزوین، نظرآباد، شهرک صنعتی سپهر واقع گردیده است. تعداد ظرفیتی که این شهرک صنعتی برای فعالیت واحدهای تولیدی پذیرا می باشد حدود 400 واحد است.

شهرک صنعتی سپهر در سال 1380 با دریافت مجوز پروانه بهره برداری وزارت صنایع و معادن در زمینی به مساحت کل 42969 متر مربع فعالیت خود را آغاز کرد.

شهرک صنعتی نظرآباد

شهرک صنعتی نظرآباد در کیلومتر 75 جاده تهران-قزوین، بعد از شهر جدید هشتگرد، جنب شهر نظرآباد واقع شده است.این شهرک صنعتی مساحتی بالغ بر 250 هکتار دارد که کارخانه های مختلفی اعم از تولید آسانسور، مواد غذایی، تابلو، سیم و کابل، صنایع شیر و … در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند.

شهرک صنعتی استان البرز سیمین دشت

شهرک صنعتی سیمین دشت حدود 85 هکتار مساحت دارد و بیش از 10 هزار کارگر و 185 واحد صنفی فعال دارد.

این شهرک صنعتی در منطقه 10 شهر کرج، نرسیده به شهرک وحدت قرار گرفته است. این شهرک صنعتی در سال 1388 به عنوان منطقه صنعتی غیر مصوب محسوب میشد که در سال 1389 یکی از شهرک صنعتی های مصوب استان البرز به حساب آمد.

شهرک صنعتی هشتگرد

شهرک صنعتی هشتگرد یک منطقه صنعتی مصوب با مساحت 197 هکتار در استان البرز می باشد که دارای 150 واحد فعال می باشد. این شهرک صنعتی در زمینه های فروش ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، تولید پمپ های صنعتی، تجهیزات نورپردازی و روشنایی، دامپروری و دامداری و … فعالیت میکند.

شهرک صنعتی ماهدشت

شهرک صنعتی ماهدشت در استان البرز، شهرستان کرج، غرب شهر ماهدشت واقع گردیده است. اسن شهرک صنعتی دارای 300 هکتار می باشد که حدود 100 واحد صنعتی در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند.

این شهرک صنعتی زمینه تولید ماشین.آلات صنعتی و کشاورزی، قطعات لاستیکی.صنعتی، تولید کاغذ و مقوا، تولید داروی دام،تولید مواد شیمیایی،درب و پنجره و …مشغول به فعالت است.

برخی از شهرک صنعتی ها مانند شهرک صنعتی نجم آباد و شهرک صنعتی پرنیان در حال فروش واحدهای صنعتی خود هستند.

دیگر شهرک صنعتی های استان البرز

شهرک صنعتی سردرآباد.که دارای 80 واحد فعال می باشد.و در منطقه ماهدشت مستقر است.

شهرک صنعتی رضوانیه دارای 40 واحد فعال است و در.منطقه کمالشهر واقع شده است.

شهرک صنعتی زیبا دشت دارای.30 واحد فعال می باشد و در جاده محمد شهر، ماهدشت، مستقر شده است.

شهرک صنعتی هلجرد دارای 20 واحد.فعال می باشد و در کیلومتر 10 جاده.کرج، قزوین قرار دارد.

شهرک صنعتی نور نیز دارای.20 واحد صنعتی می باشد و در.جاده ملارد، جنب نیروگاه قائم قرار گرفته است.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.