باربری نمایشگاه بین المللی بندرعباس و استان هرمزگان

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
باربری-نمایشگاه-بین-المللی-استان-کرمانشاه-پیک-آموت

جنوبی ترین استان کشور استان هرمزگان می باشد که قطب گردشگری و اقتصاد ایران به حساب می آید. مرکز این استان کلانشهر بندر عباس می باشد که در این مقاله درباره ی باربری از نمایشگاه بین المللی بندرعباس و محدوده آن صحبت میکنیم.

استان هرمزگان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، غرب و شمال غربی با استان های فارس و بوشهر، از شرق با سیستان و بلوچستان و از جنوب توسط آب های خلیج فارس احاطه شده است.

نمایشگاه بین المللی بندرعباس

این نمایشگاه در بلوار جمهوری اسلامی بندرعباس، بازرگانی واقع شده است. هر سال در این نمایشگاه محصولات متنوعی در دید عموم قرار میگیرد تا مردم مشاهده و در صورت لزوم به صورت تکی و عمده خریداری کنند.

شما می توانید برای ارسال محصولات خد از نمایشگاه بین المللی بندر عباس با شماره ی 09172039080 تماس بگیرید تا در کمترین زمان با هزینه بسیار پایین بار خود ارسال نمائید.

باربری بندرعباس به تهران

فاصله بندرعباس تا تهران حدود 1276 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 15 ساعت فاصله می باشد.  شما می توانید برای تجربه یک باربری سریع و مطمعن با باربری آموت بار همراه باشید. از دیگر خدماتی که باربری آموت بار در استان هرمزگان و شهر بندر عباس ارائه می دهد خدمات حمل اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری، حمل کنار باری و سایر خدمات باربری می باشد.

نیسان بار نمایشگاه بین المللی بندرعباس

شرکت باربری اموت بار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در شکور با بیش از 22.000 راننده فعال می باشد. شما می توانید علاوه بر باربری از بندرعباس با شماره گیری نمایندگی آموت بار در شهر خود در خواست ماشین خود را ثبت کنید. برای ارتباط با دفتر نمایندگی شهر خود به صحه تماس با مای پیک آموت مرجعه کنید.

پایانه باربری بندرعباس

برای ارتباط با پایانه.باربری شهر بندرعباس (استان هرمزگان) با.شماره 09172039080 و یا دفتر مرکزی.آموت بار 02188520204 تماس بگیرید. پس از شماره گیری می.توانید بار خود را اعلام کنید تا از.تعرفه بار خود مطلع شوید و از دیگر.خدمات بار خود مانند بیمه.باربری بهره مند شوید.

پایانه باربری بندر عباس, حمل بار از بندرعباس به تهران, حمل بار از بندرعباس به مشهد, شماره باربری های بندر عباس, نیسان بار بندر عباس

مطالب مرتبط دیگر

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.