باربری نمایشگاه بین المللی استان مرکزی و اراک

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-مرکزی-و-اراک-پیک-آموت

آدرس نمایشگاه بین اللملی این استان در اراک، میدان امام خمینی (ره)، محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان مرکزی می باشد. شما می توانید برای ارسال بار خود از این نمایشگاه به شهرها و استان های دیگر کشور با نمایندگی باربری آموت بار در استان مرکزی 09183103991 و یا دفتر مرکزی 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید.

این استان یکی از استان های مرکزی کشور می باشد که مرکز این که بزرگ ترین شهر و مرکز استان مرکزی شهر اراک می باشد. این استان همچنین به عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می شود.

اراک میدان امام خمینی (ره) محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان مرکزی
0123456789
09183103991

باربری نیسان اراک

برخی از خدمات باربری مانند حمل و جابه جایی اثاثیه منزل، حمل و نقل بین شهری، ارسال خرده و سایر خدمات باربری نیازی به ماشین های سنگین مانند خاور و کامیونت ندارند و می توان آنها را با نیسان جا به جا کرد. برای اطلاع از نوع ماشین باربری که برای بار خود نیاز دارید می توانید به صحفه تماس با ما سایت آموت بار مراجعه فرمائید و راننده مورد نظر خود را انتخاب نمائید. همچنین برای ارسال بار از اراک به تهران با آموت بار در ارتباط باشید.

نیسان بار نمایشگاه بین المللی استان مرکزی

بسیاری از بارهای استان اراک و نمایشگاه بین المللی استان مرکزی توسط باربری آموت بار حمل می شود، این بارها شامل باربری لوازم منزل، لوازم برقی و … می باشد. برای جا به جایی لوازم بزرگ (فریزر، یخچال، فرش و …) باید از شرکت های باربری کمک بخواهید. به همین خاطر باربری آموت بار آماده خدمت رسانی به مردم و حمل بارشان از نمایشگاه بین المللی می باشد. پس از اعلام بار ماشین مورد نظر حداقل تا 2 ساعت بعد برای بارگیری به مبدأ می رود.

حمل بار از نمایشگاه ها به شهرستان ها

بسیاری از کارخانه دار ها با توجه به موضوع نمایشگاه محصولات خود را برای دیده شدن وارد نمایشگاه ها میکنند. نمایشگاه مواد غذایی و یا مبلمان معمولا در این نمایشگاه ها فعالیت می کنند. باربری آموت بار برای راحتی شما ماشین های باربری برای حمل بار از نمایشگاه ارسال می کند. فقط کافیست با دفتر آموت بار در استان مرکزی 09183101991 و یا دفتر مرکزی آموت بار به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید.

از دیگر باربری هایی که در شهر اراک انجام می شود باربری از شهرک صنعتی کمیجان نیز می اشد.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین مانند میز ناهارخوری، یخچال، فریزر و … می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

اتوبار نمایشگاه بین المللی, باربری نمایشگاه بین المللی, باربری نیسان نمایشگاه بین المللی, نمایشگاه بین المللی استان مرکزی, هزینه باربری از نمایشگاه بین المللی

مطالب مرتبط دیگر

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.