باربری نمایشگاه بین المللی استان سیستان و بلوچستان و زاهدان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-سیستان-و-بلوچستان-و-زاهدان-پیک-آموت

نمایشگاه بین المللی استان سیستان و بلوچستان در سال 1383 در شهرستان زاهدان، بخش مرکزی، محله غدیرشهر، خیابان 40 متری، جاده چشمه زیارت واقع گردیده است. در این شهرک صنعتی سالانه تعداد زیادی از شرکت ها و کارخانجات های مختلف حضور پیدا می کنند و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

در ادامه درباره ی باربری از این نمایشگاه به سایر شهرها و استان های کشور صحبت می کنیم. اگر سوالی درباره نمایشگاه بین المللی استان سیستان و بلوچستان دارید تا انتهای مقاله با پیک آموت همراه باشید.

مقالات مرتبط:  لیست باربری های شهر زاهدان

باربری از زاهدان به تهران

یکی از باربری هایی که از نمایشگاه بین المللی استان زاهدان انجام می شود.باربری به تهران است که توسط باربری پیک آموت به صورت سریع و مطمئن انجام می شود. فاصله زاهدان تا تهران حدود 1560 کیلومتر می باشد که حدود 20 ساعت فاصله زمانی دارد. اگر قصد دارید باری را به سرعت و با کمترین تعرفه باربری به تهران ارسال کنید با دفتر پیک آموت در زاهدان 09154949436 و یا دفتر مرکزی 02188520204 تماس بگیرید و درخواست باربری خود را ثبت نمائید.

باربری نمایشگاه بین المللی استان سیستان و بلوچستان

بسیاری از بارهایی که از نمایشگاه بین المللی حمل می شود دارای ابعاد و وزن هایی می باشد که در نیسان می توان بارگیری کرد. این محصولات می توانند شامل لوازم منزل ( مبل، تلویزیون، یخچال، فریزر)، لوازم صنعتی، لوازم چوبی و … باشد.

شرکت باربری پیک آموت کامل ترین ناوگان سبک بار (زیر 2 تن) با بیش از 22.000 راننده فعال در کشور می باشد. پیک آموت برای رفاه حال شما به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی می باشد و به محض تماس ماشین باربری مورد نظر شما را در مدت زمان حداکثر 2 ساعت برای شما ارسال می کند.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

پایانه باربری زاهدان

برای اطلاع از شماره پایانه.باربری و تعرفه باربری استان سیستان و بلوچستان در سال 1400 می توانید با شماره 09154949436 تماس بگیرید. برای اطلاع دقیق از تعرفه باربری خود نیز می توانید با شرکت باربری آموت بار تماس بگیرید و تعرفه باربری خود از زاهدان به شهرستان های دیگر کشور را از مشاورین ما بپرسید.

پیک آموت، ارائه کننده خدمات باربری وانت و نیسان بار در تهران و شهرستان ها

  •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  •  کاهش مقدار زمان لازم برای امور اسباب کشی
  •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
  • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  • راهنمایی و مشاوره امور باربری به صورت شبانه روزی
  • افزایش سرعت در حمل بار و اثاثیه و چیدمان لوازم در محل جدید
  • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط کشور
  • رعایت حقوق مشتریان برای جلب رضایت و اعتماد آنها

شما می توانید برای آگاهی بیشتر از خدمات و ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

آدرس نمایشگاه بین المللی زاهدان, باربری نمایشگاه بین المللی, تعرفه باربری از نمایشگاه بین المللی زاهدان, نمایشگاه بین المللی زاهدان, نیسان بار نمایشگاه بین المللی

مطالب مرتبط دیگر

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.