لیست شهرک صنعتی های استان قم

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
لیست شهرک صنعتی های استان قم

در این مقاله درباره لیست شهرک صنعتی های استان قم صحبت می کنیم. اگر باری از شهرک صنعتی های استان قم دارید و می خواهید به شهرها و استان های دیگر کشور ارسال کنید با باربری پیک آموت در قم با شماره 09191491279 یا دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

استان قم یکی از استان های مرکزی کشور می باشد که دارای آب و هوای خشک و نیمه خشک می باشد. این استان در قسمت جنوب تهران، شمال اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب سمنان قرار گرفته است. استان قم از نظر جمعیت و وسعت کوچک ترین استان کشور محسوب می شود. استان قم دارای 3 شهرستان، 7 بخش، 13 دهستان و 6 شهر می باشد.

جاده تهران رو به روی حلال احمر شرکت آموت
09191491279

شهرک صنعتی آی تی در لیست شهرک صنعتی های استان قم

این شهرک صنعتی در 12 کیلومتری شرق زنجان واقع شده است که دارای 100 هکتار مساحت می باشد. 40 هکتار از مساحت شهرک صنعتی آی تی آماده واگذاری به صنایع پاک و مرتبط با برق، الکترونیک و آی تی می باشد.

هدف از استقرار شهرک صنعتی آی تی در راستای تبدیل این شهرک به قطب برق و الکترونیک کشور می باشد.

شهرک صنعتی چاپ و نشر در لیست شهرک صنعتی های استان قم

این شهرک صنعتی با مساحت 200 هکتار در کیلومتر 5 آزادراه قم تهران بعد از عوارضی در حال احداث می باشد. در تاریخ 23 آبان سال 87 شروع احداث این شهرک صنعتی آغاز شد. در حال حاظر این شهرک صنعتی به عنوان بزرگ ترین شهرک های تخصصی در زمینه چاپ و نشر به بهره برداری رسیده است.

از مزیت های این شهرک صنعتی می توان به مجاورت با شهر قم، مجاورت با خط راه آهن، نزدیکی به فرودگاه بین المللی امام خمینی و … اشاره کرد.

شهرک صنعتی سلفچگان در لیست شهرک صنعتی های استان قم

این شهرک صنعتی دارای مساحت کل 313 هکتار می باشد که در کیلومتر 2 جاده سلفچگان – ساوه قرار گرفته است. مساحت صنعتی شهرک صنعتی سلفچگان حدود 170 هکتارر می باشد.

فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان قم حدود 35 کیلومتر می باشد. این شهرک صنعتی در زمینه تولید موادغذایی، محصولات بهداشتی، فلزی، غیرفلزی، محصولات شیمیایی و … مشغول به فعالیت می باشد.

شهرک صنعتی شکوهیه در لیست شهرک صنعتی های استان قم

آدرس: کیلومتر 12 جاده قم تهران

فاصله شهرک صنعتی شکوهیه تا تهران: 130 کیلومتر

فاصله شهرک صنعتی شکوهیه تا قم: 28 دقیقه

محصولات و تولیدات: غذایی، شیمیایی، فلزی، خدمات، کانی غیر فلزی، برق و الکترونیک، نساجی، سلولزی، گوشت مرغ منجمد بسته بندی شده، قطعات پلاستیکی تزریقی، قطعات پلاستیکی بادی، فیلم پلاستیکی، کیسه نایلون، سوله، خدمات انبارداری و نگهداری، محصولات کشاورزی و محصولات غذایی، جداره داخلی کوره از جنس سرامیک نسوز، انواع آجر نسوز و…

شرکت های مستقر در شهرک صنعتی شکوهیه: شرکت تشک رویا – شرکت کیمیا پلی استر قم – شرکت صنعتی فنر لول تهران – ملزومات تشک نفیس – تولیدی فولاد سازان جم – شرکت کارتن پلاست مجد قم – رها پاپیروس ( های کلین) – کیمیا دریپ – شرکت لیوپک – آرتان پترو

شهرک صنعتی محمودآباد در لیست شهرک صنعتی های استان قم

این شهرک صنعتی در کیلومتر 18 اتوبان قم به تهران قرار گرفته است. مساحت کلی شهرک صنعتی محمودآباد 341 هکتار و مساحت صنعتی آن حدود 248 هکتار می باشد. فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان حدود 18 کیلومتر می باشد.

از شرکت های مستقر در این شهرک صنعتی می توان به شرکت پاکشوما – شرکت امید سازان کلید آریا – حساسه ساز دقیق صنعت – سپید اکسید شکوهیه و نواندیشان روان پلیمر آذربایجان اشاره کرد.

شما می توانید برای ارائه خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه منزل در استان قم، باربری بین شهری و سایر خدمات باربری به صورت شبانه روزی با شرکت حمل و نقل پیک آموت با شماره 09191491279 تماس بگیرید.

با پیک آموت تجربه یک باربری مطمئن، سریع و ارزان را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر