باربری بندر عباس
دفتر شماره یک مرزداران، دفتر 2 بلوار فردوس شرق خیابان احمدی پلاک 50
44255696 021
44255696

نیسان بار غرب تهران

نیسان بارغرب پیک آموت بار با داشتن بیشترین نمایندگی در منطقه غرب تهران با سریع ترین خدمات و حرفه ای ترین پرسنل اماده خدمات رسانی به ساکنین غرب تهران می باشد .

نیسان بارغرب ( پونک )

پونک یکی از محله های غرب تهران است که به دلیل وجود فراوان گل پونک در باغستان‌های آن، پونک نام‌ گرفته است.پونک در قسمت شمال غربی شهر تهران واقع ‌شده. و قسمت اعظم آن در منطقه‌ی ۵ و بخش دیگر آن در منطقه‌ی ۲ قرارگرفته است.
از بین نام تمام محله های غرب تهران، پونک یکی از قدیمی‌ترین محله‌ها به شمار می‌رود.این محله از غرب به جنت‌آباد (بزرگراه شهید ستاری). از شرق به دره پونک و شهرک غرب (بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی)، از شمال به محله حصارک.و از جنوب به محله باغ‌فیض (بزرگراه شهید همت) محدود است.

خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال غربی پونک قرار دارند. محله‌های مرادآباد و حصارک در اطراف پونک هستند. قسمت‌هایی از شهرک غرب نیز جزو پونک است و به‌ عنوان پونک غربی شناخته می‌شوند.

گیشا

این محله در ابتدا به دو مؤسس شرکت کیشا، که نام این شرکت برگرفته.از اول نام‌های هرکدام با عنوان کی‌نژاد و شاپوریان بوده، تعلق داشته است.

گیشا محله‌ای از محله‌ های غرب تهران است. که از شرق به بزرگراه چمران.(اتوبان پارک ‌وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است. در بین نام تمام محلات غرب تهران، پل سبز گیشا زبانزد است.

نیسان بار غرب ( جنت‌آباد )

جنت‌آباد نام محله‌ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است . که از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی می‌رسد.
بلوار جنت‌آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت‌الله کاشانی ختم می‌شود. از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهارباغ. ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار، چهارراه تشکیل می‌دهند . ازجمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌رسند، می‌توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد.

شعبه صادقیه باربری اموت بار
نمایندگی صادقیه باربری اموت

در بین نام تمام محله های غرب تهران، جنت‌آباد به دلیل داشتن بوستان‌های متعدد.از آب ‌و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است .

همچنین متمرکز شدن چندین مجتمع تجاری بزرگ مانند: طوبی، سمرقند و کوروش این محله را به یکی از قطب‌های تجاری تهران تبدیل کرده است.

شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین و مدرنترین شهرک‌های خاورمیانه است که در غرب تهران و ناحیه ۶ منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته ‌است. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود و عمر مفید آن حدود ۳۰۰ سال برآورد شده ‌است.

شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد.و دارای یک ایستگاه مترو است . که تا سال ۱۳۹۴ دو ایستگاه آن راه اندازی شده ‌است و همچنین به مجتمع مگامال با امکاناتی همچون پردیس سینمایی، هایپرمارکت، نمایندگی برندها، آی‌تی لند، شهربازی (درحال ساخت) و… است، دسترسی دارد.

نیسان بار غرب ( تهرانسر )

تهرانسر نام محله‌ای است در غرب تهران که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی، از جنوب به بزرگراه فتح، از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آزادگان و محله شهرک استقلال محدود شده است.
محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است. این محله به ۴ بخش تهرانسر شمالی، تهرانسر شرقی، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز) و تهرانسر غربی تقسیم ‌شده است.

در دوران سلطنت قاجار، از تهرانسر به‌عنوان شکارگاه استفاده می‌شده . که این موضوع به دلیل وجود یک چشمه در این محله بوده است.
در بین نام تمام محله های غرب تهران، تهرانسر به ‌عنوان یکی از محله‌های تهران برای اجرای طرح مسکن ویژه تهران انتخاب‌.و عملیات احداث ۲۳۱۰ واحد مسکن ویژه در بلوار یاس ضلع جنوبی این منطقه از سال ۱۳۹۱ آغاز شده است.

 حصارک

حصارک نام یکی از محله‌های قدیمی شمال غرب تهران است. که قدمت بسیار زیادی دارد. محله‌ی حصارک در شمال منطقه ۵ شهرداری و شمال شهر تهران قرار دارد.

این محله از شمال به دامنه‌های البرز و آبریز کوه‌های امامزاده داوود، کیگا و سولقان می‌رسد. حصارک در شرق با محله‌ مرادآباد همسایه است. ولی دارای مرز مشخصی نیست.
در غرب، رودخانه‌های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می‌کنند.و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حدفاصل حصارک و جنت‌آباد شمالی قرارگرفته است. اکثر جمعیت حصارک را افراد غیر بومی تشکیل می‌دهند که به دلیل گسترش تهران در این منطقه ساکن شده‌اند.

در حال حاضر بخش اعظمی از حصارک در دست دانشگاه آزاد است.و امکان دارد در آینده‌ای نزدیک جنوب حصارک به جنت‌آباد پیوسته و یا به‌طور کامل مستقل شود

نیسان بار غرب ( ستارخان )

خیابان ستارخان (خیابان تاج قدیم) یکی از مهم‌ترین خیابان‌های شهر و از محلات غرب تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرارگرفته است. این خیابان به ‌پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان، یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نام‌گذاری شده است.
خیابان ستارخان، پیش از انقلاب اسلامی ایران، خیابان «تاج» نام داشت. ستارخان از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد.

پس‌ازآن خیابان دوطرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. سپس خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید. که درگذشته میدان «کندی» نام داشت به پایان می‌رسد.

نیسان بار فردوس

کوی فردوس یا شهرک فردوس، از محله‌‌های جنوب غربی تهران است. این محله تشکیل ‌شده از ۴ خیابان امام زمان، فردوس (شهید بیگلو)، شهیدان اسماعیلی (خاک‌زاد) و ۱۴ معصوم (حسینی).

در این ‌بین خیابان فردوس، حکم خیابان مرجع و اصلی (البته نه به لحاظ وسعت بلکه از حیث تجمع واحدهای صنفی و…) را دارا است.چهار خیابان یادشده توسط شبکه‌ای از کوچه‌های اغلب هم‌اندازه، موازی و بدون پیچ‌وخم به یکدیگر متصل شده‌اند. به‌طوری‌که محله به لحاظ هندسی درمجموع دارای بافت منظمی است.

این محله چندان قدیمی نیست و قدمتی حدود ۵۰ ساله دارد و جزو آن دسته از محله‌هایی است. که ابتدا خاکی بوده و سپس آباد شدند. البته این را هم باید در نظر گرفت. که استقرار کارخانه تولید دارو در مهرآباد جنوبی و تمایل کارکنان برای سکونت در نزدیکی کارخانه و واگذاری زمین‌های خاکی اطراف، از دلایل جهش ناگهانی کوی فردوس بوده است.

کن

کن نام یک محله و یا روستا در شمال غرب تهران است که در بین نام تمام محله‌ های غرب تهران، جزو قدیمی‌ترین محله‌ها محسوب می‌شود. محله کن یکی از چهار محله‌ی اصلی تهران یا ری قدیم بوده است. که قدمت بسیار زیادی دارد.

کن یکی از بخش‌های اصلی شهر تهران بوده و در گذشته منطقه یا بخش کن از شرق به میدان توحید، ستارخان و آریاشهر یا صادقیه (حسن‌آباد)، از غرب تا گرم‌دره، وردآورد و قلعه حسن خان (شهر قدس) و اسماعیل‌آباد، از شمال تا شمیرانات، فرحزاد. امامزاده داوود و از جنوب تا نهر فیروز بهرام، مهرآباد، تهرانسر و بزرگراه آزادگان امروزی ادامه داشته است.
هنوز بخشی به نام کن وجود دارد و بخشداری کن موجود است. اما این بخش بسیار کوچک ‌شده است. دهستان سولقان، سنگان، کشار، کیگا، وردیج، واریش . و امامزاده داوود در این بخش هستند. مناطق ۵، ۲، ۱، ۲۲ و ۲۱ قبلاً قسمتی از اراضی کن بوده‌اند.

نیسان بار وردآورد

وردآورد یکی از قدیمی‌ترین مناطق غربی تهران.که در غربی‌ترین نقطه شهر تهران و در مناطق ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران ( به‌عنوان ورودی کلان‌شهر تهران ) قرارگرفته که بافت قدیمی در منطقه ۲۱ و قسمت نوساز و در حال احداث آن در منطقه ۲۲ قرارداد. وردآورد از شمال با دامنه جنوبی البرز و روستای وردیج و از جنوب به شهر قدس از غرب به شهر گرمدره همسایه است.

مرز شرقی آن نیز رودخانه وردآورد است. که از دامنه جنوبی البرز سرچشمه می‌گیرد و پس از گذشت از وردیج و وردآورد به رودخانه کرج می‌پیوندد.

چرا پیک اموت 

 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 •  کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید
 •  بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
 • ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • راهنمایی ،  مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )
 • افزایش سرعت در حمل بار واثاث و همچنین چیدن لوازم در محل جدید
 • بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
 • باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط
 • افتخار ما رعایت حقوق و جلب رضایت و اعتماد مشتریان است.

شما می توانید برای ارتباط با دفتر مرکزی آموت بار با شماره 02188520204 تماس بگیرید.

2 دیدگاه. ترک جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست