باربری نمایشگاه بین المللی استان بوشهر

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری نمایشگاه بین المللی استان بوشهر

هفتمین استان بزرگ کشور می باشد که در.قسمت جنوبی کشور واقع شده است. بوشهر در حاشیه خلیج فارس.می باشد که مرکز آن بندر بوشهر می باشد. در این مقاله درباره ی نمایشگاه بین.المللی استان بوشهر صحبت میکنیم. اگر باری از استان بوشهر دارید و.می خواهید به شهرها و استان های.دیگر کشور ارسال کنید با پیک.آموت همراه باشید.

نمایشگاه بین المللی استان بوشهر

این نمایشگاه در استان بوشهر، کیلومتر.4 جاده بوشهر برازجان، چنب منطقه ویژه اقتصادی بوشهر قرار دارد. شما می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های این استان با شماره های 09172039080 و یا 02188520204 تماس بگیرید.

باربری بوشهر تهران

استان بوشهر دارای شهرک صنعتی های مختلفی می باشد که هر کدام در حال تولید و توزیع محصولات خود به شهرها و استان های کشور می باشد. برخی از این محصولات خرما، محصولات دریایی، صنعتی و … می باشد. برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری خود می توانید به وب سایت رمسی پیک آموت مراجعه کنید و یا برای انتخاب و دریافت ماشین باربری مورد نظر خود با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

ارسال محصولات خانگی از بوشهر

در نمایشگاه بین المللی استان بوشهر هر سال تعدادی از شرکت ها و برندهای مختلف از محصولات خود رونمایی می کنند. محصولاتی مانند محصولات خانگی (یخچال، فریزر، ظروف آشپرخانه)، محصولات چوبی (مبل، میز، صندلی)، محصولات برفی ( تلویزیون، لپ تاپ، کامپیوتر) و … در نمایشگاه ها برای عموم نمایش داده می شود و مردم پس از بازدید می توانند به صورت عمده و تکی از محصولات خریداری کنند.

برای ارسال محصولاتی همچون (یخچال، فریزر، تلویزیون) و … باید از شرکت های باربری کمک بگیرید. شرکت باربری پیک آموت آماده خدمت رسانی در زمینه باربری در تمامی استان های کشور می باشد. از دیگر خدماتی که باربری پیک آموت در این استان در اختیار مردم قرار داده است، حمل و ارسال بین شهری، بسته بندی لوازم منزل، ترانزیت بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی بوشهر به شهرستان ها

شرکت باربری پیک آموت دارای 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور می باشد که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی می باشند. شما می توانید از هر نقطه کشور برای دریافت ماشین باربری خود با پیک آموت تماس بگیرید و کمتر از 1 ساعت ماشین باربری خود را دریافت کنید. همچنین می توانید قبل از ارسال لوازم منزل خود از پیک آموت درخواست نیروی بسته بندی کنید تا لوازم منزلتان را به روش کاملا اصولی و در کمترین زمان ممکن بسته بندی کنید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.