در سایت پیک آموت درباره باربری از نمایشگاه بین المللی استان های گلستان، استان البرز و … صحبت کرده ایم و در این مقاله درباره ی باربری از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی صحبت می کنیم.

باربری از نمایشگاه و خود استان خراسان رضوی توسط باربری آموت بار به صورت مطمعن و سریع انجام می شود. شما می توانید برای ارتباط با نمایندگی آموت بار با شماره 05137608071 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید.

خراسان رضوی

استان خراسان رضوی یکی از استان های بزرگ شمال شرق کشور می باشد. این استان توسط استان های خراسان شمالی و جنوبی و استان سمنان احاطه شده است. اگر باری از استان خراسان رضوی دارید و می خواهید به دیگر شهرها و استان های کشور ارسال کنید با بربری آموت بار تماس بگیرید تا تجربه یک باربری سریع و مطمعن را داشته باشید.

نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی در شهر مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد، بلوار نمایشگاه، محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد واقع شده است.

هزینه باربری

هزینه باربری از استان خراسان رضوی به عوامل

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری

و … دارد. شما می توانید برای استعلام هزینه باربری خود با آموت بار تماس بگیرید.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی

یکی از باربری هایی که توسط شرکت آموت بار در استان خراسان رضوی انجام می شود. باربری از نمایشگاه بین المللی این استان به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد.

برخی از لوازمی که باید با ماشین های باربری جا به جا شود شامل یخچال، فریزر، فرش، مبلمان و … می باشد که با ماشین سواری نمی توان آن را جا به جا کرد.

باربری آموت بار آماده خدمت رسانی در تمامی موارد باربری به مردم عزیز کشور میباشد. همچنین ماشین باربری مورد نظر شما پس از اعلام بار حداکثر تا 2 ساعت بعد در مبدأ برای بارگیری حضور میابد.

ماشین های باربری آموت بار

شرکت باربری آموت بار با تجربه و تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور راه اندازی کند که به صورت شبانه مشغول به فعالبت و خدمت رسانی به مردم است. آموت بار توانسته است تمام ماشین های باربری که شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی و … را در اختیار خود قرار دهد تا بتواند تمامی بارها را به صورت کاملا مطمعن وسریع جا به جا کند.

نیسان بار از نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی

بسیاری از مردم استان خراسان رضوی و کارآفرینان برای ارائه محوصلات خود پا به نمایشگاه های بین المللی گذاشته اند. این استان یکی از استان های کشور می باشد که توریست های زیادی را به خود جذب می کند. در نتیجه مردم از کشورهای مختلف نیز به نمایشگاه ها می روند. برخی از محصولاتی که در نمایشگاه ها ارائه می شود شامل لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی، مواد غذایی و … می باشد.

بسیاری از مردم کشور نیز از این نمایشگاه ها بصورت عمده خرید می کنند تا بتوانند آن محصول را در شهر و استان خود ارائه دهند.

باربری آموت بار تمامی بارهایی که از نمایشگاه بین المللی این استان حمل می شود را انجام می دهد. فقط کافیست با تلفن همراه خود با نمایندگی آموت بار در این استان 09156665639 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید.

نمایندگی های آموت بار

باربری آموت بار علاوه بر مناطق تهران نمایندگی خود را در استان خراسان شمالی راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست