نیسان بار برگشتی چیست؟

تلفن مرکز تماس شبانه روزی آموت بار

02152901

کل کشور تحت پوشش آموت بار است
نیسان بار برگشتی

وقتی که رانندگان وانت نیسان، بار خود را به مقصد می‌رسانند، در هنگام برگشت به مبدأ به دنبال بار جدید هستند، به این نوع باربری، نیسان بار برگشتی می‌گویند؛ زیرا آنها تمایل ندارند در مسیر برگشت، ماشین خود را خالی به مبدا برگردانند، این کار نیز هم به نفع متقاضی حمل بار است و هم رانندگان، برهمین اساس به بار برگشتی، باربری ارزان و مقرون به صرفه نیز گفته می‌شود.

برای استفاده از بار برگشتی نیسان بار می‌توانید از خدمات پیک آموت برای این نوع باربری استفاده کنید. به این صورت که کافی است با پشتیبانی تماس گرفته و بعد از استعلام قیمت و اطلاع از نحوه باربری، می توان درخواست خود را ثبت کنید.

برای ارتباط با باربری پیک آموت پیشنهاد می‌شود با شماره تلفن 02152901 تماس حاصل فرمایید. پشتیبانی این مجموعه به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی شما مشتریان گرامی است.

اعلام بار نیسان بار برگشتی

اعلام بار نیسان بار برگشتی

اعلام بار برگشتی نیسان بار از موارد بسیار مهم در حمل و نقل بین شهری است که با توجه به آن متقاضیان حمل بار می‌توانند با استفاده از آن هزینه‌های باربری خود را کاهش دهند. درواقع می‌توان بیان کرد که این نوع باربری در تمام باربری‌ها به مشتریان ارائه نمی‌شود و جزو خدمات انحصاری گروه حمل و نقل پیک آموت محسوب می شود.

در مجموعه باربری پیک آموت، رانندگان بعد از اینکه باربری تهران به شهرستان را با انواع وانت بار و نیسان بار انجام می‌دهند، با اعلام بار برگشتی موجب ایجاد فرصتی مناسب برای متقاضیان حمل بار می شوند.

بنابراین به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می‌شود اگر قصد کاهش هزینه‌های خود را دارید، از خدمات نیسان بار برگشتی استفاده کنید. البته لازم به ذکر است در این نوع باربری نیز تمام موارد ایمنی و استاندارد برای حمل بار نیز رعایت می‌شود و مانند تمام امور باربری بارنامه هوشمند (رصد وضعیت بار به صورت آنلاین) و بیمه نامه معتبر (افزایش ایمنی و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار) برای آن صادر می شود.

قیمت بار برگشتی نیسان بار

هزینه نیسان بار برگشتی در گروه حمل و نقل پیک آموت با توجه به نرخ اتحادیه باربری و عوامل موثر بر باربری محاسبه می‌شود. بر همین اساس نمی توان برای حمل انواع بار بین شهری تعرفه ثابت در نظر گرفت. به این صورت که با توجه ویژگی‌های بار مانند نوع بار، وزن و حجم بار، فاصله مبدا تا مقصد باربری، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، فصل باربری، فوریت در باربری، نیروی کارگر مورد استفاده در باربری در قیمت بار برگشتی تاثیرگذار است.

همچنین استفاده از بیمه نامه با توجه به ارزش بار موجب افزایش هزینه باربری خواهد شد. برای اطلاع از قیمت بار برگشتی نیسان بار می توانید با پشتیبانی پیک آموت تماس بگیرید و از نرخ دقیق آن مطلع شوید.

مزایای نیسان بار برگشتی

مزایای نیسان بار برگشتی

از میان مزایای بار برگشتی نیسان بار می‌توان به کاهش هزینه‌های باربری، مقرون به صرفه بودن و فوریت در باربری اشاره کرد. به این صورت که وقتی رانندگان در هنگام برگشت به مبدا اعلام بار می کنند، هزینه کمتری از مشتریان دریافت خواهند کرد، بنابراین بسیار مقرون به صرفه می‌شوند. همچنین می توان بیان کرد که دیگر زمانی برای ارسال بار در نظر گرفته نمی شود و به نوعی باربری فوری و ایمن محسوب می شود.

همچنین سایر مزایای نیسان بار برگشتی عبارت است از:

  • محدودیت تردد نداشتن در سطح شهر
  • باربری ایمن، باربری سریع و ارزان
  • امکان حمل بار در تمام جاده‌های کشور (به علت قدرت موتور و بدنه محکم نیسان بار)
  • و…

پیک آموت، حمل بار با نیسان بار برگشتی

گروه حمل و نقل پیک آموت با داشتن 64000 راننده نیسان بار با تجربه و فعال در سراسر کشور، به عنوان نخستین ناوگان سبک بار در میان متقاضیان حمل بار شناخته شده است.

این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه در زمینه باربری بین شهری و 34 نماینده رسمی، شبکه‌ای گسترده از حمل و نقل بین شهری را ایجاد کرده است، بنابراین شما مشتریان گرامی در هر جایی از ایران قرار داشته باشید، می توانید از خدمات این مجموعه باربری استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط دیگر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.