نکات مهم در هنگام اسباب کشی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار
کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نکات مهم در هنگام اسباب کشی

در این مقاله قصد داریم مواردی را در زمینه بارگیری و باربری و اسباب کشی یادآوری کنیم تا با آگاهی و اطلاع از این نکات اسباب کشی راحت تر و ارزان تری را تجربه کنید.  در انتهای کار فشار روحی و جسمی نداشته باشید.

02188520204

نکات مهم در هنگام اسباب کشی چیست؟

قبل از اسباب کشی باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و حمل بار است. همچنین باربری باید دارای نیروهای حرفه ای و ماشین های مجهز و مناسب برای اسباب کشی باشد.

از قبل شما و خانواده تان به منزل جدید رفته و از سالم بودن سیستم های مصرفی مانند، لوله های آب، سیم های برق و… اطمینان پیدا کنید. همچنین اگر نیاز به تعمیرات داشت قبل از اسباب کشی به آن محل تمامی تعمیرات لازم را انجام دهید.

نظافت و تمیز کردن منزل جدید باید قبل از شروع بارگیری انجام شود تا پس از بارگیری و باربری اثاث منزل نیازی به تمیز کردن نباشد.

از باربری بخواهید تا با استفاده از کارتن مناسب، لوازم شما را بهتر بسته بندی شوند. پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای را که درون آنها قرار داده اید، بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

اگر منزل جدید در آپارتمان یا مجتمع های مسکونی است، قبل از روز اسباب کشی مدیر ساختمان هماهنگ کنید تا مشکلی پیش نیاید.

مواد خوراکی، مواد درون یخچال و فریز را کاملا بسته بندی کنید تا در هنگام باربری خراب نشود و پس از قرار گرفتن یخچال و فریزر در خانه جدید، بعد از چند ساعت آنها را به برق بزنید و مواد غذایی خود را در آنها قرار دهید.

حمل اثاثیه منزل با آموت بار

موارد مهم در هنگام حمل اثاثیه منزل

در هنگام بارگیری به نیروهای حمل بار اجازه دهید تا با خونسردی و بدون استرس مشغول به کار شوند. این کار باعث می شود که به راحتی اثاثیه شما در ماشین باربری قرا گیرید. البته لازم است که در کنار آنها باشید و مستقیما بر کار آنها نظارت داشته باشد تا با احتیاط بارگیری یا تخلیه بار را انجام دهد. همچنین در هنگام بردن لوازم سنگین مانند یخچال و فریز متذکر شوید که مراقبت لازم را در برابر سلامت بار حفظ کنند.

نکات مهم پس از بارگیری و باربری

پس از بارگیری و باربری یکبار به منزل قبلی بروید و تمامی منزل را با دقت برسی کنید که چیزی از وسایل منزل شما در خانه جا گذاشته نشده باشد. پس از جا به جایی آماده نظافت منزل برای بار دوم باشید؛ زیرا به علت رفت و آمد و قرار گرفتن کارتن ها بر روی زمین، منزل شما نیاز به نظافت مجدد دارد.

لازم به ذکر است برای داشتن یک اسباب کشی بدون دغدغه باید در تمام مراحل خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید و بدانید که بالاخره این کار به پایان می رسد.

حمل اثاثیه منزل با باربری معتبر

یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب باربری مناسب، باید به خدمات آن توجه شود. در گروه حمل و نقل پیک آموت برای حمل اثاثیه منزل خدمات ویژه مانند صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر و ارسال نیروی حمل بار و بسته بندی ماهر به مشتریان خود ارائه می دهد.

بنابراین می توان بیان کرد که پیک آموت بهترین باربری برای حمل اثاثیه منزل است. این مجموعه باربری با بیش از یک دهه تجربه درخشان در زمینه حمل بار بین شهری و با تأسیس 34 نمایندگی معتبر در سراسر کشور، توانسته است رضایت افراد را به خود جلب کند.

لازم به ذکر است که پیک آموت در کنار صدور بیمه نامه معتبر برای صاحبان بار، بارنامه هوشمند صادر می کند. به این صورت مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند، بنابراین در هر لحظه ای که تمایل داشته باشند، امکان اطلاع از وضعیت بار برای آنها وجود دارد.

همچنین پیک آموت با ارائه کارگر بسته بندی و ارئه کارتن مخصوص بسته بندی لوازم منزل، نگرانی شما را در هنگام بسته بندی اثاث منزل به صورت چشمگیری کم کرده است.

شما مشتریان گرامی می توانید برای ارتباط با پشتیبانی با دفتر مرکزی به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت پیک آموت و انتخاب گزینه تماس با ما، شماره نمایندگی شهر خود را پیدا کنید و بار خود را اعلام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید از طریق لینک زیر با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر