تا کنون درباره باربری های بسیاری صحبت کرده ایم که شرکت باربری آموت بار آنها را انجام می دهد. علاوه بار باربری های آموت بار محدوده نمایشگاه بین المللی استان خراسان رضوی، گلستان و … امروز می خواهیم درباره باربری محدوده نمایشگاه بین المللی استان مرکزی صحبت کنیم.

استان مرکزی

این استان یکی از استان های مرکزی کشور می باشد که بزرگ ترین شهر و مرکز استان مرکزی شهر اراک می باشد. این استان همچنین به عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می شود.

آدرس نمایشگاه بین اللملی این استان در اراک، میدان امام خمینی (ره)، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان مرکزی می باشد. شما می توانید برای ارسال بار خود از این نمایشگاه به شهرها و استان های دیگر کشور با نمایندگی باربری آموت بار در استان مرکزی 09183103991 و یا دفتر مرکزی 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

ماشین های باربری نمایشگاه بین المللی استان مرکزی

شرکت باربری آموت بار تا کنون توانسته بیش از نیمی از ماشین های باربری را در اختیار خود قرار دهد تا بتواند بارهای مردم عزیز کشور را به صورت کاملا سریع و مطمعن انجام شود. ماشین های باربری آموت بار شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی می باشد که هر کدام مل های مختلفی دارد که می توانید برای اطلاع از موجودی ماشین مورد نظر باربری با آموت بار تماس بگیرید.

نیسان بار نمایشگاه بین المللی استان مرکزی

بسیاری از بارهای استان اراک و نمایشگاه بین المللی استان مرکزی توسط باربری آموت بار حمل می شود، این بارها شامل باربری لوازم منزل، لوازم برقی و … می باشد. برای جا به جایی لوازم بزرگ (فریزر، یخچال، فرش و …) باید از شرکت های باربری کمک بخواهید. به همین خاطر باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به مردم و حمل بارشان از نمایشگاه بین المللی می باشد. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر حداقل تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ می رود.

هزینه باربری

هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی استان اراک به عواملی مانند

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • بیمه بار

و … بستگی دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دار ها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. برای مثال خودری های جدید مانند دیگنیتی، سورن پلاس و … توسط شکرت بهمن وارد نمایشگاه می شود تا مردم برای دیدن این محوصلات جدید به نمایشگاه بیایند و پس از رویت خودروها پیش خرید خود را آغاز کنند.

همچنین نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان هم به همین صورت فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در استان مرکزی 09183101991 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین مانند میز ناهارخوری، یخچال، فریزر و … می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

نمایندگی های آموت بار در استان مرکزی

باربری آموت بار در تمامی مناطق استان مرکزی نمایندگی خود را راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با نمایندگی منطقه خود و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 و یا دفتر آموت بار در استان مرکزی تماس بگیرید.

شعبات تهران

مطالب مرتبط دیگر

فهرست