باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج

باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز (کرج) یکی از باربری هایی است که شرکت باربری پیک آموت در اختیار دارد. استان البرز در همسایگی با استان های تهران، مازندران، قزوین، اراک و قم می باشد. شما می‌توانید برای تمامی و درخواست وانت و نیسان بار کرج با شماره 02634499753 یا 09191934779 تماس بگیرید.

کرج بلوار هفت تیر بین صدوقی و طالقانی
02634499753
09191934779

خدمات باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج

برای ارسال محصولات و بارهای نمایشگاهی خود می توانید با باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج تماس بگیرید. سپس از طریق تماس با پشتیبانی گروه حمل و نقل پیک آموت اطلاعات لازم درباره ماشین باربری و هزینه حمل بار را کسب کنید. به این صورت که می توانید با توجه به نوع و ابعاد بار خود از کوچک ترین ماشین باربری که شامل نیسان می باشد تا بزرگ ترین که تریلی است را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لیست نمایندگی های پیک آموت مراجعه فرمایید و از طریق تماس با نمایندگی شهر خود با کارشناسان در تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز به شیراز

از دیگر خدمات باربری نمایشگاه بین المللی البرز، حمل انواع بار به شهر شیراز است. فاصله کرج تا شیراز حدود 940 کیلومتر می باشد که 12 ساعت از نظر زمانی فاصله دارد. خدماتی که شامل باربری کرج به شیراز می شود شامل ترانزیت شهری، حمل خرده و سایر خدمات باربری است.

باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز به مشهد

باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج برای حمل انواع بار به مشهد خدمات ویژه ارائه می دهد. به این صورت متقاضیان حمل و نقل بین شهری با استفاده از خدمات می توانند باربری ایمن و با کیفیت و با تعرفه مناسب را تجربه کنند.

صدور بیمه بار (برای جبران خسارت احتمالی) و بارنامه رسمی (برای پیگیری سریع) جزو خدماتی است که در حمل و نقل پیک آموت برای تمام امور باربری انجام می شود. همچنین استفاده از مجهزترین ماشین های باربری و همکاری با رانندگان حرفه ای و با تجربه از خدمات انحصاری است که فقط در این باربری به مشتریان ارائه می شود که موجب افزایش ایمنی در حمل و نقل بین شهری خواهد شد.

شماره باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز و کرج

برای پیدا کردن لیست و شماره باربری های شهر کرج و درخواست ماشین برای بارگیری و باربری از نمایشگاه بین المللی استان البرز می توانید با شماره 02634499753 یا با شماره 09191934779 تماس بگیرید و درخواست خود را به مشاوران گروه حمل و نقل پیک آموت اعلام کنید و ماشین باربری مورد نظر خود را از این باربری دریافت کنید.

حمل انواع بار با باربری نمایشگاه بین المللی استان البرز

نمایشگاه بین المللی استان البرز در کرج، بلوار.هفت تیر، نعمتی، بین صدوقی و طالقانی قرار دارد. معمولا نمایشگاهایی که در استان البرز برگزار می شود شامل لوازم خانگی، محصولات غذایی، بهداشتی و… می باشد.

شما متقاضیان گرامی می توانید برای باربری لوازم خود از نمایشگاه ها با دفتر پیک آموت در استان البرز به شماره 02634499753 یا با شماره 09191934779 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار و … انتخاب کنید.

پیک آموت، ارائه دهنده بهترین خدمات باربری

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 20 سال سابقه در زمینه باربری به صورت بین شهری و 34 نماینده رسمی در مراکز استان های کشور و 70 هزار راننده فعال در سراسر کشور آماده ارائه بهترین خدمات باربری به شما مشتریان گرامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر