در سایت پیک آموت درباره ی باربری نمایشگاه بین المللی استان های قزوین، زنجان و … صحبت کردیم. در این مقاله درباره باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز صحبت می کنیم. برای ارتباط با دفتر آموت بار و اعلام بار خود با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

نمایشگاه بین المللی استان البرز

نمایشگاه بین المللی استان البرز در استان البرز، کرج، بلوار هفت تیر، نعمتی، بین صدوقی و طالقانی قرار دارد. معمولا نمایشگاهایی که در استان البرز برگزار می شود شامل نمایشگاه لوازم خانگی، محصولات غذایی، بهداشتی و … می باشد. شما می توانید برای باربری لوازم خود از نمایشگاه بین المللی استان البرز با دفتر آموت بار در استان البرز به شماره 02634499753 و یا با شماره 09191934779 تماس بگیرید و بار خود را علام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار و … خود انتخاب نمائید.

حمل بار از نمایشگاه ها

از جمله باربری های دیگر که از نمایشگاه ها توسط باربری آموت بار انجام می شود، باربری مبلمان، لوازم آشپزخانه، تلویزیون و … می باشد. گاهی اوقات لوازم خریداری شده شما در نیسان جا نمی شود و به همین منظور برای بارگیری محصولات باید از خاور استفاده شود. شما می توانید برای درخواست ماشین با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

بسته بندی لوازم و محصولات نمایشگاه بین المللی

برخی از محصولات مانند محصولات چوبی، برقی، شکستنی و … ممکن است در هنگام باربری دچار آسیب شود و این برای صاحب بارها نگران کننده است و این سوال برای آنها پیش می آید که راه حل چیست؟

آموت بار برای اطمینان و برطرف کردن نگرانی شما بارهای ارسالی شما را بیمه می کند تا در صورت آسیب و یا خسارت، بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

همچنین تمام ماشین های باربری آموت بار دارای چادر برزنتی می باشند تا در فصل های پاییز و زمستان که بارندگی و بارش برف داریم بار شما دچار آسیب نشود.

نیسان بار از نمایشگاه به شهرستان ها

بسیاری از شرکت ها و کارخانجات با توجه به نوع نمایشگاه محصولات خود را ارائه می دهند. مثلا محصولات برقی (سامسونگ، ال جی) و … از محصولات خود در این نمایشگاه رونمایی می کنند. مردم پس از خرید می توانند برای بارگیری و باربری از شرکت های باربری درخواست ماشین کنند.

باربری آموت بار در کمترین زمان ممکن و به سرعت برای بارگیری و باربری محصولات خریداری شما ماشین باربری ارسال می کند.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی البرز به عوامل

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری

و … دارد. شما می توانید برای اسعلام قیمت باربری بار خود با آموت بار تماس بگیرید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین مانند میز ناهارخوری، یخچال، فریزر و … می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

نمایندگی های آموت بار

باربری آموت بار علاوه بر مناطق تهران نمایندگی خود را در استان البرز راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست