باربری نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری و شهرکرد

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است

امروز می خواهیم درباره ی خدمات باربری نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری صحبت کنیم. پس اگر باری از استان چهارمحال بختیاری دارید و یا می خواهید باری از نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری جا به جا کنید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید. نمایشگاه بین المللی این استان در چهارمحال بختیاری ، شهرکرد، شرکت نمایشگاه بین المللی استان چهار محال بختیاری قرار دارد.

شما می توانید برای درخواست ماشین باربری در شهر شهرکرد با شماره 09133898476 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

شهرکرد شرکت نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری
0123456789
09133898476

نیسان بار از نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری

بسیاری از مردم استان چهارمحال بختیاری و کارآفرینان برای ارائه محوصلات خود پا به نمایشگاه های بین المللی گذاشته اند. مردم از کشورهای مختلف نیز به نمایشگاه ها می روند و برخی از محصولاتی که در نمایشگاه ها ارائه می شود شامل لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی، مواد غذایی و … می باشد.

بسیاری از مردم کشور نیز از این نمایشگاه ها بصورت عمده خرید می کنند تا بتوانند آن محصول را در شهر و استان خود ارائه دهند.

باربری آموت بار تمامی بارهایی که از نمایشگاه بین المللی این استان حمل می شود را انجام می دهد. فقط کافیست با تلفن همراه خود با نمایندگی آموت بار در این استان 09133898476 و یا دفتر مرکزی آموت بار 02188520204 تماس بگیرید.

لیست باربری های شهرکرد

شرکت باربری آموت بار با تجربه و تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور راه اندازی کند که به صورت شبانه مشغول به فعالبت و خدمت رسانی به مردم است. آموت بار توانسته است تمام ماشین های باربری که شامل نیسان، خاور، کامیونت، تریلی و … را در اختیار خود قرار دهد تا بتواند تمامی بارها را به صورت کاملا مطمعن وسریع جا به جا کند. برای اطلاع از لیست باربری های شهرکرد می توانید به سایت آموت بار مراجعه فرمائید.

بارگیری و تخلیه لوازم سنگین نمایشگاه بین المللی

یکی دیگر از نگرانی ها نحوه بارگیری و تخلیه لوازم سنگین می باشد. برای این امر هم راه حل وجود دارد. باربری آموت بار برای بارگیری و تخلیه لوازم سنگین برای شما کارگر ارسال می کند. هرچقدر کارگران بیشتر باشد تخلیه و بارگیری محصولات و بار راحت تر و بدون خطر می باشد.

حمل بار از نمایشگاه بین المللی استان چهارمحال بختیاری

یکی از باربری هایی که توسط شرکت آموت بار در استان چهارمحال بختیاری انجام می شود. باربری از نمایشگاه بین المللی این استان به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. برخی از لوازمی که باید با ماشین های باربری جا به جا شود شامل یخچال، فریزر، فرش، مبلمان و … می باشد که با ماشین سواری نمی توان آن را جا به جا کرد.

باربری آموت بار آماده خدمت رسانی در تمامی موارد باربری به مردم عزیز کشور میباشد. همچنین ماشین باربری مورد نظر شما پس از اعلام بار حداکثر تا 2 ساعت بعد در مبدأ برای بارگیری حضور میابد.

شماره باربری های شهرکرد

باربری آموت بار علاوه بر مناطق تهران.نمایندگی خود را در استان کهگلویه و بویراحمد راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشور می باشد. شما می توانید برای ارسال محصولات خود و یا مشاوره با شماره 09133898476 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری کرمانشاه و ارسال بار از کرمانشاه به شهرستان ها با آموت بار تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.