نکات مهم در هنگام اسباب کشی

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نکات مهم در هنگام اسباب کشی

در این مقاله قصد داریم مواردی را در زمینه بارگیری و باربری و اسباب کشی یاد آوری کنیم. تا با آگاهی و اطلاع از این نکات اسباب کشی راحت تر و ارزان تری را تجربه کنید. و در انتهای کار فشار روحی و جسمی نداشته باشید.

در این سایت می توانید از مراحل باربری و وظایف رانندگان در هنگام بارگیری و باربری مطلع شوید.

02188520204

قبل از اسباب کشی

قبل از اسباب کشی باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای کارکنانی حرفه ای باشد.

از قبل شما و خانواده تان به منزل جدید رفته و از سالم بودن سیستم های مصرفی مانند ، لوله های آب ، سیم های برق و… اطمینان پیدا کنید. و همچنین اگر نیاز به تعمیرات داشت قبل از اسباب کشی به آن محل تمامی سرویس های نیاز به تعمیر را ، تعمیر نمائید.

نظافت و تمیز کردن منزل جدید باید قبل از شروع بارگیری انجام شود. تا پس از بارگیری و باربری اثاث منزل نیازی به تمیز کردن نباشد.

از باربری بخواهید تا با ارائه کارتن جعبه لوازم شما بهتر بسته بندی شوند.

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید. را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

اگر منزل جدید در آپارتمان یا مجتمع های مسکونی می باشد. از قبل روز اسباب کشی را با هیأت مدیره ساختمان هماهنگ کنید تا مشکلی پیش نیاید.

مواد خوراکی ، مواد درون یخچال و فریز را کاملا با حوصله بسته بندی کنید. تا در هنگام باربری خراب نشود و پس از قرار گرفتن یخچال و فریزر در خانه جدید به سرعت آنها را به برق بزنید. و مواد غذایی خود را در آنها قرار دهید.

هنگام بارگیری و باربری اثاث منزل

در هنگام بارگیری به کارکنان اجازه دهید با خون سردی و بدون استرس مشغول به کار شوند. تا وسایل منزل شما را به راحتی در خودرو را قرا گیرد.

ولی در کنار آنها باشید و مستقیما بر کار آنها نظارت داشته باشد تا از این کار افراز نکند و همچنین در هنگام بردن لوازم سنگین مانند یخچال و فریز مراقبت لازم را در برابر سلامت بار حفظ کنند.

پس از بارگیری و باربری

پس از بارگیری و باربری یکبار به منزل قبلی بروید و تمامی منزل را با دقت برسی کنید که چیزی از وسایل منزل شما در خانه جا گذاشته نشده باشد.

پس از جا به جایی آماده نظافت منزل برای بار دوم باشید. چراکه به علت رفت و آمد کارکنان و قرار گرفتن کارتن ها بر روی زمین ، منزل شما نیاز به نظافت مجدد دارد.

چند عدد ورق روزنامه بر روی پنجره ها بچسبانید. که در هنگام انجام کار در منزل نگرانی از دیده شدن منزل شما باز بیرون نباشد.

در تمامی مراحل خونسردی و آرامش خود را به یاد داشته باشید. و بدانید که بالاخره این امر به پایان می رسد. و پس از اتمام می توانید در منزل جدید خود استراحت کنید.

بیمه و صدور بارنامه

یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب باربری مناسب ، داشتن شرایط بیمه کردن بار و صدور بارنامه می باشد.

سامانه باربری آموت بار بهترین باربری برای لوازم منزل شما می باشد. آموت بار بیش از یک دهه تجربه درخشان در زمینه باربری و همچنین با تأسیس 34 نمایندگی معتبر در سراسر کشور توانسته است رضایت مردم را به خود جلب کند.

آموت بار در کنار بیمه کردن بار ، برای صاحبان بار ، بارنامه دولتی صادر می کند. در صدر بارنامه دولتی دست دخالت دست به شدت کاش یافته است و این بارنامه بصورت سیستمی می باشد.

آموت بار با ارائه کارگر بسته بندی و ارئه کارتن مخصوص بسته بندی لوازم منزل ، نگرانی شما را در هنگام بسته بندی اثاث منزل به صورت چشم گیری کم کرده است.

شما می توانید برای ارتباط با مشاورین ما با دفتر مرکزی ما به شماره 02188520204 تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید با مراجعه به آموت بار و انتخاب گزینه تماس با ما شماره نمایندگی شهر خود را پیدا کنید. و بار خود را اعلام کنید.

همچنین می توانید از بین رانندگان آموت بار یکی را به دلخواه با توجه به حجم و نوع بار خود انتخاب نمایید.

, , , ,

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.