باربری نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی و مشهد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-خراسان-رضوی-و-مشهد-پیک-آموت

استان خراسان رضوی یکی از استان های بزرگ شمال شرق کشور می باشد. این استان توسط استان های خراسان شمالی و جنوبی و استان سمنان احاطه شده است. اگر باری از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی دارید و می خواهید به دیگر شهرها و استان های کشور ارسال کنید با بربری آموت بار تماس بگیرید تا تجربه یک باربری سریع و مطمعن را داشته باشید.

نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی در شهر مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد، بلوار نمایشگاه، محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد واقع شده است.

باربری از نمایشگاه و خود استان خراسان رضوی توسط باربری آموت بار به صورت مطمعن و سریع انجام می شود. شما می توانید برای ارتباط با نمایندگی آموت بار با شماره 05137608071 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید.

مشهد انتهای بلوار وکیل آباد بلوار نمایشگاه محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد
05137608071
09156665639

باربری مشهد به تهران

از دیگر خدمات باربری که در استان مشهد انجام می شود باربری از مشهد به تهران می باشد. فاصله مشهد تا تهران حدود 986 کیلومتر است. برای بارگیری و باربری می توانید به آموت بار تکیه کنید چراکه تمامی رانندگانی که در این جاده مشغول به فعالیت هستند کاملا مطمعن و با تجربه هستند و بار شما را سریع و مطمعن به مقصد ارسال می کنند.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی

یکی از باربری هایی که توسط شرکت آموت بار در استان خراسان رضوی انجام می شود. باربری از نمایشگاه بین المللی این استان به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد.

برخی از لوازمی که باید با ماشین های باربری جا به جا شود شامل یخچال، فریزر، فرش، مبلمان و … می باشد که با ماشین سواری نمی توان آن را جا به جا کرد.

باربری آموت بار آماده خدمت رسانی در تمامی موارد باربری به مردم عزیز کشور میباشد. همچنین ماشین باربری مورد نظر شما پس از اعلام بار حداکثر تا 2 ساعت بعد در مبدأ برای بارگیری حضور میابد.

پایانه باربری مشهد

شرکت باربری آموت بار با تجربه و تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور راه اندازی کند که به صورت شبانه مشغول به فعالبت و خدمت رسانی به مردم است. آموت بار توانسته است تمام ماشین های باربری که شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی و … را در اختیار خود قرار دهد تا بتواند تمامی بارها را به صورت کاملا مطمعن وسریع جا به جا کند. برای اطلاع از لیست باربری های مشهد نیز می توانید به سایت آموت بار مراجعه کنید و یا با دفتر آموت بار تماس بگیرید.

نیسان بار از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی

بسیاری از مردم استان خراسان رضوی و کارآفرینان برای ارائه محوصلات خود پا به نمایشگاه های بین المللی گذاشته اند. این استان یکی از استان های کشور می باشد که توریست های زیادی را به خود جذب می کند. در نتیجه مردم از کشورهای مختلف نیز به نمایشگاه ها می روند. برخی از محصولاتی که در نمایشگاه ها ارائه می شود شامل لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی، مواد غذایی و … می باشد.

بسیاری از مردم کشور نیز از این نمایشگاه ها بصورت عمده خرید می کنند تا بتوانند آن محصول را در شهر و استان خود ارائه دهند.

باربری آموت بار تمامی بارهایی که از نمایشگاه بین المللی این استان حمل می شود را انجام می دهد. فقط کافیست با تلفن همراه خود با نمایندگی آموت بار در این استان با مشاره 09156665639 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.